Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale plakaty reklamujące "GONY" są bardzo ciekawie skonstruowane, a mianowicie nad zdjęciem Daniela Day Lewisa widnieje nazwisko Cameron Diaz, nad Cameron Diaz Leonardo Di Caprio, a z kolei nad wizerunkiem tego ostatniego nazwisko Daniela Day Lewisa. Możliwe, że i ja pokręciłem kolejność, ale...

więcej

Niedawno dodałem do bazy serial "Latający Cyrk Monty Pythona", ale zdaje się, że nikt tego nie zauważył. Oddano na niego dopiero 5 głosów. Mają go wśród ulubionych tylko dwie osoby. A przecież to jeden z najpopularniejszych seriali w historii. Zwłaszcza jeśli się patrzy jak wysoko są oceniane filmy fabularne Monty...

JACKASS

użytkownik usunięty

A MOŻE BY TAK ZAŁOŻYĆ W POLSCE TAKIEGO NASZEGO JACKASSA? CO O TYM SĄDZICIE?

witam
mam ogromny problem!
jak moge znalezc film na dvd lub vhs taylora hackforda: Blood in blood out?
za pomoc z góry dziekuje

Ranking cytatów i scen filmowych

użytkownik usunięty

Zapraszam do zabawy w ranking cytatów i scen filmowych :)
www.forumfilmowe.art.pl

Pomóżcie znaleść film

użytkownik usunięty

Szukam tytułu filmu kryminalnego -chodzi o podkop pod bankiem dla rabunku kosztowności ,pieniędzy ,dostają się tam od jakichś kanałów, łapią ich film kończy scena ,gdy jednemu z nich udaje się uciec z więzienia i kumpel pędzi z nim szybkim motorem ulicami miasta i udaje im sie ta ucieczka film nakręcono na faktach...

Czy ktoś zna może tytuł takiego filmu: lata 20. XX wieku (chyba...), Anglia; mężczyzna, świeżoupieczony mąż i ojciec, jedzie do miasta; tam potrąca go dorożka, w skutek czego traci pamięć, nie wie, jak się nazywa i po co przyjechał do miasta... Potem dowiadujemy się, że jest arystokratą, ma jakąś firmę (???) i zostaje...

więcej

poszukuje filmu

użytkownik usunięty

poszukuje filmu tytul to jest chyba CENA SUKCESU w internecie go nie moge znalezc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones