Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Lubie taka subtelna urode jaka posiada Amber, te wszystkie czarnowlose pasztety ktore smaza sie co drugi dzien na solarce wygladaja jak spalone kotlety albo zesuszone rodzynki sa ochydne nie da sie na nie patrzec....

Kamil_117

Oczywiscie lubie tesz brunetki np.Odette Annable :)

Kamil_117

Emmanuelle Vaugier też

Kamil_117

Z dwóch i pół to wszystkie są super

skubimarc

Niee wszystkie Fox NIE :)

Kamil_117

http://1.fwcdn.pl/ph/62/02/596202/438288_1.1.jpg

ta

katedra

I czego to dowodzi ?

Robaczek_12

Że oprócz tego iż nie posiada talentu aktorskiego jest sztuczną pipą

katedra

Nie widzę w niej żadnej sztuczności, wręcz przeciwnie, jest bardzo naturalna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
katedra

Talentu aktorskiego to nie posiada Megan Fox jakbys chcial wiedziec

Love_Naomi_Watts

Zapomniales wspomniec jeszcze o braku urody :D

katedra

Ona jest baaaaardzo dobrą akorką.... Oglądneliście choć jeden film z jej udzialem?? Jeśli nie to
proszę bardzo wejdźcie sobie w pierwszy lepszy film i możemy porozmawiać która z jej kreacji
wam się nie podoba, bo według mnie WSZYTSKIE są fantastyczne. A jeśli oglądaliście jakiś i
mimo to uważacie że nie ma talentu to już Wy macie ze sobą jakiś problem, nie wiem może jej
zazdrościcie - a jest czego - albo już sama nie wiem... Obojętnie co o niej sądzicie czy
powiecie, jest ona jedną z najlepszych aktorek i ma ogroooomny talent, który można by
rozdzielić na paru "super rokujących aktorów" a i tak jeszcze go wiele zostanie.
Tyle w temacie.

Love_Naomi_Watts

Dokładnie! większość wypowiedzi z nieuzasadnioną krytyką pochodzi od zwykłych forumowych trolli, którzy oglądając póltora filmu z Amber piszą że jest kiepska. Bezsens, wystarczy obejrzeć PARANOJE, Syrup, Piekielna Zemste i The Playboy Club by wiedzieć że ma dziewczyna spory talent, a to że przy tym jest piękna to tylko plus. Jako osoba, która nie obejrzała sześciu filmów podanych na flmwebie (ze wszystkich odliczając te na których premiery czekamy ;>) z Amber do tego dwa seriale, to mogę z ręką na sercu stwierdzić że jest świetną aktorką.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dooom

W dodatku nie maja argumentu by odpowiedziec na mój komentarz :D to mówi samo za siebie :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kamil_117

Hehe a ja mam czarne włosy a jakoś nie jestem spalonym kotletem ani zasuszoną rodzynką ;D

Robaczek_12

" . . . nie jestem . . . zasuszoną rodzynką . . . " - bo jesteś Robaczkiem ;))

ZSGifMan

Hahaha, fakt ;)

ZSGifMan

heheeh :>

Kamil_117

fakt, brzydka nie jest; być może najładniejsza aktorka młodego pokolenia

Kamil_117

ładna ,nawet bardzo

Kamil_117

Najpiękniejsza. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones