Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam, szukam filmów o tematyce gastronomicznej takich jak np: zaklęte rewiry, obsługiwałem angielskiego króla, skrzydełko czy nóżka. Może są jeszcze jakieś inne tytuły? Szukając nie natrafiłem na takie ale pytam w tym miejscu i liczę na pomoc ekspertów.

pozdrawiam

Witam,
bardzo dawno, bo jakieś 5/6 lat temu oglądałam w telewizji film.
cała akcja toczyła się odnośnie trzech sióstr.
jedna z nich dawno, dawno umarła - najmłodsza.
opiekowała się nimi wtedy matka ( bymoże była to macocha bądź po prostu przybrana matka/opiekunka) znęcała się nad nimi.
po latach chciano udowodnić...

więcej

Poszukuję tytułu filmu!!

Gatunek: thriller / horror / psychologiczny
Chodzi o film którego parodia była w "strasznym filmie 3" i "Totalny kataklizm" a dokładniej o tego dzieciaka co np w strasznym filmie przepowiadał przyszłość itp.


Fabuła:
Pewnej rodzinie ginie syn miał chyba 8 lat. i oni postanawiają pobrać...

więcej

Ostatnio coraz częściej powstają komedio - dramato - romanse (wciąż ją kocham, twój na zawsze) . Moim zdaniem lepiej byłoby gdyby kończyły się dobrze, bo byłyby to wtedy lekkie filmy, ale zarazem nie głupkowate komedie

Witajcie. Uwielbiam oglądać stare filmy muzyczne typu Grease,Gorączka sobotniej nocy, dirty dancing. Dawno temu było jeszcze kilka takich które oglądałem które były dla mnie na prawdę fantastyczne lecz praktycznie nic z nich nie pamiętam, dlatego proszę was o podawanie jakichś propozycji starych filmów takich jak wyżej...

więcej

Akcja dzieje się w Nowej Zelandii. Grupka młodych ludzi ucieka przez te państwo
samochodem, bo na stacji benzynowej ktoś kogoś zabił. Oni uciekają ale później decydują
się zawrócić.

Podawajcie tytuły innych tego typu filmów. Bardzo mi się podobają takie, których akcja dzieje
się na Amerykańskich drogach i...

Witam, mam wielką prośbę do życzliwych użytkowników o podanie tytułów filmów z dużą
ilością że tak powiem broni białej ^^ Chodzi mi o coś w stylu 300 spartan, władca pierścieni
czy nawet coś w rodzaju matrixa (w 2 części też był taki wątek). Nie ważne czy to będą fil;my
fantasy czy historyczne, chodzi o użycie w...

więcej

Tak więc jakiś czas temu (dość dawno) miałem okazję oglądać film w TV, niezwykle mi się podobał lecz nie pamiętam tytuły. Był to film bodajże Rosyjski, tematem był chłopak bity przez ojca który trafił do rygorystycznej szkoły, w której mieli go wychować. W tejże szkole także był bity przez wychowawców. Bohater...

jesli znacie tytul lub jakies podobne filmy ktore mogą sie kojarzyc to podajcie

filmu o 6 rodzrnstwa. pamietam ze byla tam dziewczyna,ktora zakochała sie w swoim bracie
lecz pozniej okazalo sie ze nie jest jej bratem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones