jestem fanką filmów o skinach. Znacie jakies inne ?? "American history X", "Romper stomper", "Fanatyk", "szczury" ??

_ImAgInAcJa_

No ja mam jeden szwedzki "Tik-Tak". Nie pamiętam nazwiaska reżysera. Zrippowałem z TVP1, która emitowała go w nocy kilka tygodni temu. Jeszcze go nie oglądałem (brak czasu). Jak obejrzę, dam znać. Chyba, że sama chcesz się przekonać, czy wart jest uwagi? ;-)

_ImAgInAcJa_

"Made in Britain". Nie widziałam, podobno dobry. Wiem, że wyszedł w Polsce na wideo, ale raczej trudno go dostać.

użytkownik usunięty
_ImAgInAcJa_

ogladalem jeden taki film ale nie pamietam nawet tytulu. bylem wtedy w podstawowce, ogladala go cala moja klasa i polowa chciala potem zostac skinami, mimo ze nie mieli pojecia co to za ludzie i jaka jest ich ideologia... no ale trudno spodziewac sie czegos po czwarto klasistach

użytkownik usunięty

Higher Learning (1995) ( wpolsce znany jako "Studenci"). W Rolach glownych :
Omar Epps
Kristy Swanson
Jennifer Connelly
Ice Cube
Tyra Banks
Laurence Fishburne
Busta Rhymes i inni

Film ten nie jest typowym filmem pokazujacym subkulture skinowska ale ten temat jest w filmie bardzo wazny. Mozemy zobaczyc w jaki sposob czlowiek staje sie skinem i kto moze byc skinem. Jesli nie widzialas to koniecznie zobacz.

użytkownik usunięty

poprzedni post zle sie wyswietla :( wogole czasami filmweb zle chodzi. Bleee. :)

poprzedni post zle sie wyswietla :( wogole czasami filmweb zle chodzi. Bleee. :)

Taaak, 'Studenci' to bardzo dobry film - aż szkoda, że to tak może wyglądać... Polecam!

Pr0t0n

dzięki wszystkim za odpowiedź poszukam, zobaczę i opowiem :):)

_ImAgInAcJa_

http://www.filmweb.pl/film/Rosja+88-2009-505482

pewnie Romper Stomper... akurat mylisz się co do skinheadów... skinheadów nie skinheadów neonazistów bo ci drudzy pasuja do twojego opisu to zwykle psy i przygłupy

_ImAgInAcJa_

Oczywiście This is England! Klasyka.

użytkownik usunięty
Milkejszyn

Popieram "This is England" nie ma sobie równych jest to jeden z najlepszych filmów tego gatunku pomijając "American history X", "Fanatyk", "Romper stomper"

_ImAgInAcJa_

Taki nietypowy film to "Cud Purymowy". ;)

Mnie najbardziej zapadł w pamięci film nie tyle może, co o skinach, co o kibolach to "I.D.". W Polsce znany również pod tytułem "Granice Tożsamości".

_ImAgInAcJa_

Nie padło jeszcze "Made in Poland" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones