Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

sound of music

użytkownik usunięty

Błagam pomocy potrZebuje streszczenie filu sound of music BLAGAM POMOOOOOCYYYYYYYYy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Tytuły filmów - proszę o pomoc

użytkownik usunięty

Witam,

Szukam tytułów 2 filmów - bardzo byłbym wdzieczny za pomoc.

1. Pierwszy film kiedyś widziałem na regionalnej trójce - czyli nie należy
do najnowszych. Było o 2 gościach obsługujących karetke pogotowia
(sanitariusz i młody lekarz), którzy wpadli w narkotyki. Jeden na końcu
zginął (sanitariusz), a drugi poszedl...

więcej

W kinowej wersji zapowiedzi filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże pojawił się motyw muzyczny z pewnego filmu -moze ktoś wie co to za film ??? Pozdrawiam wszystkich cieplutko :-)

W sobotę "leciał" nowy Juliusz Cezar na TVP1. Richard Harris grał w nim Sullę. Film widać telewizyjny.... ale i tak o niebo lepszy od "Blablatora" w kwestii oczywiście ukazywania mechanizmów rządzenia w Republice. "Blablator" był dobry w innych zagadnieniach.. ale to inna bajka!
Chętnie odkupię kasetę - jeżeli ktoś...

więcej

Krąg ktoś oglądał ten film??
Ja tak!!! Spox obsada! Normalnie tak się zdygać można, że głowa mała. :)

Czy ktoś to widział?

użytkownik usunięty

Film widziałem w telewizji, w Regionalnej Trójce. Bardzo mnie zaciekawił, ale zapomniałem tytuł. Oto opis treści.
Do prostego rosyjskiego polarnika przyjeżdża na zimę studentka, chyba Francuzka. Ona uczy się życia w odosobnieniu, on pragnie "być z nią blisko", ale nie potrafi jej skusić

re Help..:)

użytkownik usunięty

Data: 2003-02-19 07:40
Autor: Bigos [riptor@poczta.onet.pl]
Tytuł: Help..:)
Wampir z Feratu
http://www.kns.us.edu.pl/slawia/filmy/wampirzferatu.html

Star Trek Nemesis

użytkownik usunięty

niedługo w polsce premiera Star Trek Nemesis myśle że większość z was pewnie nieinteresuje się star trek-iem ale ja bardzo bym zachęcał ludzi lubiących s-f aby wybrali sie na ten film star trek to naprawde bardzo dobra rozbudowana saga s-f żle traktowana w polskiej tv pewnie wielu zwas tak naprawde niewie jaki jest...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones