PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31524}

Zgadnij, kto przyjdzie na obiad

Guess Who's Coming to Dinner
7,6 5 549
ocen
7,6 10 1 5549
7,5 11
ocen krytyków
Zgadnij, kto przyjdzie na obiad
powrót do forum filmu Zgadnij, kto przyjdzie na obiad
ocenił(a) film na 6
Lipstick_92

Ponieważ oddano na niego niewielką ilość głosów, przelicznik w rankingu jest inny - często jak film nawet ze średnią np. 8,3 ledwo przekroczył 1000 głosów ląduje znacznie niżej w rankingu niż np. film ze średnią 7,7 mający dużo więcej głosów

Pauleta

No w sumie tak, ale np. pierwsze 100 filmów jest w rankingu rosnąco wg. samej oceny mimo, iż niektóre filmy dzieli paredziesiąt, jak nie pareset tysięcy głosów. Niektóre mają tylko 12,000 głosów. Ja rozumiem, że ilość głosów może obniżyć ocenę, ale aż o 2500 lokat? Nieporozumienie...

ocenił(a) film na 6
Lipstick_92

wg średniej obok rankingu jest wg ocen, ale jak się wejdzie już w sam film, średnia jest zupełnie inna (w rankingu uwzględniona jest średnia ważona, nie zwykła, a pewnie "Zgadnij kto przyjdzie na obiad" ma taką znacznie niższą), teraz sprawdziłem Dr. Strangelove z miejsca 98. ze średnią 8.2, a przed nim kilka pozycji ma średnią 8.0 i 8.1, a mimo tego są przed nim... po prostu jest inny przelicznik, pod rankingiem jest napisany wzór, to możesz sobie obliczyć śr. ważoną dla interesującego Cię filmu

Pauleta

Tak, widziałam ten przelicznik :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones