Proponuję wątek dla tych wszystkich, którzy odwiedzają forum FB bo nie znają/pamiętają tytułu filmu, który kiedyś tam obejrzeli. Zakładają więc miriady nowych wątków, niepotrzebnie wprowadzając bałagan. Czemu nie pytać na łamach jednego wątku? Tak jest łatwiej i przejrzyściej.

Szkoda, że portal o tak dużej liczbie dobowych odwiedzin nie ma prostej opcji "tematy przyklejone". Mam nadzieję, że to wypali, warto spróbować. Wszelkich "poszukujących" można by kierować do tego wątku.

Tu pytamy i tu uzyskujemy odpowiedź.

Pozdr.,
I.

Kopalny

Aslan marne szanse na odnalezienie filmu. A ja chciałbym poznac tytuł filmu s-f o tym jak z odchłani oceanu wypływa jakas czarna maź która ma zniszczyc świat i zbierane sa ekipy, eksperci i wogóle. No i na koniec schodzi pod wode jakis ekspert i nawija z kosmitami o zanieczyszczeniu Ziemi. Potrzebny mi ten tytuł bo nie chciałbym obejrzec tego filmu po raz drugi.

Kopalny

Czy czasem nie chodziło ci o "Piekło na Pacyfiku"? Goście nic nie mówią, bo mówią różnymi językami.
http://www.filmweb.pl/f37617/Piek%C5%82o+na+Pacyfiku,1968

Icheb

Dostalem od kolezanki takie opisy

1) kupidyn zeslany na ziemie by tam kogos potraktowac strzala sam sie postrzelil
zakochal sie w tej dziewczynie

2) filmik w stylu milosc w rytmie chacha.. ale to nie to... w tym filmie wystepuja dwie kolezanki... wredna rzecz ale jedna wynajmuje chlopaka zeby uwiodl swoja kolezanke, zeby sie w nim zakochala itp , bo jej zalezy na jej chlopaku... nawet pare razy sie przespali czy jak tak, tylko problem w tym ze temu aktorowi zaczyna na niej zalezec i tu sie pojawiaja smieszne gagi...
przy czym jej kolezanka uczy tanca w jakiejs szkolce, tytul byl chyba z muzyka zwiazany, tanczyli przy la bambie

moze wy znacie tytuly tych filmow, badzo mi zalezy, z gory dziekuje

Icheb

Nieprzeciętny film o afroamerykańskim poecie-raperze, który jest też dilerem marihuany.
Film jest poprzetykany jego nuconymi pod nosem oryginalnymi wykonaniami, będącymi połączeniem czegoś w rodzaju czarnego rapu ze slam-poetry.
Zostaje przyłapany na handlu, kolejne problemy napotyka przez indywidualną postawę w więzieniu,
odmawiając przyłączenia się do jakiejś wybranej strony. Pamiętam scenę na więziennym placu: dwie stojące naprzeciwko siebie grupy, obrzucające się wyzwiskami i on, wyskakujący nagle ze swoim kawałkiem (nie pamiętam właśnie co on im tam w złości zarapował), który wykrzyczał do obydwu gangów, dzięki czemu
nieświadomie złagodził konflikt i zyskał szacunek członków z obydwu stron. Nie widziałem filmu z 7 lat. Jakieś pomysły?



PS. A propos głównego wątku, dobra idea z jakąkolwiek transformacją pod kątem przejrzystości. Nie wszystko naraz. Chociaż przez pospolity układ paskowy i tak nie uniknie się tego, że jeśli ktoś nie zna i nie podpowie tytułu filmu od razu, twoje pytanie automatycznie ginie w rynnie, przysypane nowymi postami. 'Gdzie Rzym a gdzie Krym - gdzie busz..


a gdzie dym.'
Chyba, że nie.

guest10

hm
witam ,
poszukuję tytułu filmu. Oto małe info z tego co zdołałem zapamiętać :
robot kobieta spada na ziemie,wysadza ziemie w powietrze a pani prezydent z kilkoma ludzmi ucieka w kosmos itd

będę wdzięczny za jakieś propozycje :)

Icheb

Film ogladalam z piec lat temu. Opowiadal o dziewczynie, ktora byla niewidoma. jej rodzice chcieli, by ta wyszla za amz, za jakiegos bogacza, ale ona zakochala sie w innym niewidomym mezczyznie.
Para pobrala sie i miala kilkoro dzieci. Pamietam jeszcze jedna scene z filmy. Powiekszona juz rodzinka jedzie samochodem, dochodzi do wypadku i jedna corka musi potem chodzic o kulach.
Dzieci widza normalnie, pomagaja swoim rodzicom.
Jeden chlopiec przestaje powoli widziec.
Przepraszam, za niegramatycznosc :)

Icheb

BŁAGAM O POMOC !!! :D Nie znam tytulu tego filmu...Akcja rozgrywa sie podczas wojny. Czesc zolnierzy alinackich zajela niemiecki okop w ktorym dzieja sie rozne dziwne rzeczy - mianowicie sa oni po woli zabijani i straszeni zazwyczaj dzieje sie to podczas mgly. Na koniec (jesli nie myle filmu) okazuje sie uciekaja oni z tego okopu do jakiegos domu i wydaje sie prawda iz oni wszyscy nie zyli...jesli go ogladaliscie prosze o tytul :)

karinka_vip

http://www.filmweb.pl/Dolina+cieni+2002+o+filmie,Film,id=37102
Pewnie to.

Beznickowy

Wiecie co to za film ??
Było jego chyba kilka części wiem że jedna zaczynała się tak że dziewczyna jechała szybko samochodem nagle straciła nad nim panowanie i wjechała w mur jednak nie rozbiła się tylko przejechała do tego drugiego świata.
Główny bohater był trochę podobny do konana tylko mniejszy.

użytkownik usunięty
Ferenczy

http://www.filmweb.pl/W%c5%82adca+zwierz%c4%85t+2+1991+o+filmie,Film,id=32221

Icheb

Hej, to teraz ja :)
1. Stary film, czarno-biały, grupka młodych chłopaczków, takie trochę rozrabiaki, pamiętam tylko, że był tam taki chłopczyk ze śmieszną fryzurą - mocno przylizane włosy, a na środku głowy stercząca do góry "antenka", Ci chłopcy tworzyli taki mały gang. Bardzo stary ten film, myślę, że można go porównać do "Flipa i Flapa" i tych z tego okresu.

2. Tu będzie większy problem, bo pamiętam tylko jedną scenę. Film z lat 90 najprawdopodobniej, ciemnowłosa dziewczyna trafia do szpitala psychiatrycznego, odwiedza ją mąż/chłopak, ona jest albo w białej albo w jasnozielonej sukience, wychodzą na zewnątrz i siedzą pod drzewem, wokół nich jest fajna przyroda - zielono i wiosennie.

Proszę o pomoc.

Nadia_85

Witam, mam pytanie, szukam filmu, który był o gościu, który wygrał na loterii, przyszedł do baru, pochwalił się tym i ktoś zaczął planować zamordowanie go, żeby móc zabrać los z wygraną. Możliwe, że tytuł może być związany zczymś takim jak pewnej nocy w nowym jorku, ktoś pomoże?

Nadia_85

a ja przepraszam z gory, zalozylam szybko nowy watek nie zauwazajac ze juz taki jest.
Szukam tytulu filmu o chlopcu ktory trafia do domu pomocy spolecznej (chyba). Niestety personel nie zachowuje sie wzorowo. Bohater jako pierwszy zaczyna sie bunotwac. Wiem ze film konczy sie sprawa sadowa, ktora wygrywa chlopak a nastepnie jego smiercia. Ogladalam to bardzo dawno i bardzo prosze o pomoc!!

Nadia_85

Nadia 85
I film to "klan urwisów"
http://www.filmweb.pl/f10581/Klan+Urwis%C3%B3w,1994

drugiego filmu niestety nie kojarzę :(
pozdrowionka ;)

kawalkowa

poprawka do filmu o urwisach, miał być czarno-biały, więc to pewnie
"The Little Rascals"
http://www.filmweb.pl/f181530/Little+Rascals%2C+The,1955
;))

Nadia_85

Hehe, Wiem o co Ci chodzi :) Ale nie pamiętam tytułu :)

Nadia_85

Film nr 1 to chyba to:

http://www.filmweb.pl/f10581/Klan+Urwisów,1994

Wiem,ze to remake, bo sam widzialem wersje stara i czarnobiala,ale tytul mi
wypadl z glowy :(

Nadia_85

Może to
http://miedzy.pieklem.a.niebem.filmweb.pl/

Icheb

pomocy
Chciałabym obejrzeć film oglądałam go 3 lub 4 lata temu. Pamiętam tylko parę fragmentów. Mężczyzna jedzie na lotnisko po siostrzenice/bratanice żony którą pamięta jako małą dziewczynkę na lotnisku okazuje się że jest to już piękna dziewczyna, ten facet pracuje w jakiś sklepie chyba swoim. podoba mu się ta dziewczyna ale nie może nic zrobić bo to jego rodzina, dziewczyna za to podrywa go, w efekcie kochają się na pralce ( trochę dziwny szczegół który zapamiętałam). Niestety nic więcej nie pamiętam.

Icheb

Ponawiam prośbę usera "maliszewski" z 2007 roku o film, który opisał w następujący sposób:

"kupidyn zeslany na ziemie by tam kogos potraktowac strzala sam sie postrzelil zakochal sie w tej dziewczynie "

W TV leciał jakieś ładne parę lat temu i pamiętam, że bodajże na noc, zamieniał się w posąg na jakimś budynku, który miał zostać wyburzony.

Mógłby ktoś pomóc? Bo próbuję w googlach po opisie (przeróżne kombinacje już się przewinęły) nie pierwszy raz i niestety nic nie wychodzi :/

MonRon

MonRon - wydaje mi się ze to ten film :
http://www.filmweb.pl/f109887/Love-Struck,1997

Lucynica

Tak, to ten, bardzo Ci dziękuję za pomoc :)))

Icheb

Witam!
Poszukuję westernu:
1)o podobnej tematyce do "Jeźdźca znikąd" tj o walce osadników. Wydaje mi się, że widziałam podobny, ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Z tym, że o ile się nie mylę jeden z głównych osadników ginie.
2) Czy kojarzycie może western, gdzie główny bohater nazywa się Missisipi?

Arin

1) zapewne http://www.filmweb.pl/f8112/Niesamowity+je%C5%BAdziec,1985

2) postać "Mississipi" widzę tylko w takich starociach: http://us.imdb.com/title/tt0031889/fullcredits
http://us.imdb.com/title/tt0035070/

Icheb

Moja siostra daawno temu, jakoś może w 2000, nie wiem coś koło tego, oglądała film i do tej pory nie wie jak sie nazywa a chciałaby go bardzo obejrzec, a ja chciałabym jej zrobić niespodzianke, hehe :)

A więc jest to film o dwóch dziewczynkach chyba z sierocińca, które uciekały skądś albo gdzieś.
Pamiętam tylko tyle, że ta jedna była starsza od tej drugiej i na początku ,,udawała że jej nie lubi'' a potem sie bardzo zaprzyjaźniły.

POMOCY!! :)

gosia_me

być może chodzi o "Wrony"

Icheb

Potrzebny mi tytuł ... film dramat (najprawdopodobniej), w kinach między 1998 a 2005.

Film kojarzę tylko jedną sceną, widzianą dodatkowo w programie Kinomaniak w telewizji.
Chłopiec (13-17 lat), który kopał dół/okop bo tak uzgodnił to z rówieśnikami, by jak to ujęli, pośmiać się z osób, które mogły by tam wpaść i zrobić sobie krzywdę. Po jakimś czasie gdy już zmęczony kończył kopanie, jego kumple wrócili i powiedzieli mniej więcej coś takiego "Głupi jesteś !? Zakop to ... chcesz żeby ktoś tu wpadł, jeszcze sobie zrobi krzywdę !" (czy jakoś tak).

Cały film był okraszony takimi scenami wpędzającymi w agresję i w depresję widza, jak i głównego bohatera (chłopca) w tym filmie (jednak ten nie reagował w żaden sposób na te chamskie docinki).
Artur Pietras - prowadzący program - po powyższym fragmencie powiedział, że po tak wielu scenach w tym filmie, będą na miejscu chłopaka sam wziąłby łopatę i przylutował tamtemu w głowę za samo to co powiedział.

Sam przeszukałem bardzo dużo tytułów w ciągu 3ch dni ... i na wikipedii i tutaj, roczniki 2000~2005, wszystkie nasuwające się tytuły (mogłem coś przeoczyć). Sam film (chociaż tak dobrze nie sięgam pamięcią) nie musiał być angielsko-języczny ... Generalnie "ciężki" krajobraz, na kamerze to cały czas był założony jakby słaby filtr nieco żółtego koloru, nadającego filmowi starości. Czasy w jakich dzieje się akcja to od epoki pary do max. lat 60' XX wieku (ciężko po latach przypomnieć sobie takie szczegóły), ale jak najbardziej jakieś fabryki, biedota mieszczańska/średniej klasy, pobrudzone ubrania (zresztą ma się wrażenie jakby wszystko tam było "sadzasto-brudne").

Sam potrzebuje tytułu na zajęcia z psychologii (ot takie pokazówa na przykładzie), nawet nie cały tylko wybrane fragmenty ... ale tak czy siak potrzebny mi tytuł. Zna ktoś ?

Z góry dzięki.
Pozdrawiam.

magilla1

takiego tematu wlasnie szukalem:
Moja film ktorego tytulu nie moge sobie przypomniec:

Jaki to film??? HELP
Witam,

Rok produkcji pomiedzy 2003 a 2007 ( przynajmniej tak mi sie wydaje)
Opis: grupa mlodych obroncow praw zwierzat wlamuje sie do laboratorium aby uwolnic zwierzeta potrzebne do doswiadczen. Podczas akcji jeden koles zostaje zlapany i idzie do puchy. Pozostala czesc grupy plus jakis nawiedzony weteran wojenny schodza do opuszczonego laboratorium. Tam oczywiscie wyjscie zostaje zablokowane i zaczynaja dziac sie dziwne rzeczy.

Na koniec okazuje sie, ze to ten zlapany koles podlaczony do systemu ochronnego laboratorium msci sie na bylych kolezkach.

Bede wdzieczny za tytul tego filmu. Jezeli ktos to kojarzy.

igorros

Wydaje mi się, że jest to film o tytule "Zło" http://zlo.filmweb.pl/ i było o tym filmie na kinomaniaku.

magilla1

magilla,
nie gwarantuję, że o ten film chodzi, bo widziałam go dawno i niewiele pamiętam, ale kojarzy mi się "Nazwij to snem".
http://www.filmweb.pl/f888/Nazwij+to+snem,1999

Icheb

witam, dziś wchodząc na filmweb rzuciła mi się miniaturka z filmu: http://www.filmweb.pl/Kompletny+odlot+zwiastun+%22Transform+-+inators%22!!!,News ,id=51714
Ta taka głowa robocika, i gdzieś daleko w odmętach ledwie półświadomości przypomniał mi się stary film s-f, tyle że nie mogę sobie przypomnieć ani tytułu ani akcji, wiem tylko że był jakiś koleś w pancerzu chyba podobnym do tego z obrazka, czy to może był jakiś cyborg, część akcji działa się chyba w jakichś kopalniach, może były tam jakieś kryształy :P widzicie mało informacji ale nie daje mi to spać, kojarzy się to komuś z czymś ?

gibi86

ufff przekopałem się przez 40 stron science fiction i odnalazłem : guyver czy też mutronika, na pewno któryś z tych, mogę spokojnie zasnąć :P

Icheb

Witam!
wlasnie jestem po poszukiwaniach jednakze bezowowcnych. Film ktory szukam to dokument. Widzialam tylko rekalmowke w telewizji polskiej i niestety nie moglam obejrzec.
Film opowiada o Polce, ktora uratowala 3 Zydow-chyba braci- ich potomkowie wracaja po latach zby ja znalezc i jej podziekowac bo do tej pory nikt tego jeszcze nie zrobil. Premiera byla niedawno w polskiej telewizji.
bardzo prosze o pomoc, i z gory wszystkim dziekuje
tequila

Icheb

(nie mam polskiej klawiatury, wiec wybaczcie pisownie).
Akcja filmu toczy sie w odizolowanej gorskiej wiosce. Poczatek filmu rozgrywa sie zima. Do wioski zbliza sie para wilkow (wilk i wilczyca). Wszyscy mezczyzni rzucaja sie ze strzelbami w pogon za wilkami, ktore uciekaja do lasu. W wiosce zostaja tylko kobiety i dzieci. W czasie kiedy mezczyni gonia za para wilkow po lesie ( i zabijaja je) na wioske napada cale stado glodnych wilkow. Przezywa tylko jedna kobieta niemowlakiem (dziewczynka, ktore ratuje 10-letni chlopiec i inny chlopiec - psychicznie uposledzony- ktory kryje sie w studni. Wdzieczna matka obiecuje chlopcu-wybawcy dziewczynke za zone, gdy ta podrosnie. Mijaja lata. Chlopiec-idiota opuszcza wioske, by po kilku latach powrocic jako wielki filozof. Chlopiec-wybawca staje sie mezczyzna i zeni sie z dziewczynka, ale po kryjomu kocha sie w jej matce. W koncu on i matka dziewczynki zostaja kochankami. Gdy ich sekretny zwiazek wychodzi na jaw, oburzeni mieszkancy wioski urzadzaja "polowanie na czarownice". Kochankowie musza uciekac przez las, a za nimi cala wioska z widlami. W trakcie ucieczki para kochankow przemienia sie w uciekajacego wilka z wilczyca, a mieszkancy wioski w sfore goniacych za nimi glodnych wilkow.
Nie pamietam tytulu ani produkcji (cos mi chodzi po glowie, ze moze slowackiej, albo slowenskiej? ale moge byc w bledzie). Film byl dobry i chcialabym go jeszcze raz obejrzec. Widzialam go pare lat temu na TVP1.
Dziekuje za odpowiedzi

Icheb

Poszukuję tytułu filmu , który opowiada mężczyźnie, który dla żartu został podpalony przez grupkę dzieciaków. Potem ucieka on ze szpitala i na koloniach morduje dzieci, które zrobiły mu tego psikusa. Ten film jest dosyc stary i słyszałam , że mógł mieć tytuł 'wypaleniec' ale nic takiego nie udało mi się znaleźć w internecie. Jeśli ktoś wie jaki tytuł moze mieć ten film to będę bardzo wdzieczna za pomoc.

Icheb

Witam wszystkich!
Potrzebuję pomocy w znalezieniu filmu animowanego. Bajka ta powstała, chyba, w latach dziewięćdziesiątych. Jest produkcji amerykańskiej. Nie posiada polskiego dubbingu, jest natomiast lektor. Ostatni raz oglądałam ją jakoś 13 lat temu, dlatego nie potrafię przypomnieć sobie imion bohaterów.
Chciałabym pokazać ją mojej kuzynce, która jest akurat w wieku, w jakim każdy z nas kiedyś był i nie mógł doczekać się następnej bajeczki o zaczarowanym świecie. : )
Może postaram się przybliżyć fabułę bajki, którą mam na myśli.
Cała akcja zaczyna się od poranka w krainie kolorowych niedźwiadków. Każdy z miśków jest innego koloru, każdy ma na brzuszku czerwone serduszko, które w dalszej części bajki używa np. do utworzenia tęczy. ;) Bohaterowie udają się do domku małej, skromnej dziewczynki. Przez lustro znajdujące się w jej pokoju, przechodzą do innego świata. Dziewczynka ta ma zastąpić prawdziwą następczynię tronu na ceremonii koronacji, ponieważ prawdziwa przyszła królowa została porwana przez Czarnoksiężnika, Dziewczyna ta ma przejść próbę, po której okaże się, czy nadaje się na królową.
Hmmm….co by tu jeszcze powiedzieć. Bajka ta jest kolorowa, bez przemocy. Mam nadzieję, że wielu z Was ja oglądało i będzie znało jej tytuł. ;) Czekam z niecierpliwością na propozycje. Pozdrawiam ;)

Patrycja_Smk

Nie chodzi czasem o tę bajkę?

http://www.filmweb.pl/f226049/Troskliwe+Misie+w+Krainie+Czar%C3%B3w,1987

Patrycja_Smk

Jak na moje oko to zapewne chodzi o:

http://www.filmweb.pl/f163925/Troskliwe+misie,1985

Pzdr.

Icheb

LUDZIE!
Jesteście cudowni!!! <brawo> To ta bajka. 'Troskliwe misie'.
Dzięki bardzo! :)

Icheb

Kobietę podrywa nieporadny księgowy z pracy, ale ona co róż sie wykręca ze spotkania. Pewnego dnia idzie z koleżanką do klubu i poznaje pewnego siebie faceta w czerni, nawiązuje się miedzy nimi romans. Po pewnym czasie facet zaczyna ją nachodzić i staje się agresywny. Zaczynają zginąć jej znajomi i okazuje się, że to ten księgowy przebierał się za własnego brata, który miał wypadek i by sparaliżowana wcześniej prowadził bardzo towarzyskie życie. Facet mści się na kobiecie ze odrzuciła go jako księgowego.

dkf

Jest sobie rodzina: kobieta i kilkoro dzieci. Ona jest uzdolniona muzycznie i gra na wiolonczeli. Potem wpada w nałóg - ćpa. Jej dzieci zamykają ją w saunie, aby wyleczyć z nałogu.
Na koniec filmu ona z tamtąd wychodzi, a jej córka gra na fortepianie Ave Maria Schumana.
Tyle pamiętam z tego filmu, a bardzo zależy mi na poznaniu jego tytułu.

Vivrenna

http://www.filmweb.pl/f109400/Kochana+mamusia,1997
Na 100% to. Oglądałam 2 razy. Pozdrawiam.

dkf

Kojarzy mi się ten film:

http://www.filmweb.pl/f39712/Niebezpieczne+zauroczenie,2000

Pzdr.

VisitorQ

Tak to ten.
Dzięki :) .

<br>Wcale nie za krutki<br/>

Icheb

To jeszcze ostatni raz zapytam się o te 3 film, bo strasznie mi na nich zależy, może ktoś będzie znał tytuły.

1. Facet zakochuje się w koleżance z pracy, która go okłamuje i namawia go go porwania dla okupu synka szefowej. Nie chcą mu nic zrobić tylko uzyskać pieniądze na lepsze, wspólne życie. W trakcie akcji facet zaczyna wyciekać, jak grunt zaczyna palić im się pod nogami, ona go wkopuje i sama wyjeżdża z matką porwanego chłopaka, a on ląduje w wiezieniu jako jedyny winny.

2. Pisarz przyjeżdża do małego miasteczka aby pracować nad swoja kolejną powieścią. Nagle zaczynają ginąć ludzie w taki sposób jak opisywał to w swoich thrillerach. Policjantka która przyjeżdża do miasta aby złapać morderce, ma romans z pisarzem (ma on problemy z żona i nadużywa alkoholu). Podejrzany jest pisarz, miejscowy policjant i chyba ktoś jeszcze.

3. Policjantka która bada ludzi na wariografie zakochuje się w podejrzanym. Próbuje mu wierzyć że to nie on, ale niepokoją ja co raz jakieś fakty (najbardziej jakoś zapadła mi w pamięć scena z pianinem, kiedy ona zauważa że brakuje w nim jednej struny i kojarzy to z morderstwem). Chcą razem wyjechać, lecz on z nią zrywa, kiedy nie potrafi mu odpowiedzieć na pytanie czy mu wierzy. W końcu okazuje sie że zabija zakochana w nim kobieta z którą zerwał i ona próbuje wrobić go w te morderstwa.

dkf

Może chodzi ci o ten film; http://sekretne.okno.filmweb.pl/f98586/Sekretne+okno,2004/opisy choć wątpie, ale ni innego nie przychodzi mi do głowy

magimila

oczywiście to propozycja do filmu nr2.. pozostałych 1 i 3 wogóle nie kojarzę

użytkownik usunięty
Icheb

Nie pamiętam tytułu
Moze mi pomozecie,chodzi mi o tytul filmu,mysle ze jest on tak z okolo 2006 roku,bohaterem jest koles ktory sie musi przeprowadzic bo sie nie starzeje,akcja dzieje sie caly czas w jego domu, sa tam jego znajomi,ktorzy pomagaja sie mu pakowac,a on im opowiada niesamowite historie,okazuje sie ze byl on nawet Chrystusem.Czekam na pomoc.

Ok no to ja mam zagwozdkę ;p.

Naszła mnie chęć na obejrzenie filmu, który się rozgrywał w metrze i miał formę krótkich przypowiastek - pierwsze moje skojarzenie "Tube tales". Obejrzałem i ... pudło. Film o który mi chodzi miał jedną przypowiastkę o kobiecie bizneswoman, przypadkowo zamkniętą i zagubioną w przejściu zamkniętym na noc. Elegenacka, zadbana kończy z wyglądem żula i tak tez jest potraktowana.

Wydaje mi się, że to może była amerykańska wersja, w waszynktońskim metrze... Tube tales jest jakieś taki teatralno - abstrakcyjne, za bardzo się ociera o realizm magiczny.

Anyone? ;p

Icheb

czyżby : http://www.filmweb.pl/f87716/Historie+z+metra+Podziemne+opowie%C5%9Bci,1997 ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones