Ben Stiller

Benjamin Edward Stiller

7,6
23 713 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Stiller

fajnie , ja też jestem leworęczna ;P nie wiem czy zauważyliście ale w filmie "Poznaj mojego tatę" jak podpisywał dokument, który potwierdzał, że odebrał zagubiony bagaż, pisał lewą ręką. pozdro

cameron88

no to fajnie, bo ja też jestem leworęczna:D

anita0179

No i co z tego? Co to ma do rzeczy, że ktoś jest lewo czy prawo ręczny. Myślicie, że jak jesteście lewo ręczni jak wasz ulubiony aktor to jesteście lepsi, albo tacy sami z was aktorzy?

cameron88

albo ,, Noc w muzeum " taż coś podobnego tam było i chyba jest leworęczny

kaisa313

Ja bardzo lubię Bena i nie wiedziałam, że jest leworęczny ale teraz już wiem dzięki tobie:) Dziękuję:) oglądałam te filmy ale jakoś nie zwróciłam na to uwagi. Ja niestety jestem praworęczna:P Pozdro:*

cameron88

Ja też jestem leworęczna,fajnie:)
Innymi leworęcznymi aktorami są np. Freddie Prinze Jr. i Tobey Maguire:)

OOOooo_BeAtKa_oooOOO

Hehe ja tez jestem leworęczny :) Wiecie jacy aktorzy jeszcze sa leworęczni oprócz tych co wymienilas ? Julia Roberts i Owen Wilson :)

mkobosz

Wilson też jest leworęczny? Rany, uwielbiam duet Wilson-Stiller.
Swoją drogą przejęłam się tym, co ostatnio stało się Wilsonowi..
ale nie offtopując, do grona *bardzo* znanych leworęcznych osobistości należy *yippie-ki-yay, motherfucker* Bruce Willis:DDD pamiętam, że pierwszy raz zauwazyłam to będac jeszcze małą dziewczynką podkochującą się w Davidzie Addisonie (którego grał Willis ^^) z serialu Moonlighting/Na wariackich papierach; napisał katkę dla swojej wspólniczki, położyl obok różę, po czym wyrzucił kartkę i zostawił samą różę (dokładnie nie pamiętam, ale w każdym razie pisał lewą ręką ^,~) Ex-żona Willisa, Demi Moore też była leworęczna.
poza tym, jeśli chodzi o nadmieniony film 'Poznaj mojego tatę', to cudowny Robert De N. również jest leworęczny. :) jak i Pierce Brosnan, Nicole Kidman, Eminem, Wajda (...) tyle osób znałam, ale jak teraz weszłam na Wikipedię i patrzę na znanych leworęcznych to aż mnie dziw bierze! Keanu też jest leworęczny? I Jolie? i Cruise? o rany! leworęczni dominują :]
Aha, i gdzieś ostatnio czytałam, że leworęczni myślą szybciej! :)
a tak nawiasem mówiąc... jestem praworęczna ;)))
pozdrawiam! :)

Mortiana

reszta aktorów jest praworęczna, super nie?

cameron88

To że Ben Stiller jest leworęczny jest podniecające jak wakacje w Afganistanie.....

cameron88

Cieszę się, że nie jestem jedną z nielicznych, leworęcznych ;)))))))

CristineHolly

Ja teeeż!! Jakie to ekscytujące ;)

Pozdrawiam,
Condic leworęki bandyta arr!!

Condic

Ja też jestem leworęczna (Radocha!!! :D)
A oprócz tego słyszałam, że Nicole Kidman, Robert de Niro,
Bruce Willis, Whoopi Goldberg, Marilyn Monroe, Pierce Brosman też

cameron88

Ale bajer ^^ Przyłączam się do leworęcznych! :)

Keodred

yeah yupi ale fajnie że jesteście leworęczni
ja jestem :
Lewonożny
Lewokutaśny
lewopośladkowy
lewooczny
fajnie nie
ktoś ma równiez tak?
jak tak to super!!!!!!

cameron88

hehe takze w heartbreak kid jadl lewa reka xD

cameron88

Też się podpisuje jako członek najliczniejszej mniejszości świata (a co!). Z aktorów zauważyłem że w Johny Depp też jest (zauważyłem w Sweeney Todd).

speiderman

a myślałem, że największa mniejszość świata to mężczyźni;p

fantasta

hahaha fantasta;D ales mnie rozbawil;D;D;D

cameron88

dobrze że ktoś mi w koncu powiedział. umrę szczęśliwy.

nynoos

też sie pod to podpisuje ... tez jestem lewa....

fajnie wiedziec ze tyle nas jest ... pozdro dla was

a co do aktroow ... wpiszcie sobie w wikipedie leorwęcznosc
tam wam wyskoczy na dole strona głowna polska i tam macie wszysutko

cameron88

Nie macie się czym podniecać? A co to za różnica? Myślicie, ze leworęczni to jacyś "wybrani"? Równie dobrze możecie się podniecać, że macie podobny kolor włosów.

Maatin

a ja pisze pępkiem ale jazda!!!

no_chyba_ty

nie każdy jest leworęczny praworęczne patafiany :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones