Audrey HepburnI

Audrey Kathleen Ruston

8,0
15 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Hepburn

Świetna aktorka, ale musi się zadowolić pozycją nr 2. Najpiękniejsza była Vivien:)

TAK........................................................

TAK.
Wyglada na kobiete z klasa i inteligentna, do tego czarujaca i tajemnicza.
Sorry, ale Marilyn przy niej sie chowaaa.

tak piękna,ale nie najpiękniejsza bo nie ma obiektywnie najpiękniejszej kobiety świata,Bardot też była piękna.

TAK

jedną z najpiękniejszych - TAK, PO TYSIĄCKROĆ TAK !!!
jak można być tak pięknym ? :<

użytkownik usunięty

TAK

Hollywood może, ale ogólnie świata to na pewno nie

Wygląda jak postać Disneya :D
Ma twarz jak Elsa albo Anna z Frozen :D

Sasilton

Bez przesady.

tak tak tak.

TAK !!!!!!!

Nie.

LarryTheNinja

Zdecydowane tak.

vszyszkaa

Tylko dlatego, że sama czujesz się ładniejsza uważając za ideał piękna brzydką dziewczynę. Nie ma za co.

LarryTheNinja

Są różne gusta i moim zdaniem Audrey była piękna, miała klasę, szyk i to "coś". Takie jest moje zdanie. :)

vszyszkaa

Tak, są gusta lepsze i gorsze ;)

LarryTheNinja

Nie miej za wysokich mniemań o sobie. ;)

vszyszkaa

Nikomu nic nie muszę udowadniać, ale mam wszelkie podstawy, by mieć jak największe mniemanie o sobie ;)

LarryTheNinja

Żeby Cię to kiedyś nie zgubiło, cześć. ;]

vszyszkaa

Jak dotąd nigdy mnie to nie zgubiło i pewnie nie zgubi. To właśnie nazywam komfortem bycia sobą.

hmmm niestety NIE

NIE :)

fascinationn

no jak NIE jak TAK

konrii_2

no powiedzmy sobie szczerze.. ladna jest, ale sa ladniejsze :)

Była bardzo piękną chyba najpiękniejszą kobietą swych lat ale szkoda że zmarła tak wcześnie :(

NIE. Miala duzo wdzieku i uroku, ale dla mnie nie jest idealem piekna ;)

Nie powiem wprost. Audrey miała niesamowitą twarz, zwłaszcza oczy. Prawdziwe zwierciadła duszy. Jej sposób poruszania się, zachowanie, niesamowite. Drugiej takiej już nie znajdziesz, jednak, była zbyt chuda. W sukniach było jej widać wszystkie kosteczki :) Na zawsze pozostanie ikoną piękna, lecz ciężko wskazać najpiękniejszą kobietę w ogóle :)

Vivien Leigh ladniejsza.

tak

Tak milion razy, Tak!

Tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones