Dziś miała miejsce drobna zmiana w profilach seriali. Usunęliśmy przycisk służący do oznaczenia seriali, które obecnie oglądacie. Został on połączony z funkcją “chcę zobaczyć”, dzięki temu nie musicie już dodawać interesujących Was seriali do dwóch oddzielnych list. Od teraz śledzenie emisji ulubionych seriali powinno być znacznie prostsze.

Z powodu tych zmian w profilu użytkownika została wyłączona sekcja “seriale, które oglądam”. Seriale powrócą do profilu wraz z jego nową wersją, nad którą obecnie pracujemy. Powyższe zmiany związane są również z pracami nad nową listą “chcę zobaczyć”, która w przyszłości zostanie gruntownie przebudowana i wzbogacona m.in. o wiele przydatnych filtrów.

Mamy nadzieję, że nowości, które dla Was szykujemy przypadną Wam do gustu. Wkrótce wypatrujcie kolejnych informacji!

jos_fw

Dla kogo ważniejsze dla tego ważniejsze - dla mnie ważniejszy jest szybki dostęp do seriali, które oglądam niż filtry opcji chcę zobaczyć.

dwa_warkocze

To porównaj skalę problemu - masz do obejrzenia 6 tys. filmów albo - niech będzie że 100 seriali. Różnica poraża, no nie?

jos_fw

Wszystko zależy od tego, co głównie oglądasz. Ja seriale więc dla mnie ważniejszy jest szybki dostęp do obecnie oglądanych seriali niż to co robię z filmami, które "chcę obejrzeć" - bo do tych ja akurat zaglądam sporadycznie. U Ciebie jest inaczej, ok, ale chodziło mi o to, żebyś nie uogolniał/a, że to jest ważniejsze. To że zrobili coś co Tobie pomaga to bardzo fajnie, tylko po co przy okazji zepsuli coś mnie?

dwa_warkocze

Nie znam się na tym - z tłumaczenia - dość mętnie - wynika, że jedno połączone jest z drugim. Na FW widocznie muszą dokonywać takie dziwne targi - coś za coś. Też byłbym za kompromisem raczej.

filmweb

Tą tzw. "drobna zmiana" właśnie zrujnowaliście kluczową opcje dla mnie :(

filmweb

Mam nadzieję, że seriale wrócą do profilu jak najszybciej. Obecnie nie umiem szybko zobaczyć, które serial oglądam w tej chwili (jest ich sporo, więc łatwo się pogubić).
Bardzo proszę o szybkie przywrócenie seriali na stronie głównej profilu. W tej chwili niestety zrobił się bałagan.

filmweb

Kompletnie zbędna i niepotrzebna zmiana,jak widać wielu osobom ta funkcja była potrzebna.
Są dużo pilniejsze rzeczy do zrobienia.

filmweb

A, i jeszcze mi się przypomniało - jak mam teraz łatwo i szybko zaznaczyć obejrzane odcinki, kiedy oglądane są pomieszane z chcę zobaczyć? Jeśli nie naprawicie tego szybko, będę musiała wywalić wszystkie seriale, które chcę zobaczyć w przyszłości i używać "Chcę zobaczyć" jako "oglądam". Bałagan.

filmweb

Przyłączam się do oburzonych. Funkcja była dobra i bardzo potrzebna, tak samo jak wyświetlanie obecnie oglądanych na profilu :/

filmweb

Protestuję przeciwko zmianom i naprawom w tym co jest dobre .
Jestem bardziej za serialami niż filmami i zniknęło z mojego profilu to co dla mnie najważniejsze w filmwebie

filmweb

Aktualnie oglądam na bieżąco 38 seriali, więc prosiłbym osobę, która wpadła na ten "genialny" pomysł "drobnej zmiany", żeby następnym razem jak na jakiś pomysł wpadnie, to żeby wziął/wzięła cegłę i biła się nią do skutku dopóty, dopóki o tym pomyśle zapomni.

użytkownik usunięty
filmweb

Prośby i starania o powrót do poprzedniego stanu raczej nie mają sensu. W zasadzie to ten temat jest po prostu informacją, którą albo akceptujesz albo nie. Na tej zasadzie działają zmiany na FW od dawien dawna i nic tutaj nasze ubolewania w tym temacie nie znaczą. Żeby takie prośby miały sens zbuntować by się musiała znaczna część userów (najlepiej tych czynnie dodających) i może wtedy ludzie odpowiedzialni za FW poszliby po rozum do głowy.

No, ale jak wiadomo - nie ma na to szans.

filmweb

Więc już niczym nie różni się serial, który aktualnie oglądam, od serialu, który mam w planach obejrzeć? Najpierw pierwsza opcja była automatycznie połączona z drugą, co było irytujące, ale zupełne usunięcie opcji "oglądam" to jedna z największych porażek Filmwebu w ostatnim czasie. Tragedia.

filmweb

no to pięknie pojechaliście... 1/10 :/

filmweb

Jak na razie nie jest prostsze,tylko trudniejsze.

filmweb

Fajnie, usunęliście jedną z najfajniejszych (o ile nie najfajniejszą i najprzydatniejszą) opcję. Byłoby jeszcze fajniej, gdybym się dowiedziała, dlaczego razem z "Serialami, które oglądam" ([*]) zniknęły mi też "Ostatnio oglądane"? Bo przecież jedno ma niewiele z drugim wspólnego!

filmweb

Fajnie że chcecie dodać jakieś filtry, które pomogą w poszukiwaniu danej pozycji na profilu, ale... czy trzeba było przy tym usunąć najlepszą opcję w tym wszystkim ? Beznadziejny pomysł. Do tego na profilu nie wyświetlają się seriale które zostały ostatnio ocenione, a w ustawieniach nie ma żadnej opcji dotyczącej seriali. Brawo!

filmweb

Co za idiotyzm!
Jedna z najważniejszych dla mnie funkcji została usunięta, nie mam wygodnego dostępu do seriali, które oglądam, kto w ogóle na to wpadł?
Ja rozumiem, zmiany na portalu są ważne, ale po cholerę ruszać funkcje, które są kluczowe do wygodnego korzystania? BA nikt się o to nie prosił, bo było to po prostu dobre.

To seriale, które oglądam oraz te , które chcę w przyszłości zobaczyć to jedno i to samo? Gratuluje logiki na poziomie wytapetowanej blondynki w galerii handlowej.

rascal0pl

Mogłoby to zostać w takiej postaci gdyby do tego okna po prawej stronie gdzie jest Oglądałem, chce zobaczyć, nie chce dodali "oglądam" i w ocenianych dodali filtr "oglądane" - rozwiązałoby to sytuacje z brakiem zakładki.

filmweb

Porażka do kwadratu. Nie lubię sypać epitetami, ale to wymyślił jakiś debil.

filmweb

Porażka. Ta modyfikacja jest jedną z najgorszych decyzji, jeśli chodzi o funkcjonalność portalu. Przecież dzięki liście seriali, które aktualnie oglądamy bardzo łatwo mogliśmy odszukać dany serial, aby np. zaznaczyć kolejny obejrzany odcinek. A lista seriali, które dopiero chcemy obejrzeć, służyła własnie po to, aby mieć listę z serialami następnymi w kolejce do obejrzenia. To przecież takie logiczne. A tak, to mamy kolejny dowód na to, że nie zawsze prościej jest równoznaczne z łatwiej i wygodniej.

użytkownik usunięty
filmweb

I co, nikt z Szanownej Redakcji nie odpisze?

filmweb

gdzie. moje. seriale.

filmweb

Dlaczego ktoś wpadł na pomysł usunięcia tak dobrej opcji. "Od teraz śledzenie emisji ulubionych seriali powinno być znacznie prostsze. "
Ale co jeżeli oglądam serial, którego emisja się zakończyła albo nowy sezon ma wyjść za jakiś czas? W sensie, po co to pisze skoro was od dawna nie interesują opinie użytkowników.

filmweb

Proszę, posłuchajcie chociaż raz fimwebowej społeczności i zrezygnujcie z tego pomysłu. Jak było dobrze i wszystkim to pasowało, to poco wprowadzać tak naprawdę nic nie wnoszące (aczkolwiek bardzo irytujące) zmiany?

filmweb

Nie mam zwyczaju hejtowania, ale akurat ta opcja mi się nie podoba. Lubiłam rubrykę "seriale które oglądam", dzięki nim widziałam jasno ile i jakie seriale oglądam a jakich jeszcze nie zaczęłam : ( Mam nadzieję, że seriale, które oglądam faktycznie powrócą na profile.

filmweb

A to dlatego mam kompletny bałagan w kokpicie. Czy Filmweb musi kompletnie upaść w funkcjonalności, żeby się administratorzy obudzili?

Funkcja Oglądam była chyba o wiele lepsza niż chcę obejrzeć, bo ten serial który zaznaczyłem, że oglądam oglądałem. Nie wszystkie seriale które mnie interesują i są zaznaczone jako chcę obejrzeć oglądam w danym momencie.

Kolejna kompletnie bezsensowna zmiana. Nie rozumiem jak można tak zjebać dobry portal filmowy na przestrzeni parunastu miesięcy.

filmweb

Dzięki profilowej zakładce “seriale, które oglądam” mogłam zawsze szybko przejść na stronę serialu, który oglądam i ocenić odcinek. Poza tym widać było, które seriale podobają mi się bardziej, a które mniej. Teraz i ja, i moi znajomi będziemy musieli wszystkiego szukać na około. Thanks a lot.

filmweb

"Od teraz śledzenie emisji ulubionych seriali powinno być znacznie prostsze."
Haha dobry żart, zjeba liście sprawę i tyle.

P.S najlepiej opróżnijcie tabele "nie interesuje mnie" i dawajcie tam seriale, które oglądacie, chyba najlepszy sposób w tej beznadziejnej sytuacji :)

filmweb

Taaak, bo przecież nie ma żadnej różnicy pomiędzy serialem, który obecnie oglądam, a takim, którego obejrzeniem mogłabym być potencjalnie zainteresowana w przyszłości. Jeden pies. No po prostu bezbłędna logika, gratuluję. Wiadomo nie od dziś, że fw ma w głębokim poważaniu funkcjonalność portalu, ale kiedy wprowadzili funkcję "oglądam" byłam wniebowzięta - zdecydowanie najbardziej użyteczna rzecz na fw. Jak się teraz zastanowić, to faktycznie nic dziwnego, że usunęli. Co jak co, ale użyteczna funkcja na filmwebie to już przesada.

filmweb

Mi też bardzo żal tej funkcji. Oglądam dużo anime i nie zawsze pamiętam ich tytuły, a dzięki funkcji "oglądam" wystarczyło wejść na własny profil i już miałam linka do strony serialu. Teraz muszę się przekopywać przez listę anime oczekujących na obejrzenie, jaką mam w kokpicie :/

filmweb

To nie jest drobna zmiana tylko radykalna. W obecnie oglądanych miałem ponad 90 seriali i teraz wszystko mam pięknie wymiksowane z dwoma setkami chcę obejrzeć. Niech idiota który to wymyślił mi powie w jaki sposób śledzenie oglądanych jest teraz "prostsze"! Po prostu was powaliło!!!! Przyznajcie się, nie wiedzieliście jak poprawić błąd "1 Stycznia 0" i usunęliście całą stronę! Czy naprawdę ktoś miał problem z odróżnieniem przycisku "oglądam" od "chcę obejrzeć", jaki jeszcze kit będziecie wciskać? Tymi debilnymi zmianami (inaczej się tego nazwać nie da) coraz bardziej zniechęcacie do odwiedzania filmwebu.
BTW
Jak znam ten portal to na te zmiany profilu, które mają nastąpić "wkrótce" przyjdzie czekać ponad rok, jaki więc sens miało usuwanie tej opcji teraz?

filmweb

http://filmweb.uservoice.com/forums/199182-general/suggestions/5336563-napisanie -portalu-od-zera

I znowu posty się nie wyświetlają... może najpierw błędy poprawcie a nie kasujecie przydatne funkcje

użytkownik usunięty
gagarin77

Przecież nikt Ci nie odpisze. Nawet nie ma co się denerwować. Filmweb działa na zasadzie "jak się nie podoba, to wyp....".

filmweb

Bez sensu. Dla mnie ta opcja była ułatwieniem choćby dlatego, że po obejrzeniu odcinka (lub całego) serialu mogłem szybko go znaleźć i wystawić ocenę. Rozumiem dobre chęci, ale po co usuwać coś co i tak ma być później przywrócone .

filmweb

Nic nie napiszę, dopóki nie zobaczę jak to będzie wyglądać, ale jak na razie jestem na nie :/

filmweb

Co za bzdura usuwać funkcję która działała. Mam ocenione około 700 seriali, oglądam około 30-40. Niech mi teraz przyślą listę seriali, które mam obejrzeć jak wznowią emisję we wrześniu, bo ja wszystkich nie pamiętam!

filmweb

Dobrze, że powróci, bo już się zdenerwowałem. Mam nadzieje, że ulepszycie tą sekcję, ze zmianami które z parę lat temu wam proponowałem ;) Ja osobiście oglądam w zasadzie tylko seriale i dla mnie ten element serwisu jest najważniejszy i w nim jest potencjał bo cały czas się coś dzieje obok danego tytłu, a film to wyjdzie obejrzy się i zapomni.

filmweb

Okej, teraz już nie pamiętam większości z tego, co oglądałem.

użytkownik usunięty
filmweb

Zamiast ludziom ułatwiać to utrudniacie. Bez sensu.

No faktycznie utrudniają, bo skoro takiego kału intelektualnego jeszcze nie zbanowali to chyba oni chcą jedynie ludziom wszystko utrudnić. XD

filmweb

Każda kolejna wasza zmiana jest chora i bezsensowna.

filmweb

Nie podoba mi się usunięcie tej opcji, chciałbym jej powrotu. Zaznaczenie 'chciałbym zobaczyć' różni się znacznie swoją funkcją od zaznaczenia 'oglądam'. Ta opcja przydawała się bardzo, wykasowanie jej to jeden z nagorszych pomysłów.

filmweb

Filmweb schodzi na psy. Na mojej liście 'Seriale które chcę obejrzeć' jest kilkadziesiąt pozycji, ale aktualnie oglądam po 3-4. Jak oceniałem odcinki, wchodziłem w zakładkę 'oglądam' i po problemie. A ostatnio musiałem się przekopywać przez te dziesiątki seriali żeby znaleźć to czego potrzebuję. I to niby ma być ułatwienie? Bezsensem jest zakładka 'nie interesuje mnie', ale 'oglądam' było jednym z największych udogodnień. Teraz pewnie będę dawał kontrolkę 'Umrę jak ie zobaczę' przy tych które oglądam w danej chwili, ale to też nie to samo, bo trzeba wchodzić na listę i włączać filtr. Zacytuję mojego wujka: ,,to jest właśnie klasyczny przykład DEBILA".

Ale po co my sobie język (ee klawiaturę) trzepiemy drodzy Filmwebowicze, ci de... ekhm, goście na górze i tak mają nas gdzieś.

Stary dobry Filmweb: [*].

użytkownik usunięty
Tom_96

No nie gadaj, że nie jesteś w stanie zapamiętać 3 czy 4 oglądanych seriali xD

Nie o to chodzi. Pamiętam je doskonale, chodzi tylko o to że kiedy chcę oceniać obejrzane odcinki na bierząco, to ich wyszukiwanie nie jest już tak wygodne jak kiedyś. To nie kwestia wiedzy w niewiedzy tylko zwykłej wygody. A aktualizacje powinny raczej ułatwiać życie.

użytkownik usunięty
Tom_96

Po prostu zdziwiło mnie, że przekopujesz kilkadziesiąt tytułów żeby znaleźć 3 seriale, zamiast po prostu wpisać je w wyszukiwarkę. Taka liczba to pikuś. Ja dopiero mam przesrane, bo oglądam ponad 30 seriali, a "chcę obejrzeć" jakieś 200.

filmweb

Jak zauważyłem w powyższych wypowiedziach, to właśnie zamiast usuwać tę opcję z działu seriali, bardziej by użytkownikom odpowiadało nawet rozszerzenie jej również na dział z grami, by można zaznaczać, w które gry aktualnie sobie grają, a nie wyłącznie w które zagrali lub chcieliby zagrać. Pomoże to choćby odnaleźć osoby, które grają w danym czasie w konkretną grę, na przykład sieciową.

filmweb

Mi ta funkcja jest obojętna, ale nie wiem czemu ją usunęliście.

filmweb

seriale mają ogromną rzeszę fanów, szczególnie, że produkuje się ich teraz mnówstwo i to są bdb produkcje niejednokrotnie. jak można było to spłaszczyć i pomieszać z czymś innym? wraz ze znajomymi jesteśmy skrajnie zagubieni i wielce niezadowoleni z podjęcia takich kroków tym bardziej, że nikt słowem o tym wcześniej nie przestrzegł, człowiek by się może jakoś przygotował, a teraz nawet nie wiadomo jak śledzić te swoje seriale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones