Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

mam pytanie czy na tej stronie można oglądać jakieś filmy?

Witam! Szukam filmu, który opowiada o młodej nauczycielce, której na jednej z imprez zrobiono potajemnie zdjęcia, następnie wykonano ich fotomontaż i je opublikowano, gdy dowiedziała się o tym dyrektor szkoły nauczycielka została wydalona ze szkoły- tyle pamiętam. Ktoś zna może tytuł???? Z góry dziękuję! :-)

Coś typu Roar, Rasa, Cujo czy Zdobycz

witam!Szukam kilku filmów,których tytułow nie znama fabułę ledwo pamiętam.
1.Najprawdopodobniej dzieje się w Anglii /XIX wiek?,może trochę wcześniej/.Dziewczynka,sierota wychowywana przez straszną jędzę,bogatą.Jakaś miłość między ta dziewczyną-gdy podrosła.Baba wyjeżdża na jkąś wyspę,do zakupionej posiadłości,jest...

Witam, poszukuję filmów w których poruszany jest temat:
1. obcych, innych światów, kosmosu, dystryktów, podróży w czasie, jak to będzie w roku 2500+ np., roboty itp.
2. filmy kostiumowe, historyczne - ale takie warte polecenia
3. horrory - coś strasznego, bo sama nie mogę znaleźć dobrego horroru. Już nawet nie musi...

więcej

Hej :) pewnie gdzieś taki wątek jest, ale założę jeszcze swój ;) polecajcie filmy o różnych mitologiach :)

witam,
Poszukuję tytułów dwóch filmów z lat 80, bardzo liczę na Waszą pomoc.
1. Film o grupie amerykańskich dzieciaków prawdopodobnie zmierzających na turniej gier wideo, nie wiem czy to główny wątek, tyle zapamiętałem. Na tym turnieju grają chyba na nintendo. Po polsku prawdopodobnie lektor czytał tytuł tego filmu...

więcej

Jest to film formą przypominający przedstawienie teatralne. Przedstawia pewną rodzinę intelektualistów w której w życie wkracza pewien osobnik, prostak. Swoim chamstwem oddziałuje na członków rodziny, opór stawia mu jedynie syn pana domu. Wydaje mi się, że rolę owego prostaka grał Krzysztof Kowalewski. A rolę syna...

Witam, bardzo dawno temu oglądałem film, który opowiadał o tym, że pewien człowiek widział numery na czole innego człowieka, które mówiły o tym w jakiej kolejności ma być zabity. Nie mogę sobie przypomnieć tytułu tego filmu, czy ktoś może mi pomóc? Nic więcej nie pamiętam, bo oglądałem go bardzo dawno. Dziękuję za...

Witam,

Od kilku godzin szukam jednego filmu i nie mogę go znaleźć - oglądałem go bardzo dawno temu i jakieś kawałki pamiętam może ktoś ten film kojarzy.

Ogólnie film się rozgrywał w małym miasteczku, głównym bohaterem była kobieta (ŁADNA), wiem że w tym mieście chyba dochodziło do jakiś zabójstw i chyba wszyscy...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones