Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Poszukuję filmu, którego oglądałam bardzo dawno temu. Opowiadał o dwóch dziewczynach - jedna była blondynką (i chyba nazywała się Kendra), a druga miała śniadą karnację i ciemne włosy (przypominała trochę Weronikę Rosati :d). Ta druga dziewczyna była typem popularnej imprezowiczki. Potem okazało się, że ta druga kiedyś...

więcej

Oglądałam kiedyś film, ale za cholerę nie mogę przypomnieć sobie tytułu.
Akcja toczy się wokół 3 osób (chłopak i jego dziewczyna, plus przypadkowo napotkany koleś, który jak się potem okazuje, ma nie równo pod sufitem).
Chłopacy poznają się, upijają a ten stuknięty robi zdjęcie drugiego jak leży koło niego jakaś...

Witam Poszukuje filmy bodajże z Disney Channel Na początku filmu jest na początku imperza wszyscy rzucają sie ciastem i idze gosc w którego patrzy kamera od przodu i cos mowi w myslach potem idzie do szkoly i zalatwia wszystkie rzeczy jakas sciage cos tam i jak jest przy schodach chce sie zapytac cos niego...

Poszukuje filmu który oglądałem dobre kilka lat temu.
Akcja filmu działa się bodajże w latach 90's i wydaje mi się ze było to USA, pamiętam tamtejsze przedmieścia w filmie.
Ale do rzeczy, film opowiadał o kobiecie, matce która mordowała ludzi którzy jej zdaniem grozili jej synowi czy coś.Pamiętam scenę z koncertem,...

więcej

Poszukuję tytułów 2 różnych filmów. Pierwszy to chyba czarna komedia leciał on w 2000 którymś roku na 2 w sylwestra późną nocą. Opowiada o ludziach zamkniętych w domu i standardowo ktoś ginie. Każdy podejrzewa każdego kto mógł zabić. Kolejno giną następne osoby. Pamiętam, że tam były jakieś przesuwne czy ukryte ściany,...

więcej

Komedia amerykanska byly futbolista pomaga kuzynowi dojsc do bractwa razem przechodza wyzwania i jest tak scenka gdzie wszyscy wkl dochodza na tort ostatni ktory dojdzie musi go zjesc. Zna ktos tytul

Szukam filmów, w których jakaś osoba lub osoby wykorzystują kogoś zbyt bardzo, chodzi o jakieś drobne lub niedrobne prace, czyli zrób to i tamto, a ta osoba spełnia "prośby", choć wie, że powinna odmówić w końcu.

Szukam tytułu filmu. Chodzi o czarną komedię. Akcja dzieje się w latach 50-60. Kobieta zabiła męża (chyba), w każdym razie jest trup i ona wraz z przyjaciółką próbują pozbyć się ciała krojąc typa nożem elektrycznym. Potem wychodzi że przyjaciółka spała z mężem ale żona o tym wiedziała. Jest cała masakra w domu a na...

Każdy rodzaj

Witam szukam 2 filmów jeden z lat 90 , pamietam ze w jednej scenie ida do klubu i stoi bramkarz a ten jeden do drugiego mówi ze ma ksywe ''kolec'' na to ten drugi a dlaczego?A ten bramkarz miał buty a na podeszwach takie metalowe kolce.2 film jest ze napadli grupka kogos w domu i jeden z nich gwałcił dziewczyne a ten...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones