PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36318}

Zielona pożywka

Soylent Green
6,7 4 206
ocen
6,7 10 1 4206
6,3 3
oceny krytyków
Zielona pożywka
powrót do forum filmu Zielona pożywka

świetny klimat, dobrze zagrane, wspaniała była ta scena na łożu śmierci Sola, dobre zakończenie. Takie kino lubie. 9/10

ocenił(a) film na 7
Footix

To prawda. Smierc Sola to dla mnie chyba najlepsza scena smierci w historii kina :)

Alex_de_Large

Jedna z najlepszych, to fakt. Jeżeli już jesteśmy przy temacie najlepszych filmowych śmierci, to polecam umierającego Christiana Fletchera (Marlon Brando) w Bunt na Bounty z 1962 oraz śmierć Heather MacLeod, żony Connora MacLeod'a z filmu Nieśmiertelny z 1986.

ocenił(a) film na 9
Footix

Popieram w stu procentach. Rewelacyjny film. Widziałem go kiedyś jak Zygmunt Kałużyński i Tomasz Raczek puścili go w cyklu "Perły z lamusa".

ocenił(a) film na 8
kret

Bo to perełka ze starych lat. Poprawnie zekranizowane opowiadanie "Przestrzeni! Przestrzeni!" Właśnie tak to sobie wyobrażałem i za to 8/10

ocenił(a) film na 7
OmniModo

Szukam filmu sf w którym jakiś facet jest chyba gliniarzem jest niedobór żywności i mieszkań
Pamiętam że mieszkał w bloku jak wchodził na piętro to mnóstwo ludzi siedziało na schodach
Ktoś go opieprzył że go potrącił
Pamiętam tez jakąs awanturę jakaś baba krzyczała stałam 3 godziny a dostałam tylko 30 deko
Jego ojciec(chyba) chciał umrzeć pamiętam że zgłosił się do jakiejś kliniki.Pamiętam że wybierał sobie nastrój muzyka klasyczna itp.I zjawił się ten facet a ten starszy człowiek mówi miło że wpadłeś
Pamiętam że odkryto że żarcie robi się ze zmarłych ludzi
Końcówka to jakas zadyma w fabryce
Film widziałem w latach 90

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Film, którego szukasz to właśnie "Zielona pożywka" :-)

ocenił(a) film na 7
Alex_de_Large

Dzięki
Chciałem się upewnic
Kurcze czasem sobie przypomnę fiom ale nie pamiętam tytułu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones