Andrzej Wajda

Andrzej Witold Stanisław Wajda

7,5
7 773 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Andrzej Wajda

Następnym jego filmem będzie Stalin - człowiek z dobroci albo Beria - człowiek z serdeczności.

camakal

albo Komunizm - ustrój mlekiem i miodem płynący

camakal

Lub "Komunoruski, wasz dobry gajowy"
Jest już nawet trailer
http://www.youtube.com/watch?v=AE3Via6xaRI#t=00m25s

Srebrniki, liczą się tylko srebrniki.
Wstyd mi za tych zdrajców, Komoruski wprowadzi im emeryturki od 100 roku życia.

Last_Ronin

Ojej,tak się boisz pracy?Boli cię praca o 2 lata dłużej?Biedny,przestraszony chłopczyk.Nie martw się.Już dobrze. PiS ci da.

llama777

Jeśli o mnie chodzi, to możesz ze swoją rodzinką pracować do setki w kamieniołomach, skoro ci to pasuje. Twoje domysły są błędne bo nie głosowałem na PIS, jednak skoro ty tak bronisz Komorowskiego, złodzieja mebli to zapewne musisz być z tej antypolskiej Platformy.

I weź się naucz chociaż spacje wstawiać, bo piszesz jak Wałęsa i Komorowski.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
llama777

Żałosne, skąd ten hejt?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Last_Ronin

to za konia.

Last_Ronin

i "szabelka po lufie".

Last_Ronin

Czyli jak? Bo np.; "dobry obiat" lub bez błędów ortograficznych :) ; "delegacja z gościami" i "biskup Rzyma" to akurat cytaty nie z tekstów Wałęsy lub Komorowskiego lecz z tekstów człowieka który w tej chwili rządzi naszym państwem. Swoją drogą najlepszy dla mnie pozostanie Wałęsa ze swoim "Wyścig uważam za wystartowany!"

Witek_9

PS. Dla wyjaśnienia; Wałęsa wypowiedział to jako honorowy startujący jakiegoś biegu zamiast komendy "Start!" Prawdopodobnie pod wrażeniem uroczystości otwierającej Olimpiadę ("Olimpiadę uważam za otwartą").

Last_Ronin

A to kanalia! Będzie głosował na Komorowskiego! Wszyscy co głosowali na Komorowskiego to Geje i Żydzi a w dodatku zdrajcy! Po to mamy demokrację żeby można było głosować tylko na jedną osobę, jedną jedyną słuszną osobę, która nie jest zdrajcą i ma zawsze rację!
I ty będziesz decydował kto jest zdrajcą, pomimo że w czasach kiedy to wszystko się działo siedziałeś jeszcze u taty w worku.

Ja pier... że takie żenujące osoby tworzą ten portal.

Masz już lepszych przy władzy, oni nam wszystkim dobrze zrobią.

"Srebrniki, liczą się tylko srebrniki."
Tiaaa. To teraz masz wysyp kina niezależnego, może na początek Smoleńsk.

gacek776

Nikogo nie obchodzi twój hejt. Kolejny oderwany od koryta frustrat...

Last_Ronin

Nieeee no jasne. Przecież to ja pierwszy zacząłem pisać o zdrajcach, srebrnikach etc
Widzę że jesteś z gatunku tych co jak im plunąć w twarz to mówią że deszcz pada.


"Kolejny oderwany od koryta frustrat.."
Wklej sobie to do profilu bo sam bym nie ujął tego co bije z twoich komentarzy.

gacek776

Tak, tak to już "słyszałem".

gacek776

Zapomniałeś o Cyklistach. Przecież nasz minister spraw zagranicznych jednoznacznie ich potępił mówiąc; "Gdy w XVII wieku Polska była potęgą nikt nie jeździł po niej na rowerach". No i o Masonach. Tu jest pewien kłopot bo Żydzi nie bywali Masonami i vice versa. Ale według ostatnich badań naukowych inteligencję dziedziczy się po matce więc cieszmy się że najważniejsze osoby w naszym państwie mają mamusie lub żony z Narodu Wybranego. Inteligentnym potomstwem można obsadzać rady nadzorcze Spółek Skarbu Państwa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
camakal

"Pieszczoch komunistów, kłamca, manipulant i propagandzista PRLu"
to słowa padające w tym filmie
https://www.youtube.com/watch?v=bVbbP7zBP3E

camakal

Jak już tak ględzisz to następnym jego filmem powinno być " "..... człowiek z gumy". Nazwiska nie wymieniam ponieważ Filmweb jest dla mnie stroną o filmach.

Witek_9

Ale jak nie wymieniasz nazwiska, to wtedy nie wiadomo, o kogo chodzi. Więc może napisz? Czy chodzi o Leppera, czy kogoś innego, jako "człowieka z gumy"?

Trojden

Domyśl się bo ja na filmweb staram się być apolityczny. A Wajdy już nie ma. Zmarł dzisiaj w wieku 90 lat. Zmarł prawdopodobnie najwybitniejszy polski reżyser.

Witek_9

Andrzej Wajda, człowiek z gumy.

camakal

No comment. Propagandowa lewatywa mózgu jest procesem nieodwracalnym.

Witek_9

Andrzej Wajda, człowiek z kija

camakal

Andrzej Wajda, kłamca

krutkiew

Andrzej Wajda, RIP

camakal

Porównujesz Wałęsę do Stalina i Berii?? Serio? Wałęsie bardzo, bardzo daleko od ideału, ale stawianie go w jednej linii z takimi zbrodniarzami to ostre przegięcie.

kacper990

No pewnie! Przecież od Stalina do Wałęsy jest prosta droga, Wałęsa przecież też ma na rękach krew milionów ludzi!

Eh też się zastanawiam skąd takie ćwoki się biorą. Ciężko uwierzyć że ktoś może takie idiotyzmy wypisywać ale podobno płacą niektórym internetowym trollom za pisanie bredni, chyba innego wytłumaczenia nie ma.

gacek776

Przez takich to dyskutować w internecie się odechciewa...

kacper990

Przez takich nawet ciężko w ogóle dyskutować.
Wajda nawet jeżeli jest rzemieślnikiem jak to niektórzy mówią to jest rzemieślnikiem wybitnym, ma na swoim koncie kilka filmów wybitnych i wiele co najmniej bardzo dobrych. Jest osobą dobrze znaną w świecie filmu, docenianą i szanowaną. Jak na swoje lata jest wciąż aktywny i tworzy wciąż filmy na rozsądnym poziomie. Ale jest ostatnią kanalią bo ma swoje poglądy polityczne. Tyle wiemy z komentarzy na portalu firmowym. Czysta polityczna paranoja podniesiona do sześcianu. Dla ludzi w tym kraju już chyba nie ma ratunku, zniszczyliśmy wszystkie autorytety w danych dziedzinach, na ich miejsce włożyliśmy polityków - kretynów. Upadek.

kacper990

tak, problem?

camakal

Bynajmniej żadnego. Po prostu patrząc na twoje rozbudowane, mocno uargumentowane wypowiedzi dochodzę do wniosku, że w sumie mogłem nie odpisywać na twojego posta, bo było nie warto.

kacper990

nie warto było, ku*wa nie warto

camakal

Dawno nie czytałem nic równie debilnego, tekst rodem z serialu " Trudne sprawy". Swój stosunek do Stalina i Berii, Wajda pokazał w filmie " Katyń"...

Skandal

No, już nie nakręci bo się przekrecił

camakal

Kiepski dowcip.

Trojden

Nie, czemu. Całkiem dobry.

camakal

Ciekawe kto się podejmie takich tematów po śmierci Wajdy ??

Andy400

Pasikowski się nadaje

camakal

https://www.youtube.com/watch?v=0wmWaXddtZE

camakal

https://www.youtube.com/watch?v=TweYDpJ9EZ8

camakal

Niestety już nie nakręci "Camakal - człowiek z gówna".

Marac

Marac - człowiek z psiego fiuta

camakal

Po "Powidokach" jego następnym filmem miał być "Tusk - człowiek z hojności" lub "Kwaśniewski - człowiek z trzeźwości". Niestety śmierć mistrza pokrzyżowała te plany.

camakal

Dobre. Gdyby gnida dluzej pozyla to kto wie, moze takie dziela nakrecilby.

camakal

Jaruzelski - człowiek z polskości

camakal

https://www.youtube.com/watch?v=xxYGv4dTny8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones