PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216044}
6,0 165
ocen
6,0 10 1 165
Zen Noir
powrót do forum filmu Zen Noir

????

ocenił(a) film na 6

wow, czegoś takiego to jeszcze nie widziałem, to już jest plus. dziwny, krótki, ciekawy, ...hmmm inny... ciężko mi więcej napisać. nie wiem szczerze mówiąc czy zrozumiałem te przekaz tego filmu, ale forma była całkiem niezła. dla mnie filozofia jest hmmm... zbędna, więc nie chce mi się nawet zgłębiać, ale film warto obejrzeć. 6/10

ocenił(a) film na 3
kangur_msc_CM

Ja doradziłbym jednak potencjalnym widzom, żeby dali sobie spokój. Tani film klasy B, kręcony VHS-em (no może nie, może tanią, chińską kamerą cyfrową), a tak marnego pseudoaktorstwa nie spotka się nawet w "Modzie na sukces". I tak, jak powiedział pan Maklakiewicz w jednym z filmów: "Dialogi niedobre, bardzo niedobre dialogi są".

ocenił(a) film na 6
Kinokio

pseudo aktorstwo? albo marne aktorstwo, albo pseudoaktorstwo [o ile w ogóle jest takie słowo], bo razem "marne pseudoaktorstwo" to takie masło maślane. Zresztą niewiele filmów klasy b chyba widziałeś, skoro to aktorstwo jest dla Ciebie takie marne.
To, że film jest klasy b, że jest niskobudżetowy, wcale nie jest wadą. wg mnie interesujący i oryginalny. choć daleko mi od zachwytów założyciela poprzedniego tematu.
Jakość obrazu nie była wcale zła, a zdjęcia jak zdjęcia, przeciętne. ale jak się jest przyzwyczajanym do hollywoodzkich superprodukcji...
no nic... w każdym razie może się podobać, oczywiście, szanuję Twoje zdanie.

ocenił(a) film na 9
kangur_msc_CM

Mniszka i stary mnich to aktorskie majstersztyki. Detektyw też kreacja pierwsza klasa. A że postaci przerysowane, a że kreowane z przymrużeniem oka? No tak ma być przecież, bo to postaci-symbole. Ten film to nie jest opowieść o konkretnych ludziach, to przypowieść.

A dialogi? Myślę, że jak się minimalnie chociaż czuje, o co chodzi w buddyzmie, to się je zdoła docenić. A jak nie, to nie, no trudno.

Tak, tani film klasy B (z wyjątkiem zdjęć, które są najwyższej klasy), ale jaki piękny i mądry!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones