Anna Paquin

Anna Helene Paquin

6,9
12 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Paquin

strasznie paskudna dziewczyna;/

xxx85

Ma coś odpychajacego w twarzy, nie powinna grac w filmach, bo psuje ludziom radosc ogladania!Jak pokazuje te swoje zębiska to mam ochotę walic w telewizor czym popadnie. Co do jej gry aktorskiej to jest taka irytujaca, że nie da się jej oglądac.

xxx85

Jest śliczna! Oglądałem ją tylko w serii X-Men i znakomicie gra Rudą (nigdy nie lubiłem "kreskówkowej" Rudej.)

xxx85

No nie jest najładniejszą aktorką ;) Ale za to ciało ma ładne. Chciałabym mieć nogi takie jak ona :P

xxx85

Zgadzam się, nie dość, że brzydka, dziwnie gestykuluje głową jakby miała coś nie tak z mózgiem, drewno nie aktorka to jeszcze ma niesamowicie irytujący głos. Robiłam właśnie kolejne podejście do "True blood", ale ta "aktorka" tak mnie odrzuca, że nie dam rady obejrzeć więcej niż dwóch odcinków...

xxx85

hieny. Świat schodzi na dno. To prześliczna, normalna, o delikatnej urodzie kobieta. Mysle, że jest też trochę niefotogeniczna, ale w filmach ma jakiś magnetyzm w sobie.

mmmmz

Dodam natomiast, że kiedy jako dziecko była świetną aktorką to niestety nie przełożyło się na życie dorosłe. Gra niestety kiepsko, wciąż z tą samą sztuczną manierą.

xxx85

A kogo interesuje wasza opinia? Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones