PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565}

Zdrada

The Devil's Own
6,9 19 504
oceny
6,9 10 1 19504
6,6 7
ocen krytyków
Zdrada
powrót do forum filmu Zdrada

solidne kino

ocenił(a) film na 7

Świetna muzyka, dobra gra aktorska, reżyseria solidna,hollywoodzkie , pretensjonalne zakończenie......

ocenił(a) film na 10
michalb1972

hollywoodzkim zakończeniem byłby happy end.....

ocenił(a) film na 7
LadyLannister

Niekoniecznie. Happy end to już straszna sztampa. Ale też to zakończenie-tak przejaskrawione, pompatyczne,manieryczne, wręcz histeryczne. Popsuło mi cały film. Bo narracja Pakuli generalnie bardzo dobra.

ocenił(a) film na 10
michalb1972

dla mnie zakończenie było jednym z najlepszych momentów tego filmu
nie dość, że Rory'iemu się nie udało dokonać, czego chciał; to jeszcze zginął :( uwielbiam takie wzruszające sceny

Ale czy to było pompatyczne? Zginął na łódce, niemal bez świadków, nie jak typowy bohater w bitwie ocalając przy tym cały kraj...tzn świat zazwyczaj, nie może być mniejszej skali
Manieryczne? Jak dla mnie wyglądało na całkiem prawdopodobne wydarzenie z życia...
A czemu histeryczne? To słowo już kompletnie mi tu nie pasuje.. smutne, no owszem, ale też spokojne w miarę.

ocenił(a) film na 7
LadyLannister

Szanuję odmienność percepcji;-)))) Subiektywność to cecha wyróżniająca człowieka;-)))) Moje odczucie było takie, że Pakula prowadzi film w jednym stylu, narracja jest dość sucha, prawie dokumentalna. Stąd zakończenie kontrastuje swoją emfazą. Dla mnie to było zbyt manieryczne. 2 doskonałych aktorów nie musi takich środków używać,aby przekonać widza. Aby Cię przekonać do swojego spojenia polecam grę Lieva Schreibera w "Ray Donovan". Kwintesencja gry bez egzaltacji. Znasz na pewno,prawda?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones