PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30717}

Zwierzak

The Animal
5,5 33 313
ocen
5,5 10 1 33313
3,3 7
ocen krytyków
Zwierzak
powrót do forum filmu Zwierzak

Film jest naprawdę głupi. I nie jest w cale z tego powodu ani trochę zabawny. Nie jest to rodzaj głupoty, który śmieszy, tylko taki, który wywołuje irytacje i współczucia dla aktorów, którzy w tym zagrali. I wcale nie jestem wrogiem komedii, które rozbawiają głupotą, wręcz przeciwnie, taki np. "Głupi i głupszy" uważam za świetny film. Niestety nie mogę tego powiedzieć o tym filmie. Trochę się zawiodłem, gdyż spodziewałem się czegoś więcej od Roba Schneidera, który był świetny w "Boski Żigolo".

użytkownik usunięty
Pawelacki

Myślę dokładnie to samo! Żenada! Film jest głupi, denny, pusty, kiczowaty, obleśny, a to tego wulgarny. To co niby miało śmieszyć jest poprostu żałosne. Najgorszy film jaki widziałam w życiu. Daje 1/10 choć to i tak za dużo.

Ja również was popieram ten film był ŻAŁOSNY a nie zabawny:/ też lubie czasem pooglądać głupawe komedie, ale na tą po prostu zmarnowałam czas:/

użytkownik usunięty
Pawelacki

Może się mylę, ale ten film chyba właśnie miał taki być!!! Zgodzę się, że jest głupi, albo powiem tak ten film jest tak głupi, że aż śmieszny!!! I nie zgodzę się, że jako idiotyczna amerykańska komedia nie spisał się, 10/10!!!

ocenił(a) film na 3

10/10?? ten film napewno nie zasluguje takiej oceny. to nie jest arcydzielo. niektorym ta komedia moze sie podobac ale zeby odrazxy arcydzielo?? ogladalam go dzziisaj na polsacie, i bylo w nim malo scen zabawnych, nieraz to byl jak niektorzy tu napisali 'zalosny'.

ocenił(a) film na 1
Pawelacki

popieram w 100%, nawet jesli taki właśnie miał być to nie warto tego oglądac.

ocenił(a) film na 7
Pawelacki

a ja si niezgadza,film był bardzo śmieszny, Rob zagrał bardzo dobrze.jak dla mnie 8/10

ocenił(a) film na 4
Pawelacki

Mi ten film się podobał. Wedłóg mnie komedia powinna być głupia, żeby choć trochę śmieszyła :), ale każdy powinnien wyrażać swoje zdanie...

ocenił(a) film na 7
emi_21

7/10. Coprawda nic nadzwyczajnego jednak byl okilka smiesznych momentow. Najbardziej mnie rozbroila scena jak ten koles bil sie z malpa.

ocenił(a) film na 3
Pawelacki

3/10 Film tragedia. Szkoda czasu naprawdę. Świńskie poczucie humoru- puszczanie bąków, sikanie na nogi od stolika i kopulacja ze skrzynka na listy naprawdę nie są zabawne... Zaśmiałam się jakieś 2 razy podczas oglądania tego badziewia, a ostatnie 15 minut przeznaczyłam na pobieżne zerkanie w ekran i zajęłam się czymś innym - z nudów.

ocenił(a) film na 7
Pawelacki

Lekki, głupi i zabawny film w sam raz na weekendowy wieczór. Nie rozumiem jak ktoś komu podobał się film ,,Głupi i głupszy" nazywa tą komedię żenadą. Mi się film podobał, w przeciwieństwie do ,,Boskiego Żigolo" który miał tylko 1 lub 2 zabawne sceny. Za to druga część wspomnianego filmu była tak głupia, że aż zabawna. Dobrze, że są na filmwebie ludzie którzy wstawiają 10/10, bo dzięki nim ocena dobrych filmów nie jest zaniżana przez niektórych nudnych ludzi.

ocenił(a) film na 3
doliwaq

10/10 nie wstawia sie dobrym filmow ale ze tak powiem zaje**stym. arydzielom. na filmwebie pisze co kazda numerek oznacza wiec naucz sie czytac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones