Audrey HepburnI

Audrey Kathleen Ruston

8,0
15 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Hepburn

Cześć,
Czy jest ktoś może z Was w posiadaniu starszych filmów z Audrey?
Chodzi mi o np. Monte Carlo Baby, Tajemniczy ludzie, Jedziemy do Monte Carlo, Opowieści Młodych Żon, Zielone Domostwa?
Sam próbowałem szukać tych tytułów, nawet na zagranicznych stronach, na rosyjskich znalazłem, ale niestety z rosyjskim lektorem....
Znalazłem też Zielone Domostwa, ale nie mam napisów, jakby ktoś był w posiadaniu chociaż angielskich to chętnie przetłumaczę.

koniu1908

Witam, mam w posiadaniu film One Wild Oat na DVD, a film Zielone Domostwa oglądałem z polskimi napisami (bądź lektorem, nie pamiętam już) na stronie e filmy .net :)

Emmist

Podobno w One Wild Oat jest tylko 30 sekund Audrey ;) prawda to? dzięki za info o tej stronie, właśnie odnalazłem film i zaraz zabieram się do oglądania :)

koniu1908

Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie widziałem, chociaż mam od dobrych kilku miesięcy :D Nie obejrzałem właśnie dlatego, bo nienawidzę brytyjskich komedii z tego okresu i nawet Audrey nie może nic tu zdziałać, bo jest tam właśnie tylko przez te nieszczęsne 30 sekund. Kiedyś będę musiał się przełamać, bo mam w planach obejrzeć wszystkie filmy z udziałem tej aktorki i z listy zostało jeszcze jakieś, hm, 5?
Nie ma za co, polecam e filmy całym sercem :v

koniu1908

Znalazłam na gryzoniu ale po angielsku http://cho mikuj.pl/bbszj/Film+-+aktorami/Audrey+Hepburn

Fragaria

to może podejmę się tłumaczenia, ale bez napisów ang może być ciężko

koniu1908

Film Tajemniczy ludzie jest tam z ang napisami. Co do reszty to może będą na anglojęzycznych serwisach

Fragaria

wiesz ile na tam kosztuje tak z 10GB transferu?

koniu1908

Przelewem 9 GB 10 zł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones