Hej,

to jest tragedia jak ktoś ma ponad 500 filmów ocenionych (a co dopiero ze 2000). Tragedia, czyli chodzi mi o czas wczytania wszystkich miniaturek i co za tym idzie- nazw filmów.
Przeważnie jeśli przeglądam głosy to nie zwracam uwagi na miniaturki, a chciałbym tylko zobaczyć jakiś jeden film jak dany user ocenił. No ale jak jest na samym dole, to zanim się wczyta to mija u mnie rok :(

Dałoby radę wprowadzić jakąś opcję, która wyłącza obrazki?
Albo np. malutką wyszukiwarkę tytułów ZANIM cokolwiek się zdąży wczytać? To taka osobna opcja mogłaby być.
Wpisałbym wtedy tytuł filmu w profilu danego użytkownika i tylko ten film wyświetliłby mi się (tzn. wyświetliłoby mi się jak został oceniony przez "tegusz" jegomościa / waćpannę).

Na serio obecny system tych głosów jest bardzo uciążliwy :(

pzdr i czekam na jakąś odpowiedź, byłoby miło.

użytkownik usunięty
Kwic

Ctrl+F i wpisujesz literki tytułu, nasza blondynko filmwebu;D

Vesper < Heh, musiałbym być chyba tlenioną blondynką, gdybym nie znał tej przedszkolnej komendy :P Ale dzięki za chęci ;]

Zawsze tak robię, ale tak jak pisałem- tytuły wczytują mi się razem z obrazkami, a zajmuje to bardzo długi czas. Ctrl + F nic nie daje za wiele, dopóki się nie wczyta całość ;)

mala_madi < niestety tak jak pisałem powyżej, nie mam tak- że mi się wczytują tytuły, a potem obrazki. Wczytuje mi się to jednocześnie. Tak więc jak dam stop po 3 sekundach, to będę miał 50 tytułów odsłoniętych i to wszystko ;) Reszta mi się po prostu zatrzyma we wczytywaniu.

Wizarrd < Firefoxa 3.08, ale sprawdzałem też na dwóch innych i mam tak samo. Niestety nie jest u mnie tak jak piszesz. Obrazki wczytują się u mnie symultanicznie z tytułami. Dlatego żeby zobaczyć ostatni tytuł to muszę poczekać na ostatni obrazek który się załaduje- dlatego właśnie trwa to dość sporo :( I jest to dla mnie bardzo uciążliwe przy sprawdzaniu głosów userów z filmami powyżej choćby 300, czyli praktycznie u każdego.
No tak, mógłby, tylko trochę kapa bo na innym stronach obrazki są mile widziane ;) Mógłbym jedną przeglądarkę przerobić tylko do oglądania ocen, ale komu by się chciało włączać osobną przeglądarkę żeby sprawdzić oceny.

pzdr all i mam nadzieję, że dojdziemy razem do jakichś wniosków

użytkownik usunięty
Kwic

NONSENS! Ctrl+F wywołuje tytuł natychmiast, zanim strona się wczyta, i spróbowałam to na kilku użytkownikach. Kto mi nie wierzy, niech spróbuje.
Choc ja akurat nie narzekam, nawet 2000 głosów wczytuje mi się błyskawicznie, to chyba kwestia łącza jednak.

Nie wierzy własnemu bratu :) Chociaż nie, już nie jesteśmy rodzeństwem.
Jak może ctrl+f znlaleźć coś, co się jeszcze nie wczytało? <myśli>

SPECJALNIE DLA CIEBIE Vesper nagram filmik z wczytywaniem i wykonaniem niemożliwego : naciśnięciem ctrl+f i niewyszukanie tytułu dopóki się do tego miejsca się nie wczyta strona ;]

Let's go then. Ok już ;] Hehe.

Czas wczytywania w nagraniu jest i tak jakieś 2 razy krótszy obiektywnie patrząc. Sorry za jakość.

http://rapidshare.com/files/220036178/Video_8.avi.html

pzdr
PS: masz cud na Święta ;]

Kwic

PS2: to raczej nie jest od przepustowości łącza, bo takową mam bardzo dobrą ;)

Kwic

Kwic, genialne ;) Teraz zgodnie z nowym trendem stwórz temu dziełu oficjalną stronę i wrzuć na filmweb abym mógł to ocenić. Tylko jakiś fajny tytuł wymyśl np. "Especially for Vesper Lynd" albo "W poszukiwaniu zaginionego Matrixa" ;)

Tobie też wesołych świąt.

użytkownik usunięty
Cyryn

:)))))
lol lol lol
Czyżbym została filmwebową muzą? Martin dla mnie eseje pisze, Kwic filmy tworzy...;D

Niestety Kwicu, słyszę tylko Twój seksowny głos, ale obrazu nie widzę, jakiegoś kodeka nie mam. Wierzę Ci jednak, lecz cóż mogę powiedziec. Jest też tak jak ja mówię, wchodzę na głsy użytkownika, strona się ładuje, ja NATYCHMIAST włączam Ctrl+F, wpisuję tytuł - enter i mam razem z głosem i bez obrazka, które się dalej ładują.

Co prawda tydzień temu nawet 2000 głosów ładowało mi się w ułamku sekundy i myślałam, ze Filweb kupił nowy serwer, ha ha
wczoraj się okazało, że nie.
Jeśli inni userzy byliby tak łaskawi, to niech sprawdzą sami i poinformują Kwica jak działa Ctrl+F enter podczas ładowania. Moze u każdego inaczej. Ja mam tu świetne łącze, moze to decyduje.

Cyryn

Hehe :)

pzdr

Kwic

Dobra, niech będzie, że to było do obydwu wypowiedzi lol.

pzdr
PS: Dziękuję za komplement :P hehe.
PS2: Chyba mam coś nie halo z przeglądarką, sprawdzę u brata na kompie, bo to nie może być przepustowość racej(nie ma błędu), jak mam 10Mb/s.

użytkownik usunięty
Kwic

10Mb/s! No to faktycznie musi nie o to chodzic. Ja mam łącze z firmy BT Broadband, kolega ma telefon z internetem i podłączył mojego laptopa także. To jest prędkosc zdaje się 8Mb/s.

użytkownik usunięty

I wybacz, że takiego speca jak Ty oskarżyłam o niewpadnięcie na podstawowy pomysł:) I przyjmij marnotrawną siostrę z powrotem do rodziny;)
A tajemnicę może jakiś czerwony łebek po świetach rozwikła
a może nie...

Wybaczam i przyjmuję :P Choć odejszlaś już dawno temu na własne życzenie :P Anyway, czerwone łebki od daawna nie ingerują już na forum. Nie pamiętam kiedy ostatnio coś się działo...

pzdr

Kwic

Zanim się wszystkie miniaturki załadują, wciśnij przycisk stop.

Kwic

Jakiej przeglądarki używasz? Obrazki wczytują się na samym końcu więc spokojnie można przeglądać tytuły i głosy bez czekania na nie. Zawsze możesz też wyłączyć wyświetlanie obrazków w opcjach przeglądarki.

Wizarrd

Aj, sorry, miałem odpowiedzieć na samym dole. W każdym razie dla wszystkich Was odpowiedź jest powyżej.

Kwic

Kwic, w Operze w prawym dolnym rogu masz taki guziczek, który w sekunde włącza i wyłącza obrazki. Osobiście nie korzystam, ale pewnie tobie ułatwiłby życie ;D

Cyryn

U mnie jest podobnie jak u Kwica. Z reguły, gdy chcę przejrzeć oceny jakiegoś gościa, który ma ponad 1000 tytułów to odchodzę od komputera na kilka minut.

_wojti_

A ja mam pytanie jak wygląda sytuacja gdy zaglądacie do siebie w ocenione?
Rozumiem, że danych do załadowania ciut więcej jednak u mnie jest istne szaleństwo...
Długie ładowanie swoją drogą. Moim problemem jest poruszanie się po ocenionych. O SPOKOJNYM przejrzeniu ocen od góry do dołu, zmianach ocen mogę od jakiegoś czasu zapomnieć.
Gdy zatrzymam się przy jakimś tytule chcąc np. zmienić ocenę kolejną chwile muszę czekać "aby ruszyć się z miejsca" (nie mówiąc już o walce ze zmianą oceny) ;)

P.S. Wesołych Świąt ;)

Pistacia

Wesołych, Zdrowych i Pogodnych :) pzdr

Pistacia

Ja mam tak samo. U innych którzy mają więcej ocenionych filmów niż ja oceny ładują się szybko. Gdy chcę przejrzeć własne to potrzeba na to trochę czasu.

Cyryn

Ok, dobrze wiedzieć na wszelki wypadek ;] A
Ale fajnie by było gdybym nie musiał zmieniać przeglądarek tylko po to żeby zobaczyć czyjeś oceny na gibko :)

pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones