PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30717}

Zwierzak

The Animal
5,5 33 301
ocen
5,5 10 1 33301
3,3 7
ocen krytyków
Zwierzak
powrót do forum filmu Zwierzak

Żałosne widowisko

ocenił(a) film na 1

Jeden z niewielu filmów gdzie ocena 1/10 bez mrugnięcia okiem. Szerszy komentarz zbędny.

damek1690

Typowy przykład ignorancji. Ja również nie uważam tego filmu za wybitny czy choćby nawet dobry ale w każdym filmie można znaleźć coś dobrego tak i w tym można było kilka rzeczy znaleźć.

ocenił(a) film na 1
cheandler1111

Z całym szacunkiem. Nie znalazłem w tym filmie nic wartego uwagi. Od fabuły, przez obsadę po efekt końcowy.

ocenił(a) film na 1
cheandler1111

cheandler1111, jeśli ta komedia Cię śmieszy, to masz dziwne poczucie humoru............

manwerty

ocena filmu 6/10, 6.557 głosów
ja tu bym się kłócił kto jest dziwny....

ocenił(a) film na 1
damek1690

zgadzam się 1/10 nieporozumienie

ocenił(a) film na 7
andrzej24

tak, prosty humor nie dla tak inteligentnych ludzi jak wy...

ocenił(a) film na 1
daken

"Głupi i głupszy" mający u mnie 10/10 prezentuje wybitnie inteligentny humor...
Nie trafiłeś.

ocenił(a) film na 5
damek1690

Dałam piąteczkę. Nie zachwycałabym się nad tym filmem tak bardzo, aczkolwiek pomysłowość i samą scenę, gdy Miles stwierdza, że to on - trzeba nagrodzić :)

Co do oceny autora tematu - nie ma się o co rzucać. To jego ocena, ma prawo do własnego zdania.

ocenił(a) film na 6
damek1690

Dziwne to, bo Głupi i głupszy, to dokładnie tego samego rodzaju humor.

damek1690

Niestety, film jest strasznie słaby. Przed jedynką uratowała go scena z kozą.

ocenił(a) film na 6
damek1690

A ja się nie zgodzę. Co jakiś czas mam okazję obejrzeć ten film , głównie chyba na Polsacie, i za każdym razem bawię się świetnie. Nie lubię komedii tzw "obleśnych" (tak to nazywam sobie), ale ta akurat mi przypasowała. Gagi są ostre, ale odpowiednio podane i dlatego nie rażą. Poza tym, poza różnymi "obleśnymi " scenkami są i inne elementy zabawne, jak chociażby murzyn, który uważa pozwalanie mu na wszystko za przejaw rasizmu. Bardzo dobre odniesienie do obecnych czasów. Na pewno Zwierzak nie jest arcydziełem komedii, ale na pewno również nie zasługuje na ocenę 1.

ocenił(a) film na 5
chemas

wielkiego szału ten film na mnie nie zrobił 5/10

ocenił(a) film na 6
lolek2417

Z komediami tak jest, mi też nie za bardzo podobają się takie, któe wielu osobom się podobają.

użytkownik usunięty
damek1690

Zgadzam się! Bez zastanowienia wystawiłem 1/10.

ocenił(a) film na 1
damek1690

Zgadzam się. Zbrodnia przeciw ludzkości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones