Adam "Nergal" Darski

Adam Michal Darski

6,7
676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam "Nergal" Darski

Wysłannik szatana, demoniczny pomiot do tego zwykły śmieć.

conti01

No nie przesadzajmy. Jakim muzykiem by on nie był, aktorem jest świetnym.

conti01

Bardzo trafny komentarz do tego złego człowieka.

Kolpor

Dokładnie. Podobno to nawet żyd!!!!!!!

yossarian84

To straszne...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
conti01

Mi wystarczy fakt, że naśmiewał się z Biblii i katolików, a gdy zachorował na białaczkę (co jest na pewno przykre) to powiedział: "Nigdy nie pokłóciłem się z Bogiem." Ba! Był nawet w kościele, co zostało opublikowane w jednej z gazet. Jasne, że media przesadzają, ale nie wkleili go przecież wtedy w photoshopie :D Teraz, gdy mu się polepszyło znów wrócił do starych metod zdobywania kinder-metali poprzez postawę antyklerykalną. On będzie się nabijał z wierzących, ale sam mówi o tolerancji...Żałosne i tyle. Na takich to chyba tylko modlitwa, aby się nawrócili.

LukeInside

Gdy zachorował, jeden z biskupów sugerował, że może się nawrócić. Na to Nergal powiedział "po moim trupie". Więc radzę z rezerwą podchodzić do takich rewelacji

mlody969

Ja tylko przytaczam co powiedział w jednym momencie, a był widziany w kościele. Opublikowano zdjęcie i nie był to ślub jakiegoś kumpla :) Być w kościele, a nawrócenie to zasadnicza różnica.

conti01

To pajac jest

conti01

Bardzo przepraszam za te słowa, wtedy jeszcze byłem młodym gnojkiem. Dopiero teraz doceniłem pana Negrala.

conti01

Podobny do kononowicza

conti01

Lepiej bym tego nie ujął.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones