Zwracam się z prośbą do tych co dodają nowe kontrybucje, do tych którzy w ten sposób chcą wzbogacić
filmweb o nowe informacje swoją własną pracą, żeby zaprzestali tego chociażby na 5 dni w celu dania do
zrozumienia redakcji, że bez nas nic nie zrobią i że olewaniem nas niczego nie załatwią...
Filmweb obecnie nic nie robi z treściami do osób, w żaden sposób nie chcą ani odpowiedzieć czy coś tym
zrobią, forum jest coraz bardziej zaśmiecone, oceny do filmów często się nie zapisują i jak tu się nie
wkurzać???
Liczę na wyrozumiałość innych użytkowników i myślę, że włączą się do tego protestu...
Rozumiem, że większość z was chce wygrać nagrodę czy zdobyć dobre miejsce w rankingu, ale zrozumcie, że
jak tak dalej pójdzie to ciężko będzie nam korzystać z tego portalu.
Do protestu mogą się włączyć także weryfikatorzy, bo ich też pewnie to wkurza.
Ci, którzy mnie zrozumieli niech się wpiszą i dołączą się do protestu...

jules

Z grubsza zrozumiałem, ale nie dołączam się. Bynajmniej nie dlatego, że chcę zdobyć nagrodzę, miejsce w rankingu... Po prostu: jestem dodającą mrówką i jako mrówka toczę swój kamyczek. Powoli, krok za krokiem, mozolnie. Tempo weryfikacji jest dostojne, ale co tam, jakoś mnie to nie denerwuje szczególnie. Ziarnko do ziarnka, i jest OK.
Przy okazji: wszystko mi się zapisuje, zaś za burdel na forum winię raczej niezbyt inteligentnych userów.

hauser

Filmweb to pisowski portal, jeszcze ci konto zablokują.
A na poważnie. Nigdy nie rouzmiałem tej całej "nagonki" związanej ze zdobywaniem punktów, od czasu do czasu napiszę jakąs recenzje to wszystko.
Jak na kilka milionów użytkowników to i tak FILMWEB daje radę nad tym wszystkim panować.

jules

Ja się na to piszę, ale i tak sądzę, że czerwone łby wcale nie odczują naszego braku dodawania, tylko weryfikatorzy, którzy nie będą mieli co weryfikować. Ale wchodzę w to, co coś zrobić trzeba.

jules

olewania nas czy ciebie konkretnie? ;)

to co dodaję, a dodaję nie wiele, szczególnie do osób jest nie dość, że weryfikowane w całkiem normalnym czasie, to nawet w większości wypadków akceptowane, więc może przydałoby się poczytać faq i zmienić przeglądarkę i/lub jej ustawienia a nie zakładać kolejny narzekający wątek

proponuję też pójść na spacer
z psem, dziewczyną/chłopakiem lub samemu
przewietrzyć się

diana6echo

Droga Diano, nie wiesz o co chodzi, a naskakujesz na julesa. To nie jest wina przeglądarki czy nieznajomości faq. Od jakiegoś czasu niektórym osobom system zapisuje prawidłowo dodane informacje, ale odrzuca kontrybucje (dziwne, ale tak jest), więc nie dziw się tym osobom, że są lekko poirytowane.

selene_

tak, nie wiem, bo nie zauważyłam takowego problemu, a z postu Julesa mało wynika poza tym, że zdenerwowany jest czymś.. może przesileniem wiosennym.

diana6echo

Diana przejdziesz się ze mną?

diana6echo

Dian tak jak już poprzedniczka napisała faq znam dobrze i przeglądarke
też mam w porządku, a jeżeli ty dodawałabyś treści do osób, które są w
porządku, a weryfikatorzy je odrzucają, bo nie mają innej możliwości to
byś się nie wkurzyła?
Może pójdę na spacer, ale myślę że to nie wiele da...

jules

sorry, ale ja takowego problemu nie zauważyłam, a używanie i wrzucanie "wszystkich" do wora z napisem "wszyscy/my/oni/wy" działa jak płachta na byka

zdenerwowanie zdenerwowaniem - pohamuj i nie rzucaj się na "nich/nas"

się wkurzam tylko jak wer olewa PW, bo tak zajęty jest zbieraniem punkcików

diana6echo

Może przesadziłem z tym "nas", bo jak widać nie wszystkich to się tyczy.
Wiem że niektórzy użytkownicy byli tym poddenerwowani, więc bez zastanowienia
napisałem za wszystkich. Jak widać to był błąd...

jules

czill ołt, zapal szisze ;)

no ja rozumiem, że można się tym zdenerwować, ale (uwaga: Yoda) fw to nie koniec świata

diana6echo

wiem, że fw to nie koniec świata ale z biegiem czasu, uzależnia...

jules

niestety jest problem z kontrybucjami do osób, które nie działają tak jak powinny. rozpoczęliśmy pracę, aby wymienić je na nowe - z góry jednak powiem, że jest to pracochłonny proces.

Xzar

no wreszcie ktoś się odezwał, a te prace rozpoczęliście dopiero dzisiaj
czy już od dłuższego czasu nad tym pracujecie???

jules

wczesniej.

Xzar

Domyślam się.
Xzarze na kiedy możemy się spodziewać naprawy awarii, ile to będzie trwało - 2 dni, 5 dni, tydzień, dwa tygodnie ??

baczek_15

Tu wiele rzeczy nie działa od 5-ciu lat tak więc spodziewaj się najgorszego.

Axel

Treści to już od 11 dni nie działają. Wiesz zawsze jest lepiej wiedzieć ile trzeba jeszcze czekać.

użytkownik usunięty
baczek_15

o widzę, że znowu pytanie Bączka bez odpowiedzi. Niby zareagowali, ale o niczym nas nie zapewnili, a mogliby przecież zaoferować jakieś kompromisowe rozwiązanie, czyli wraca kwestia wyłączenia opcji dodawania

jules

jules: tutaj administracja olewa swoich użytkowników na lewo i na prawo odkąd tylko pamiętam, czyli od kilku sporych lat. Tak więc przyzwyczaj się. Obecnie jest to jeden z najbardziej zaniedbanych portali w polskim internecie.

Axel

A mimo to najlepszy...i jak tu nie zwariować?:)

_wojti_

...szy. A...wać. M...g.g.g...aaah.
No..g.uu.ggg. &^&%^^^%

Axel

Chyba będe się musiał do tego przyzwyczaić...

jules

Informatycy to naród wybrany.
Dlaczego?

Wyobraźcie sobie, że:

Wasz samochód po wrzuceniu jedynki wysadza Was na jezdnię.
Lodówka podgrzewa potrawy.
Żelazko gwiżdże Maryliankę i radośnie mrozi mankiety od koszuli.
Bank każde sobie oddawać meble za każdą wypłaconą z bankomatu stówę.
W co drugiej flaszce zamiast gorzały jest woda, a zamiast piwa kefir.

Nie do przyjęcia, protesty, rewolucja.

To, że system komputerowy robi Was w konia (żeby nie powiedzieć wałacha), przyjmujecie ze rozumieniem. Na tym właśnie polega CUD! :)

jules

ok - jest już ten strajk, bo bym się przyłączyła :)

nawka

ze znakiem zapytania moja sentencja i wydźwiękiem poważna...

nawka

Wy weryfikatorzy to macie ochotę na pisanie bzdur na forum ale jak ktoś ma konkretne pytania to siedzicie cicho i nic nie odpowiadajcie.
Tak więc z takimi zaczepkami o strajku aby sprowokować dyskusję, to my dziękujemy.

Axel

Nie czepiaj się nawki. Niczego, o czym tu piszesz, nie można jej zarzucić.
A a propos strajku, to ja już od dziś strajkuję :)

selene_

jules, selene, Mirka i inni polecam sprawdzić treści. U mnie poszło :)

użytkownik usunięty
baczek_15

jak wspominałam do osób już nic nie dodaję od kilku dni, ale zobaczę jedną, może coś się uda

baczek_15

Cieszę się, że już po problemie, ale jedna rzecz mnie "zasmuca". Teraz strajk nie ma już racji bytu. Zawsze patrzę z zazdrością na pielęgniarki czy nauczycieli. Też bym se chciała raz w życiu postrajkować. Buuuuuu ;/

użytkownik usunięty
selene_

jeszcze nie wiem, czy moja kontrybucja zostanie pozytywnie zaakceptowana :) okaże się niedługo

a jeśli chodzi o nasz strajk, to rzeczywiście jeśli problem kontr do osób został zażegnany, to strajk nie ma podstaw do dalszej realizacji :/

jednak pamiętajmy na przyszłość, że strajk o wielkiej skali może naprawdę coś zdziałać, bo z tego, co czytałam wynika, że nie zawsze działo się tu dobrze

Jeśli chodzi o strajkowanie w ogóle, to strajk strajkowi nierówny, a ja sama w dniu, kiedy moja szkoła strajkowała (tak, jestem nauczycielką:)), wolałam mieć lekcje.......może przez to, że dopiero zaczynam i nie zdążyłam przesiąknąć 'belferstwem' :p

Axel

Nawka akurat bardzo mile zawsze odpisuje. Przynajmniej z tego co zauważyłem. Także zwróć częściowo honor ;)

pzdr

użytkownik usunięty
Kwic

tak, zgadzam się. Mnie kiedyś dała bardzo wyczerpujący komentarz do odrzuconej kontrybucji :)

nawka według mnie jeden z najlepszych weryfikatorów, nigdy cię nie oleje i odpisze, a co do
strajku to też podziwiam pielęgniarki, bo oni coś zdziałają a my w dziesięciu czy trochę
więcej to nie mamy szans...

jules

rany zarumieniłam się ;] ale nie piszcie tak dobrze o mnie, bo będę miała przechlapane - dobra opinia o werze to zła opinia - trzeba być wstrętnych i opryskliwym dziadem dla takiej roboty

a co do strajku - to serio pisałam, jakby co - choć to karkołomne zadanie, bo trzeba dyscypliny każdego użytkownika do tego i jakichś konkretnych postulatów listę spisanych mieć - taka ładna wiosna jest, że strajkować można z przyjemnością i dla przyjemności dodawać, a wszystko inne samemu olać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones