PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11979}

Ze śmiercią jej do twarzy

Death Becomes Her
6,8 121 360
ocen
6,8 10 1 121360
7,6 20
ocen krytyków
Ze śmiercią jej do twarzy
powrót do forum filmu Ze śmiercią jej do twarzy

2/10

użytkownik usunięty

Z przykrością wystawiam tak niską, ale adekwatna dla tego filmu ocenę. W zasadzie, praktycznie nic mi się w nim nie podobało. Najsłabszy film z Meryl Streep, jaki widziałem. Bardzo sztuczny i praktycznie niczym nie bawił. Takie moje zdanie.

ocenił(a) film na 8

Nie powtarzaj tego "praktycznie". Ja się z Tobą nie zgodzę. Na ten film trzeba spojrzeć z innej strony, doszukać się w nim przesłania. Moja ocena to 8/10

ocenił(a) film na 9

Nie wiemile masz lat, ale podejrzewam, że niewiele. Kiedy ja miałam 8 lat i obejrzałam ten film nie zrozumiałam go. Może, i Ty do niego jeszcze nie dorosłeś/łaś. Jest to bowiem film pełen humoru, fantazji i wszystkiego co najlepsze. Według mnie, do tego filmu trzeba po prostu dorosnąć. 8/10

użytkownik usunięty
Aneczkosia

A to mnie rozbawiłaś naprawdę. Tak po głębszym zastanowieniu byłbym w stanie się załozyć, że masz mniej lat niż ja. Na tym portalu oceniłem "tylko" prawie 500 filmów. Muszę przyznać, że ten łapie się do najgorszej 30-tki spośród nich. Więc argumenty, że trzeba dorosnąć pozostawiłbym dla siebie, bo nie świadczy to dobrze o Tobie. Ale cóż, ile ludzi tyle zdań. Jak dla mnie film beznadziejny i nie polecam nikomu.

ocenił(a) film na 7

Mandelinho;
Ja oceniłem 1500 filmów a to i tak nie wszystkie które widziałem i uwierz mi, że jest tyle gównianych materii,że ten to w stosunku do nich to majstersztyk!Pooglądaj jeszcze ,nie tylko te z pierwszych stron tabloidów,będziesz miał lepsze rozeznanie!!
Film ma prawie 20lat,ale efekty nawet na dzień dzisiejszy niezłe,no i aktorstwo nie najgorsze!Fabuła wiadomo,że pięta achillesa,lecz nie jest to wybitny film ale nie jest z tych najgorszych!

ocenił(a) film na 8
Aneczkosia

Popieram Cię całkowicie.
I wydaje mi się, że ten temat jest prowokacyjny.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10

..konwencja groteski i makabry coś ci mówią?
wg mnie ten film jest świetną krytyką panującej manii kultu ciała i młodości, a co najlepsze, to to że nie stracił na ważności i nadal jest aktualny.. poza tym efekty specjalne do tej pory robią wrażenie..

zgadzam się z diana6echo
właśnie to samo miałem napisać, dodam jeszcze, że film jest fajnie skonstruowany, a aktorzy są genialni. Podoba mi się to, że każdy z trójki głównych aktorów gra w tym filmie rolę całkowicie odmienną niż swoje pozostałe i to jest bardzo fajne... Streep jako podstarzała aktoreczka próbująca desperacko odzyskać młodość, Hawn jako rudowłosa troszkę psyhiczna laska o morderczych skłonnościach i Willis jako pantoflarz ;)
mnie osobiście film bawił, bardzo przyjemnie mi się go oglądało, genialny klimat filmu, odpowiednia muzyka... jak dla mnie idealna czarna komedia :)

użytkownik usunięty
ArusArczes

Jak na groteskę film jest bardzo słaby, ale widzę, że z mojej opinii tego nie dało się wyłapać. No cóż, GUSTA przypomne wszystkich krytykom- pseudoznawcom. Film- kicz. Nie polecam!

A ja dałem 4/10, bo "poniżej oczekiwań" najlepiej opisuje moje odczucia co do tego filmu. Jego przesłanie jest jasne jak słońce i myślę, że nawet dziecko w gimnazjum powinno pojąć o czym mowa. Skłania do przemyśleń bez dwóch zdań - niestety poza tym wieje straszną nudą. Biorąc pod uwagę obsadę aktorską i średnią ocenę na filmweb, jestem bardzo zawiedziony.

ocenił(a) film na 7
Harry_man

Czepiacie się film został wyróżniony, i przy tym popularny i znany za znakomite efekty specjalne[oscar],posiada sporą dawkę czarnego humoru tudzież nie zawsze śmiesznego i wybijające się aktorstwo!

Nie jest to jakiś bardzo dobry film,ale dobrym to już można go nazwać w swojej dziedzinie!Ten film ma już prawie 20 lat wiec zlitujcie się, to tak jakby teraz ktoś oglądał 1 raz"powrót do przyszłości",i porównywał efektami do dzisiejszych Transformerów,z biegiem czasu ten film traci,ale jest wartościowy zdecydowanie!

Paol0

Przecież nikt nie ocenia filmu przez pryzmat efektów specjalnych (tym bardziej, że tam nie było ich zbyt wiele).

Najważniejsze dla mnie jest to żebym się nie nudził - a ten film niestety oblał test. Wolałem się zastanawiać nad jego przesłaniem niż patrzeć co się dzieje :/

użytkownik usunięty

9/10 Ocena mówi sama za siebie. Jest to film, którego się nie zapomina i porusza ważną kwestię młodości za wszelką cenę. Obowiązkowy dla niektórych aktorów/aktorek Hollywoodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones