Dość tego tego ! Składamy petycje o przywrócenie starego filmwebu. Każdy kto chce starą dobrą stronę, niech wpisuje się poniżej.

Eric_Theodore_Cartman

I pamiętajcie! Tylko jeden wpis od każdego użytkownika!

Eric_Theodore_Cartman

"Lepsze" jest wrogiem dobrego
Po co było zmieniać jak było OK?

Eric_Theodore_Cartman

Zostawcie stary Filmweb, póki nie będzie miał wszystkich funkcji starego. Nowe powinno mieć ich więcej a nie mniej niż stare, tylko ładniej zapakowane.

Eric_Theodore_Cartman

Dajcie stary filmweb albo przerzucę się całkiem na imdb!

Eric_Theodore_Cartman

cos strasznego nieczytelne okropne brzydkie CHCE STARY FILMWEB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO TO ZA MASZKARA PRZERAZAJACE

Eric_Theodore_Cartman

też jestem za starym FW, podobało mi się jako baza filmowa, a teraz robi się z tego portal społecznościowy jak NK itp. ja tego nie chcę.

skwarek_5

Dokładnie, te nowe zmiany są żałosne, z każdą coraz gorzej.

Eric_Theodore_Cartman

Panowie i Panie apeluje zmieńcie wygląd strony, rozumiem, że świat idzie z duchem czasu ale niektórych rzeczy nie wolno zmieniać. Jestem po prostu załamany obecną stroną, kompletnie nie mogę się połapać w niczym. Umożliwcie chociaż wybór między starym wyglądem a nowym. Błagam zmieńcie to !!!!!!!!!!!!!!! Oczywiście w pełni zgadzam się z przedmówcą !!!!!!!!

Eric_Theodore_Cartman

Ja również podpisuję się pod tym. I nie chodzi mi o wygląd, ale zwyczajnie portal działa mi teraz dużo wolniej, niektóre funkcjonalności z poprzedniego FW nie działają, a to bardzo zniechęca.

Eric_Theodore_Cartman

Dajcie sobie spokój z tymi tematami.
Za 5 lat znowu będziecie zrzędzić, że ta wersja jest lepsza od nowszej.
Kwestia czasu i się przyzwyczaicie. Ja już korzystam z tej wersji ponad miesiąc i mi już się podoba i nie chciałbym starszej.

vardas

Mogłabyś sobie ją nadal "testować", każdy byłby zadowolony.
Albo niech dadzą taką zakładkę "użytkuj stary FW".

POPIERAM! - PRECZ Z NOWYM FW!.

P.S. Za 5 lat? Dziś jest dziś i to teraz straciliśmy cały sens kożystania z przyjemnej strony.

Eric_Theodore_Cartman

Nie zaśmiecajcie forum! Pod tym tematem wpisują się tylko osoby które chcą powrotu starego filmwebu

użytkownik usunięty
Eric_Theodore_Cartman

Nie zauważyłem tematu z apelacją i stworzyłem kolejny ;] Mój błąd, ale oczywiście podpisuje się pod nią! STARY FILMWEB MUSI WRÓCIĆ!!!

popieram w 100 %. przywrócić stary filmweb !!!

Eric_Theodore_Cartman

Ja chcę stary, piękny FW.
Jak ten:
http://web.archive.org/web/20080628212349/http://www.filmweb.pl/

laraaa2

Ja też!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bartek_jakob

Ja chcę stary, piękny FW!!! Ten jest do niczego!!

laraaa2

piękny, śliczny, elegancki, a nie biała sraczka
debil złożył ten layout a drugi debil ją zatwierdził..

diana6echo

I obaj wzięli grubą kasę, więc nie mogą cofnąć decyzji (i kaski oddać). Też popieram powrót do starego wyglądu, przez te ciemne kolory miało się wrażenie że jest się już w kinie.

Eric_Theodore_Cartman

Niech dadzą do wyboru stary layout, bo ten nowy jest beznadziejny.

Eric_Theodore_Cartman

Zgadzam się! Wywalić ten albo oddać nam tamten - DO WYBORU! Może warto abyśmy wszyscy napisali im na pocztę? Czy tu zaglądają jakieś kompetentne osoby?

Grzei

kompetentne osoby maja nas w dupie

Mankowskee

kompetentne osoby zgodziły się na ten nowy filmweb :/

Eric_Theodore_Cartman

To zbyt piękne, żeby zadziałało...
Ale CHCĘ POWROTU STAREGO FW

Eric_Theodore_Cartman

podpisuję się pod petycją.

Eric_Theodore_Cartman

Odechciało mi się wszystkiego, idę spać.
A jak tu rano wrócę to ma nie być tego białego gówna. Amen

Eric_Theodore_Cartman

Chcemy stary Filmweb. Won z tym bijącym po oczach badziewiem.
Wiecie, co teraz powinniśmy zrobić? Zbojkotować!
Przestaniemy korzystać z portalu, dopóki nie wróci stara wersja. Jeśli dużo osób by na to przystało, może uda się coś osiągnąć.

ugarte

Jeśli nie ma opcji powrotu (a pewnie nie ma) to niech chociaż dadzą do wyboru nowy motyw utrzymany w starej kolorystyce ( na wszelakich forach wybór kolorystyki to chleb powszedni, więc czemu nie tutaj ? zwłaszcza ze kolory czarny i czerwony są tymi ktore się z tym portalem kojarzą ) pod petycją macie mój podpis

Eric_Theodore_Cartman

Ostatnio jak chcę sprawdzić jakieś info o filmie i oczywiście z zapałem rzucam się do wpisywania w przeglądarkę adresu FilmWebu.. nagle dopada mnie zniechęcenie bo przypomina mi się, że przecież za chwilę dostanę tym białym gównem po oczach i będę potrzebowała paru chwil rozkminy jak obejść to całe rozszerzone forumowe gówno, żeby po prostu móc robić to co było w zwyczaju robić na FilmWebie - czyli czytać o filmach, oceniać je i sprawdzać repertuar kin. Do gadania o pierdołach jest inna znana na całym świecie strona, której nazwy nie wymienię bo nie wiem czy można? Ale jest obecnie tak popularna, że każdy wie:] W każdym razie, gdy dopada mnie to zniechęcenie na myśl o tym spratolonym do granic nowym FilmWebie, odkładam czytanie o filmach na później... a potem o tym zapominam. Gratuluję tym, którzy zdecydowali się popsuć to co zbudowano w ciągu tych lat... A zbudowano naprawdę wspaniały portal z którego byłam dumna. A teraz nie chcę nawet na to patrzeć. Niech ci którzy wymyślili jak ma wyglądać nowy FilmWeb trzymają się ode mnie z daleka, bo nie ręczę za siebie!

Eric_Theodore_Cartman

Popieram lipa z tym nowym loyautem

Eric_Theodore_Cartman

I ja się pod tym podpisuje. Filmweb stracił u mnie na wartości niestety. Zbyt drastyczna zmiana za jednym razem. Rozumiem jakieś stopniowe ulepszenia, ale nie wszystko tak od razu.

Eric_Theodore_Cartman

Macie mój głos... Nowy layout to po prostu porażka...

Eric_Theodore_Cartman

POPIERAM W 100%!

Nickson

Przedobrzenie z przelepszeniem. A przez to lipa max... co wy za badziewie zrobiliscie?1. Kolor2. Totalna nieprzerzyjstość3. Nieintuicyjność4. ItdKlapa panownie, klapa:(

Oddawać starego FW!

Eric_Theodore_Cartman

Kategoryczne NIE !!!
NIE !!!
NIE !!!
Żądam powrotu do starego, przejrzystego, czytelnego i przyjaznego użytkownikowi wyglądu strony FilmWEB

Eric_Theodore_Cartman

USUŃCIE ŚLEDZIKA !!!!!!!!!!111111111111

I DAJCIE STARY WYKOP !!!!!!!!!!!!!!111

Opamiętajcie się, czubki. Jak wam się nie podoba to tam są drzwi, krzyżyk na drogę.

użytkownik usunięty
Eric_Theodore_Cartman

CHCE STAREGO FILMWEB ! NATYCHMIAST

Eric_Theodore_Cartman

to tak jak z Avatarem Camerona - miał być orgazm, a jest zwis i trzeba popylać do poradni bo całkiem się popsuło :|

a ładowanie się czegokolwiek to już totalna masakra. STRONA JEST PRZECIĄŻONA OD TYCH PIERDÓŁ DROGA ADMINISTRACJO!!

diana6echo

Też jestem za starym Filmweb.Było dobrze a teraz...szkoda gadać:(

Eric_Theodore_Cartman

Stary image FW miał klasę, nowy - totalna porażka. Poza tym każde moje kliknięcie wywołuje trzyminutową akcję prowadzącą lub nie do pożądanego skutku. Wyzwanie dla najcierpliwszych. WPADAM W DEPRESJĘ!! A tak mi było dobrzze z moim rozwijającym się uzależnieniem. Czas na odwyk! - a to boli...

Eric_Theodore_Cartman

Próbuję założyć nowy temat na blogu - piszę mu tytuł a tu jakieś hieroglify w miejsce liter się pojawiają. ŻAL I FRUSTRACJA.

użytkownik usunięty
Eric_Theodore_Cartman

Podpisuję się. Lepsze jest wrogiem dobrego - to maksyma stara jak świat. Nowy filmweb jest do bani!

Popieram. Inaczej chyba pożegnam się z Filmwebem. Przeniosę się do konkurencji.

Eric_Theodore_Cartman

Właśnie - dość tego! Niech przywrócą stary filmweb.

Narkissos

Niech wróci stary filmweb! To jest jakaś masakra!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones