Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam wszystkich
Poszukuje filmów w których główny bohater staje przed wyborem "być czy mieć"
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Pozdrawiam

potrzebuje pomocy, jako temat prezentacji maturalnej wybrałam charakterystyke motywu samobojcy i samobojstwa w literaturze i filmie i o ile z samymi przykladami problemu nie mialam, brakuje mi opracowan tematu czyli tzw literatury przedmiotu.
jako filmy wybralam: Tamten swiat samobojcow, zwyczajni ludzie, wymysleni...

więcej

Szukam filmu w sumie to prawie nic nie pamiętam z niego. Na pewno nie jest to nowy film. Dziewczyna poznaje chłopaka, on jest jakąś złotą rączka czy cos takiego chyba naprawial swoj motor.Film nakręcony jest nad jeziorem, była tam taka scena, że Ona zabiera go na impreze (same snoby chyba) (w każdym razie była impreza...

więcej

Akcja rozgrywa się w zimie w domu chyba gdzieś w lesie koło polany. Dom jest drewniany i jest wiele kobiet. Do domu wpada wojsko i gwałcą kobiety a dziecko patrzy na to z góry chyba ze schodów. <- teraz nie wiem czy to było w tym filmie ale na pewno było cos takiego: Kobieta idzie z dzieckiem (lata 50,60,70??) i...

Hej ;) Mam nadzieje , że mi pomożecie;)
Szukam filmu, chyba był emitowany na TVP1 z seri: " okruchy z życia"
Główna bohaterka, młoda dziewczyna miała chyba młodsze rodzeństwo: siostre i dwóch braci ( jeden z nich chyba był niepełnosprawny umysłowo). Ich matka była narkomanka i nie zajmowała się nimi. Wiec ta...

Mam problem .
Kiedyś leciał taki fajny film na polsacie o kosmitach .
Na początku parę nastolatków żyło w mieście jeden z nich miał wujka czy kogoś tam z rodziny i pojechali do jego gospodarstwa ponieważ zginął .
Ta grupa nastolatków przyjechała tam i pierwszej nocy coś tam u nich niegrało
Kilku z nich znikneło....

więcej

jeżeli widziałeś/łaś film oparty na prawdziwych wydarzeniach, zrobił na Tobie wrażenie i uważasz, że warto go polecić innym - to podaj jego tytuł

zależy mi na nich,mogą być angielskie ale oczywiście najlepiej polskie.

Proszę pomóżcie.

Ojciec opowiada swojej córce historię o swoich kobietach. Zmienia ich imiona i chce, żeby dziewczynka zgadła, która z nich jest jej matką. Na końcu dziecko pomaga mu zdobyć serce prawdziwej ukochanej.

Poszukuję filmów o tematyce PREHISTORYCZNEJ,coś w stylu Apocalypto czy milion lat
przed naszą erą.

Z góry dzięki:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones