Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
43 894 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

ale jego komedie mnie żenują. On sam gra w każdej z nich właściwie jedną i tą samą postać z tymi samymi cechami. W dodatku , moim zdaniem, jego filmy są nieporadne a gagi w nich są tak wymuszane i czasem tak durne że wręcz żenujące. Poza tym, czy on za każdy film dostał złotą maline?
<Hejtujcie>

krystianmin

współczuję twojej rodzinie, oj to niska kultura musi w tej rodzinie panować jak wspólnie jesteście w stanie to oglądać, ja nawet sam jak oglądam coś tak dennego to jestem zażenowany sam z siebie, że takie coś oglądam. To dziwna rzecz ale coraz więcej filmów wzbudza we mnie takie odczucie, on jednak jest przodownikiem

mim1312

Nie chce mi się czytać wszystkich postów, ale chcę powiedzieć, że nie lubię Sandlera, jest irytujący i nieśmieszny.

mim1312

klasyczne żydowskie poczucie humoru czyli totalny brak kultury i tylko o sraniu, szczaniu i rzyganiu koleś jest beznadziejny do granic, tylko zastanawiać się można jak takie absolutne zero może mieć kasę na filmy, oczywiście, że od gminy żydowskiej na promowanie takiego gówna

markin

O kurna jacy koneserzy kina się odezwali. Pewnie sami wykształceni z wielkich miast. Macie kawkę ze Satrbunia?

luki324

zwyczajnie mamy mózgi polskie czyli kultura na wysokim poziomie i miody pijemy... klasyczne

markin

Jakbyś miał kulturę na wysokim poziomie, to byś wiedział że o gustach się nie dyskutuje. Czasami po pracy człowiek ma ochotę obejrzeć jakąś głupią komedię z Sandlerem by trochę sobie odpocząć i uciec od wszelkich problemów. Każdy wie ,że jego kino nie jest genialne ale na litość Boską kim jesteście by innych obrażać i oceniać?

luki324

wszystko jest gustem samo powiedzenie jest dla prymitywów którzy nie mają swojego zdania. Gdyby Sandler miał kulturę to by się rzucił w przepaść ze wstydu. Ale takie prymitywy żydowskie nie mają kultury i sieją ten syf na świat.

markin

Niestety, masz rację.

markin

Ojeżu. Jedyny prawdziwy Polak - katolik na pokładzie :|

markin

Żyd to też człowiek... JEŁOPIE!

Brandon568

bynajmniej

markin

Też mi się nie podobał ,,Billy Madison"z jego udziałem ale to nie jego wina że jest Żydem

Brandon568

z małej litery żyd, wiesz jak się ma dowcipy o sraniu, pierdzeniu i kiełbasie to nie każdemu się podoba

Brandon568

Nie sądziłam, że tyle jest w Polsce antysemitów! A podobno to taki tolerancyjny kraj. Miałam już nic nie pisać. Ale ludzie kochani OGARNIJCIE SIĘ co niektórzy! Wszyscy oglądają tylko ambitne kino niszowe? Branża filmowa to także branża rozrywkowa i szczerze mówiąc to pomimo tego, że filmy z Sandlerem nie należą do ambitnych to czasem wręcz szukam czegoś takiego, a po to żeby po prostu odpocząć! Nie rozumiem też co do tego jakim się jest aktorem ma wyznanie :/ :/ :/ no ale oooook!

luki324

Czyli o czym się dyskutuje, jak nie o gustach?

Ziomaletto

O wielu tematach, można napisać moim zdaniem... i tyle. Jeżeli próbujesz narzucić swoją opinię innych to jesteś ignorantem i niestety masz zaściankowe myślenie, bo o gustach się nie dyskutuje. "Jedni wolą córkę, drudzy teściową".

luki324

Powiedzenie "o gustach się nie dyskutuje" dotyczy krytykowania czyjegoś gustu, a nie wyrażania o tym czy o innym.

mim1312

Też za nim nie przepadam.

proprement

Jak dla mnie jest ok i szczerze mówiąc lubię jego filmy . Chociaż niektóre są mniej lub bardziej głupkowate . Ale po 3/4 wpisów to widzę że wypowiadają się sami koneserzy fani nudnego jak flaki z olejem poważnego (ambitnego) kina , którzy w dodatku widzę że mają jakieś kompleksy i problemy w stosunku do żydów . Jak ktoś to już wcześniej napisał nie podoba się to nie oglądajcie i problemu nie będzie .

przemo8600

Sugerujesz, że mam kompleksy bo nie lubię jakieś aktora? Bo mam inny gust niż Ty? Bez przesady. :) Widziałam kilka filmów z tym panem w roli głównej i nie zachwycił mnie. Dla mnie jest irytujący, ale to moja opinia do której mam prawo. Żeby coś ocenić muszę to poznać. Unikam tego aktora jak ognia, ale czasem psuje naprawdę nieźle zapowiadające się produkcje...

proprement

Nie ja nic nie sugeruje . Nie lubisz tego aktora ok spoko każdy ma inny gust . Zresztą ktoś już wcześniej też napisał w tym temacie o gustach się nie dyskutuje . Ponieważ praktycznie każdy ma inny jednemu ten aktor się podoba komuś innemu inny i tak w kółko .
Ale ty po prostu napisałaś krótko że za nim nie przepadasz i tyle . Chodziło mi po prostu głównie o te docinki odnośnie jego żydowskiego pochodzenia , obelgi itd . Jak czytałaś wszystkie komentarze to napewno wiesz o co chodzi .
W każdym razie nie chodziło mi o twój wpis . I jeśli mój komentarz cię uraził to przepraszam ;)

przemo8600

Skąd. Ja oceniam aktorów tylko i wyłącznie patrząc na to co prezentują w filmach, w których grają. Nie interesuje mnie jego wiara czy pochodzenie.

Odpowiedziałeś konkretnie na mój post, dlatego wolałam się upewnić. Nie uraziłeś mnie. ;)

proprement

No to cieszę się ;) Ale skoro nie lubisz Adama Sandlera .
To może zdradzisz który aktor komediowy bardziej przypadl ci do gustu ? Bo wiadomo sporo ich jest .
Czy może poprostu ogólnie za komediowymi nie przepadasz za bardzo :)

przemo8600

Steve Carell jest świetny, lubię go. :) No i oczywiście Stanisław Tym - ubóstwiam go za role w filmach Barei. A jacy są Twoi faworyci>?

mim1312

nie, nie jesteś jedyny. zgadzam się z tobą w 100%! ten gość mnie wnerwia maksymalnie, a wszystkie filmy, w których występował są denne i nieśmieszne jak on sam. yeah

jignacy

Sandler to synonim żenady i gówna. Jak widzę jakiś film z nim to już w zasadzie wiem, że będzie kupa - i zawiodłem się tylko 2 razy w takim rozumowaniu o dziwo, przy Reign Over Me który był naprawdę fajnym filmem i Click czyli taką odmóżdżająca rozrywką na niezłym poziomie. A tak to z resztą... kupa!

mim1312

Nie jesteś sam :D

mim1312

ale jedno trzeba mu przyznać znalazł sobie miejsce w jednym gatunku filmu i nie porywa się z motyką na słońce jak co poniektórzy hollywoodzcy aktorzy

jest określona grupa odbiorców dla jego filmów i niech oni sobie te filmy oglądają, bez czepialstwa. sama czasami lubię obejrzeć jakąś absurdalną komedyjkę dla odmóżdżenia szczególnie w luźny wieczór w gronie przyjaciół, żeby się pośmiać. przy piwie i wódce inne żarty zdają się śmieszne :)

mim1312

nie jesteś jedyny. nie znoszę sandlera.

mim1312

Na pewno jedyny nie jesteś .

mim1312

nie jesteś jedyny - Sandler to kiepawy aktorzyna grający w komediach, które śmieszą tylko półgłówków (swoją drogą to dość duża widownia)

mim1312

Nie jesteś jedyny, Sandler to żalowy aktor. Takim aktorom jak: Jim Carrey może buty czyścić!

mim1312

tfuj stary

Asshole007

to prawda

mim1312

Z pewnością nie jesteś jedyny, każdy kto ma w miarę wyrobiony gust omija jego filmopodobne produkty z daleka.

baron666

Bez niego filmografia byłaby dużo uboższa. Nikt nie jest w stanie zaprzeczyć. Poziom jego filmów jest jaki jest, ale należy to traktować jak przyjemny komediowy serial. Ma też perełki w swoim dorobku i nie widzę żadnego powodu, żeby go jakoś szczególnie hejtować. Każdy jego film broni się finansowo, więc co mu można zarzucić? Nie jest wybitnym aktorem? To jego jedyny grzech, koniec, kropka.

pawcias

bez Uwe Bolla bylaby ubozsza, bez tego tam, to bez roznicy.

mim1312

Nie jesteś jedyny

mim1312

Nie jesteś jedyny!

mim1312

Nie jesteś jedyny :-p

mim1312

Nie jesteś sam, też uważam że to koszmary najgorszych lotów

mim1312

Lubie go, ale tylko w filmach do których nie pisał scenariusza.

mim1312

Nie jesteś. Dla mnie to sucharski pseudokomediant. Filmy z nim mnie jakoś nie zachwycają, może poza Anger Management (choć to zasługa Nicholsona) i Click.

mim1312

zgadzam się 90% jego filmografi to szmiry, gorsze od filmów b klasy

mim1312

Filmy z nim ogląda się do pewnego wieku później już nie są śmieszne jak on sam.

mim1312

Nie jesteś jedyny...

mim1312

Ten ,,aktorzyna'' ma jedyna zalete , rasowy pysk do bicia ,Jego niby gra twarz niezmącona żadną myslą .Jednym slowem no moze dwoma -Żenada i żal. Ktos kto o nim pisze ze jest fajnym hmm az nie moze mi przejsc przez gardlo slowo smiesznym aktorem , niestety pokazuje jakim jest czlowiekiem na jakim poziomie .Powiem tak jest mleczarzem hehe

wooten_filmweb

W takim razie warto zobaczyć go w innych rolach, jak w "Meyerovitz Stories", czy "Drunk Punch Love". Jego stand-upy też dają radę. :)

mim1312

Jestem z Tobą. Sandlera nie toleruje , mój system nerwowy...Podobnie jak Stillera i Blacka ...

mim1312

zgadzam się filmy z Sandlerem jak dla mnie , ogrywane były na tę sama role , a więc cwaniaczek dogryzający innym o dobrym serduszku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones