Anya Taylor-Joy

Anya Josephine Marie Taylor-Joy

8,4
44 746 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anya Taylor-Joy

Niby zupełnie nie w moim typie, a jednak ma w sobie coś niesamowitego. Niby dziwne spojrzenie a jednocześnie nie można przestać na nią patrzeć. Warto tak wyglądać jak ona. Nie jest ani ładna, ani brzydka, ani przeciętna. Jest po prostu zjawiskowa!

Geralt85

Zgadzam się, dzisiaj obejrzałem Split (wcześniej Morgan) i jest w niej coś niezwykłego, pomimo niecodziennego wyglądu jest bardzo pociągająca.

Geralt85

Ja nie mogę spać po Split zaraz obejrzę Morgan, ona ma coś w sobie co mnie rozbraja.
Jest połączeniem wielu cech mało szczególnych ale w sumie dają piorunujący efekt.
Mnie coś w niej bardzo pociąga...... nie wiem co to, może to że nie jest steorotypową pięknością ale te oczy....
Ehhh zaczynam się starzeć ;)

Geralt85

"Warto tak wyglądać jak ona" - chyba masz coś nie po kolei w głowie

Geralt85

Prawda, niezwykle ciekawa osóbka, choć nie potrafię powiedzieć co jest w niej takiego szczególnego. Może to lekko nawiedzone spojrzenie, jakie ma w Split..

Geralt85

Zgadzam się, ma w sobie coś przykuwającego uwagę.

Geralt85

Przykuwa uwagę. Spojrzenie świetne. Czy to w Split, czy w Czarownicy.

Geralt85

To ''dziwne spojrzenie'' to po prostu szeroki rozstaw oczu.

MisatoChan

Hiperteloryzm ?

Geralt85

Przepiękna, naturalna i oryginalna uroda.

Geralt85

Mnie się ona nieszczególnie podoba, ma za szeroko rozstawione oczy (o czym wspomniała komentatorka powyżej). Do tego wiecznie rozdziawiona buźka i voila - wygląd a'la choroba umysłowa gotowy.

Komplet_Kluczy_Plaskich

Obejrzałam niedawno Gambit królowej i miałam dokładnie takie same wrażenia. Wygląda, jakby była upośledzona umysłowo, zwłaszcza w tej fryzurze, którą tam ma.

niunia123_filmweb

Na prawdę myślicie, że uroda to tylko perfekcyjny kształt i proporcje? Kobiece złudzenie, że gdy poprawi się jeden szczegół, „odzyska się miłość” :) Nie ma nic bardziej bezpłciowego i nudnego, niż tłum prawie jednakowych uczestniczek wyborów miss w kostiumach bikini. Uroda to harmonia wszystkich elementów, przede wszystkim intelektu i ducha, potem dopiero ciała. Doskonałych, ale pustych piękności nie pamięta się zaraz po odwróceniu wzroku. Ja np., nawet z lufą przy skroni, nie potrafiłbym odróżnić żon piłkarzy, z Lewandowską na czele. Za to na Taylor-Joy reaguję natychmiast i co więcej, pamiętam od razu, w każdej roli. Charyzmą mogłaby obdzielić cały pułk chichoczących, pustych lalek zaludniających wybiegi. Bo ma urodę do zakochiwania się a nie selfie :).

Woooo

Większość ludzi nie wygląda ani na upośledzonych umysłowo, ani na superhiperpięknych jak z okładki magazynu. Nigdzie nie napisałam, że ma wyglądać jak jakiś plastik. Co do WAGs, widocznie kopacze gały mają takie upodobania, skoro ich partnerki wyglądają generycznie.

niunia123_filmweb

Ale jednak przypieprzasz się do detali urody. Żadnej poza tym refleksji nie masz. Tak jakby to było najważniejsze. Na prawdę postrzegasz świat tylko przez wygląd zewnętrzny?

Woooo

To jest wątek o jej URODZIE, chłopie. Trudno, żebym pisała nie na temat, tak jak Ty.

niunia123_filmweb

Płytkość Waszych refleksji jest uderzająca. Próbuję zwrócicć uwagę, że uroda to nie tylko rozstaw oczu czy fryzura.

Geralt85

Geralt85
Muszę Cię zmartwić, ale chyba masz skłonności pedofilskie. W filmie Split miała ona charakteryzację dziewczynki od 12 do góra 15 lat. Jeszcze te zdziwione spojrzenie, słodkie usta jakby nie wiedziała co się z nią za chwile stanie po wejściu do obcego samochodu.
Trzeba obczaić jej normalne zdjęcia, jej wygląd codzienny.

SpeedyG

Muszę Cię zmartwić, ale nie masz pojęcia czym jest pedofilia.
Pedofilia to "stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania". Pedofila podniecają dziewczynki, które wyglądają jak dzieci, bez zarysowanych piersi, czy zaokrąglonych bioder. Anya w filmie Split wyglądała jak 16-letnia nastolatka i była już kobieca, a nie dziecinna. Jeżeli komuś podobają się 15- 16-letnie dziewczyny to nie ma to nic wspólnego z pedofilią.

gramin

Prawnie sprawa wygląda tak jak napisałeś. I co z tego. Pracowałam swego czasu w znanym koncernie, który wynalazł znaną pigułkę. Brałam udział w wielu konferencjach seksuologicznych i do dziś się przyjaźnię z bardzo znanymi postaciami z tego obszaru terapeutycznego. Zatem odpowiadam. Zainteresowanie seksualne 15-latką nie jest karalne i jest normalne dla 15-19 latka. Powyżej to nie jest normalne choć na razie nie karalne. Jeżeli dojrzały mężczyzna seksualnie jest zainteresowany tym przedziałem wiekowym, to nie jest to normalne. Oprócz tego, że jest "starym oblechem" to są to symptomy zachowań około-pedofilskich. 15 latka niemal niczym nie różni się w budowie, dojrzałości emocjonalnej i fizycznej od 14-latki a nawet 13-latki. Zatem jedyne, co takich jak ty powstrzymuje to kodeks karny. Gdyby go nie było, to wiadomo, co by nastąpiło. Vide brzydki stary oblech Polański i 13-letnia Samantha. W Stanach np. można współżyć z 15 latką, ale tylko do pewnego wieku partnera. Mówiąc krótko powinien on być plus-minus jej rówieśnikiem. naturalnie nie we wszystkich stanach, ale generalnie wiek 18 lat to wiek bezpieczny wszędzie w USA. Podczas jednego z paneli podczas konferencji analizowano tę kwestię. Przedstawiano przypadki mężczyzn, którzy wiązali się wyłącznie z nastolatkami. Jednak pociąg do nich czuli tylko do czasu, gdy nie zaczęły nabierać bardziej kobiecych kształtów. Gdy sami byli nastolatkami to nikt nie widział problemu. Jednak stawali się mężczyznami a ich preferencje nie zmieniały się. Rozwodzili się np. gdy dziewczyny miały 18-19 lat. Czasami wytrwali nawet do 25, ale tylko pod warunkiem, że kobieta nadal miała wygląd dziewczynki. Ci mężczyźni leczyli się później długo bo nie mogli sobie ułożyć życia. Zatem to nie jest normalne i obrzydzenie mnie bierze gdy odpisuję i wiem, że to do kogoś takiego... dawno nie czułam takiego wstrętu fizycznego. Fu. Natomiast taka, a nawet większa różnica wieku, gdy kobieta ma lat 20+ nie jest niczym chorobliwym. Po prostu zamożny mężczyzna lubi młode i piękne KOBIETY! KOBIETY- To słówko jest tutaj kluczowe. Sama mam 40 lat starszego narzeczonego. Tylko, że poznałam go jak miałam lat 25. Zatem raz jeszcze Fu i Bleee. Naturalnie jak mnie zablokują to i tak zdanie podtrzymuję:)

Barbarra_Ra

Takiego pierd***nia to już dawno nie czytałem xD

chryssalid

Sądząc po języku jakiego używasz, to bardzo rzadko masz kontakt ze słowem pisanym.:) Niech zgadnę? Ostatnia lektura to elementarz? :):):)

Barbarra_Ra

Nazywam rzeczy po imieniu i - w przeciwieństwie do Ciebie - nie wypowiadam się na tematy, o których nie mam zielonego pojęcia. Zawarłaś tyle bzdur w swojej wypowiedzi, że nie da się tego inaczej określić niż pier***lenie.

Och, i jeszcze łączenie przekleństw z poziomem wykształcenia - jeden wielki ROFTL dla Ciebie xD

chryssalid

Miej sobie swoje zdanie. Twoje prawo. Nawet coś takiego jak ty je ma. Jesteś prostakiem. Dobranoc:):):)

Barbarra_Ra

"Nawet coś takiego jak ty", a potem jeszcze mnie nazywa prostakiem. Przepiękne samozaoranie! XD Skąd Ty się urwałaś?

chryssalid

A ty skąd?:)

SpeedyG

Oj Speedy ale ty spinasz dupę chłopie XDD gramin ci wyjaśnił czym jest pedofilia Anya w filmie wygląda na 15-17 lat a w realu miała z 19/20 lat i zgodzę się z przedmówcą wyglądała kobieco, poza tym radzę wyjść z piwnicy i zaktualizować dane, bo może nie słyszałeś ale Polskie prawo (podobnie jak prawo w wielu europejskich państwach) zezwala na stosunki seksualne z niepełnoletnimi którzy ukończyli 15 lat ! oczywiście pod warunkiem że ten niepełnoletni/a się na to dobrowolnie zgadza, więc najpierw pomyśl zanim coś napiszesz.

FW_NEW_ORDER_2

Abstrahując jużod tego, ze tak, to nie byłaby pedofilia, bo kolega wyżej podał defincję, to:
"Polskie prawo (podobnie jak prawo w wielu europejskich państwach) zezwala na stosunki seksualne z niepełnoletnimi którzy ukończyli 15 lat ! oczywiście pod warunkiem że ten niepełnoletni/a się na to dobrowolnie zgadza"
Radzę na wszelki wypadek zapoznać się dokładniej z prawem w tej kwestii ;)

Redrum

Prawnie sprawa wygląda tak jak napisałeś. I co z tego. Pracowałam swego czasu w znanym koncernie, który wynalazł znaną pigułkę. Brałam udział w wielu konferencjach seksuologicznych i do dziś się przyjaźnię z bardzo znanymi postaciami z tego obszaru terapeutycznego. Zatem odpowiadam. Zainteresowanie seksualne 15-latką nie jest karalne i jest normalne dla 15-19 latka. Powyżej to nie jest normalne choć na razie nie karalne. Jeżeli dojrzały mężczyzna seksualnie jest zainteresowany tym przedziałem wiekowym, to nie jest to normalne. Oprócz tego, że jest "starym oblechem" to są to symptomy zachowań około-pedofilskich. 15 latka niemal niczym nie różni się w budowie, dojrzałości emocjonalnej i fizycznej od 14-latki a nawet 13-latki. Zatem jedyne, co takich jak ty powstrzymuje to kodeks karny. Gdyby go nie było, to wiadomo, co by nastąpiło. Vide brzydki stary oblech Polański i 13-letnia Samantha. W Stanach np. można współżyć z 15 latką, ale tylko do pewnego wieku partnera. Mówiąc krótko powinien on być plus-minus jej rówieśnikiem. naturalnie nie we wszystkich stanach, ale generalnie wiek 18 lat to wiek bezpieczny wszędzie w USA. Podczas jednego z paneli podczas konferencji analizowano tę kwestię. Przedstawiano przypadki mężczyzn, którzy wiązali się wyłącznie z nastolatkami. Jednak pociąg do nich czuli tylko do czasu, gdy nie zaczęły nabierać bardziej kobiecych kształtów. Gdy sami byli nastolatkami to nikt nie widział problemu. Jednak stawali się mężczyznami a ich preferencje nie zmieniały się. Rozwodzili się np. gdy dziewczyny miały 18-19 lat. Czasami wytrwali nawet do 25, ale tylko pod warunkiem, że kobieta nadal miała wygląd dziewczynki. Ci mężczyźni leczyli się później długo bo nie mogli sobie ułożyć życia. Zatem to nie jest normalne i obrzydzenie mnie bierze gdy odpisuję i wiem, że to do kogoś takiego... dawno nie czułam takiego wstrętu fizycznego. Fu. Natomiast taka, a nawet większa różnica wieku, gdy kobieta ma lat 20+ nie jest niczym chorobliwym. Po prostu zamożny mężczyzna lubi młode i piękne KOBIETY! KOBIETY- To słówko jest tutaj kluczowe. Sama mam 40 lat starszego narzeczonego. Tylko, że poznałam go jak miałam lat 25. Zatem raz jeszcze Fu i Bleee. Naturalnie jak mnie zablokują to i tak zdanie podtrzymuję:)

FW_NEW_ORDER_2

Prawnie sprawa wygląda tak jak napisałeś. I co z tego. Pracowałam swego czasu w znanym koncernie, który wynalazł znaną pigułkę. Brałam udział w wielu konferencjach seksuologicznych i do dziś się przyjaźnię z bardzo znanymi postaciami z tego obszaru terapeutycznego. Zatem odpowiadam. Zainteresowanie seksualne 15-latką nie jest karalne i jest normalne dla 15-19 latka. Powyżej to nie jest normalne choć na razie nie karalne. Jeżeli dojrzały mężczyzna seksualnie jest zainteresowany tym przedziałem wiekowym, to nie jest to normalne. Oprócz tego, że jest "starym oblechem" to są to symptomy zachowań około-pedofilskich. 15 latka niemal niczym nie różni się w budowie, dojrzałości emocjonalnej i fizycznej od 14-latki a nawet 13-latki. Zatem jedyne, co takich jak ty powstrzymuje to kodeks karny. Gdyby go nie było, to wiadomo, co by nastąpiło. Vide brzydki stary oblech Polański i 13-letnia Samantha. W Stanach np. można współżyć z 15 latką, ale tylko do pewnego wieku partnera. Mówiąc krótko powinien on być plus-minus jej rówieśnikiem. naturalnie nie we wszystkich stanach, ale generalnie wiek 18 lat to wiek bezpieczny wszędzie w USA. Podczas jednego z paneli podczas konferencji analizowano tę kwestię. Przedstawiano przypadki mężczyzn, którzy wiązali się wyłącznie z nastolatkami. Jednak pociąg do nich czuli tylko do czasu, gdy nie zaczęły nabierać bardziej kobiecych kształtów. Gdy sami byli nastolatkami to nikt nie widział problemu. Jednak stawali się mężczyznami a ich preferencje nie zmieniały się. Rozwodzili się np. gdy dziewczyny miały 18-19 lat. Czasami wytrwali nawet do 25, ale tylko pod warunkiem, że kobieta nadal miała wygląd dziewczynki. Ci mężczyźni leczyli się później długo bo nie mogli sobie ułożyć życia. Zatem to nie jest normalne i obrzydzenie mnie bierze gdy odpisuję i wiem, że to do kogoś takiego... dawno nie czułam takiego wstrętu fizycznego. Fu. Natomiast taka, a nawet większa różnica wieku, gdy kobieta ma lat 20+ nie jest niczym chorobliwym. Po prostu zamożny mężczyzna lubi młode i piękne KOBIETY! KOBIETY- To słówko jest tutaj kluczowe. Sama mam 40 lat starszego narzeczonego. Tylko, że poznałam go jak miałam lat 25. Zatem raz jeszcze Fu i Bleee. Naturalnie jak mnie zablokują to i tak zdanie podtrzymuję:)

SpeedyG

Dokładnie. Zgadzam się. Pociąg seksualny do nastolatek u dorosłego mężczyzny nie jest czymś normalnym. Zresztą napisałam o tym poniżej. Świetnie, że ktoś wyłapuje takie szczegóły.

Geralt85

dla mnie odwrótnie, jej spojrzenie jest irutują, wygląda jak szczeniak(pies) , który woła o kość, mnie jej wygląd denerwuje, jest jakaś dziwna

Geralt85

dziwna dosyć jak kosmitka ale na niektórych wygląda dobrze a na niektórych mega brzydko

Geralt85

Ma szeroko rozstawione oczy co u większości wygląda brzydko, ale w jej przypadku dodaje jej to takiego hipnotyzującego elementu. Niby też nie w moim typie ale muszę się na nią popatrzeć, ok -> pisze ci komentarz i jest coś takiego co każe mi się jej jeszcze raz przyjrzeć. Ciekawe zjawisko.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Geralt85

~"warto wyglądać jak ona" lol wtf? XxdD

Geralt85

Ma Wielkie, Piękne Szeroko rozstawione Oczy do tego jeszcze w moim ulubionym kolorze. Jest piękna ale w połączeniu z depresyjnymi zazwyczaj rolami jakie odgrywa powiedział bym że jest wręcz hmmm jak by to nazwać ... Niepokojąco piękna ?? ;) Wróże tej dziewczynie wspaniałą karierę Aktorską( Talent się jeszcze dociera ) wlasnie dzieki unikatowemu wyglądąowi na chwilę obecną nie jestem w stanie wskazać żadnej aktorki podobnej do niej, a to o czymś świadczy ! :)

mordarg

Dokładnie. Ma bardzo oryginalną urodę. Niby nie w moim typie, a jednak ma to coś. No i ma ładny głos :)

Geralt85

Nie zgadzam się. Nie jest ładna. Jest śliczna!

Geralt85

Warto wyglądać jak ona... Uwierz mi gościu ze tym tekstem wygrałeś internet.

Geralt85

Faktycznie, sprawdziłem i warto. Naprawdę warto. Wszystkim polecam :)

Geralt85

Mnie ona właśnie strasznie irytuje. Gdy tylko pojawia się na ekranie mam ochotę wyłączyć film/serial.

yvonneD

To dobry serial sobie wybrałaś do oglądania, akurat taki gdzie jest główną bohaterką i ma najwięcej czasu ekranowego.

idziesajopsyszczekajo

Ale o co ci chodzi? Nie widziałam żadnego serialu, w którym byłaby głowną bohaterką.

Geralt85

Pasuje do thrillerów i horrorów kostiumowych

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Rafael_Himenez

Nic dodać, nic ująć XD

Geralt85

napisz wprost, że szarpałbyś ją jak Reksio szynkę.

Geralt85

Dokładnie, zjawiskowa.

Geralt85

gdyby urodziła się trochę wcześniej to świetnie by pasowała do Samanthy z the ring

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones