Ashley Judd

Ashley Tyler Ciminella

7,6
11 610 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Judd

co to za ocena? ona zasługuje na 11 w skali 1-10!!!!!!!

Footix

Dla mnie jest brzydka. Miejscami zbyt podobna do Angeliny Jolie. :/

TroPtyN

Jak, do diabła, ktoś starszy może być zbyt podobny do młodszgo? Obie są pięknem i mają może podobny typ twarzy jednak trudno byłoby je pomylić.

Bonnald

Obie jakoś mi na piękno nie wyglądają. Ni cholery. :/

TroPtyN

buahaha, to Angelina moze byc miejscami podobna do Ashley , jak Jolie sie urodzila to Judd juz w reklamach grala =)

era

jest piękna ..podobnie jak Angelina...jednak jest bardziej soczysta od swej młodszej koleżanki po fachu..

Footix

...ta cała wasza Angelina to przy Ashley leży i kwiczy!...

Snaga_Przeklety

Chyba nie wiesz o czym mówisz... Porównaj kreacje Angeliny i Ashley - Ashley gra poprawnie, ale nie genialnie jak Jolie...

MegaTM

...czy chodziło ci o moją wypowiedź?... jeśli tak to pozwolę sobie odpowiedzieć:
...w tym temacie chodzi o urodę, a nie o grę aktorską...
(a czy Angelina gra tak genialnie nie wypowiem się, bo to nie miejsce)...
...uważam, że Ashley jest po prostu dużo ładniejsza od Angeliny... i o tym mówię...

Snaga_Przeklety

Dla mnie jest najpiękniejszą babeczką w Hoolywood, jako aktorka - bardzo dobra. ASHLEY RULEZZZ

Coraline_Jones

Nie jest taka piekna. Catherine zata jones jest piekniejsza

i_v_

Cóż, to już kwestia gustu. Gust jak tyłek każdy ma inny.

Footix

No jest ładna jak to każda aktorka. Z przeciętną urodą żadna by nie była sławna.

Footix

Zdecydowanie to najpiękniejsza aktorka Hollywood!!!
Grzechem jest porównywać ten piękny wybryk natury do Angeliny Jolie.
Co do zdolności aktorskich też nie ma porównania.
Angelina ma parę filmów dodrych i na tym koniec.
Co do Ashley wszystkie są dobre.
Pozdro:)

mamsztyl

Popieram, Ashley jest lepsza...Przynajmniej wyglada naturalnie, w przeciwieństwie do gumowej lalki Jolie...

Motorcycle_Boy

Ashley to piekna kobieta.W ciemnych wlosach wyglada bardzo klasycznie, w blond jak slodki aniolek(troche jak Charlize Theron).Co do kreacji aktorskich to sie nie wypowiem by zbyt wiele nie widzialam.Jednak wydaje mi sie troche lepsza pod tym wzgledem od Jolie.

nomiczek

Obejrzyjcie sobie GIA z Jolie, a potem możecie ją krytykować. Osobiście bardzo lubię obie panie i uważam, że nie ma najmniejszego sensu pisać, która jest piękniejsza/ zdolniejsza. Obie są rewelacyjne!

miss_russ

Jolie to taka szmata bez klasy....

Motorcycle_Boy

"Ashley gra poprawnie a nie genialnie jak Angelina"

Ashley świetnie grała we "Fridzie", "Gorączce", "Kolekcjonerze" i "De-Lovely" a Jolie moge ocenic tylko za jedną dobra role w "Przerwanej lekcji muzyki" potem grała beznadziejnie np w "Larze Croft", "Aleksandrze" i "Life or Something Like It"

Sidewinder

Ashley jest ładniejsza... nie mówię że Jolie jest brzydka ale wnerwiają mnie te jej duże usta:/ wygląda jakby przeszła z 5 operacji plastycznych.

iMeshQa

Ja to nazywam usta do wyciągania gwoździ :D Ashley jets piekna kobieta i wspamoałą aktorka :)

Motorcycle_Boy

ty za to masz dużo klasy skoro tak mówisz o kobiecie....

mamsztyl

piękny wybryk natury - haha

Footix

Chyba 1-10 :P I nie porównywać mi tu tego babiszona do Angeliny!!! :P

Goku

Po pierwsze to nie jest fotka.pl żeby tu jakieś popieprzone 11 dawać(to dopiero głupota z tą całą fotką.pl) po drugie Angelina Jolie od niedawna preferuje kurestwo zwane pro-ana wiec jest obleśnym kościotrupem. Ashley jest piękna ale według mnie wymięka przy Kate Beckinsale i Charlize Theron.

Mateo_SF

a i tak one wszystkie są niczym w porównaniu do Winony Ryder...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones