Benedict Cumberbatch

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch

8,8
110 722 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benedict Cumberbatch
johny_depp_rzadzi

Też mnie to ciekawi :)))

big_mac

To sie tak nie ciekaw bo dostaniesz kociej mordy.

johny_depp_rzadzi

Że co...? Nie, nie jest:)

czarna_mamba_9

Wydaje mi się, że takie spekulacje powstają przez to, że przez tyle lat Ben pozostał sam. Owszem, jakoś nie wydaje się być zainteresowany chwilowo płcią przeciwną, ale prawdziwa przyczyna leży zupełnie gdzie indziej (przynajmniej tak mi się wydaje). Nawet wczoraj z kumpelą gadałam o tym na czacie innego forum.

Jeszcze może być taka opcja, że już jest w związku z kobietą nie związaną z showbiznesem i ukrywa to, by ją chronić (zwłaszcza przed zazdrosnymi fankami). Zwłaszcza, że bardzo zastanawiający jest pewien incydent z ubiegłego roku, gdzie zrobił mega awanturę swojemu sąsiadowi (podobno zainstalował u niego kamery i podłączył do internetu).

xena_4

Dokładnie - albo jest sam bo kompletnie nie ma czasu na zwiazek ( w tylu rzeczach gra), albo to ukrywa, bo wiadomo co by się działo.... Jejku, co za sąsiad... instalowac kamery w czyimś domu i podłączyc do neta... Nie dziwię się Benowi...A co tych spekulacji co do jego orientacji, podkręcają to jeszcze podteksty z Shelrocka, bo niektórzy zdają się mylic serial z rzeczywistoscią;)

czarna_mamba_9

On nawet kiedyś wspomniał w wywiadach, że w swoim mieszkaniu jest średnio tylko dwa razy w miesiącu, bo ciągle pracuje i dlatego nie ma czasu na związek - tak odpowiedział w pytaniu dziennikarki, dlaczego jest sam. W tej sytuacji wcale się nie dziwię. Inaczej byłby tzw. dochodzącym mężem, która pojawia się i znika. Która kobieta by to wytrzymała, widząc go raz na jakiś czas? Cud, że Olivia wytrzymała z nim aż 10 lat :)

xena_4

To ta dziewczyna z którą był od studiów?? No tak, ale wtedy nie był chyba aż tak zapracowany;) Trochę mi szkoda Bena że nie ma czasu na związek przez swoją pracę, no ale cóż, coś za coś, poza tym sam się na to decyduje. No i dzięki temu możnemy go oglądac w filmach:) A taki związek to fakt, mało która by wytrzymała;)

czarna_mamba_9

O tak. Aż pewnego dnia niczym Hugh Grant obudzi się z siwymi pasemkami i zacznie żałować, że nie założył rodziny, kiedy była na to pora. W ubiegłym roku czytałam wywiad z rodzicami Bena i tam Wandy narzekała, że nie może doczekać się wnuka <3 I było jej przykro, że on rozstał się z Olivią, bo bardzo ją lubiła. Jak dobrze pamiętam, to nawet powiedziała "Przydałaby mu się jakaś miła gołąbeczka" (w sensie, że powinien już mieć dziewczynę).

xena_4

Oj to by było smutne gdyby się potoczyło u niego jak u Granta.... Może w końcu się obudzi, chętnych ma pełno, do wyboru do koloru :D nie dziwię się że rodzice chcą dla niego jak najlepiej;) Olivii nie kojarze wcale więc trudno mi sądzic cokolwiek o niej bo się jakoś nią nie interesowałam...:)

czarna_mamba_9

To właśnie Olivia Poulet http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6h50aIbWO1rqsoapo1_500.jpg
W końcu mógłby się zabrać za zakładanie rodziny, bo szkoda marnować tak dobre geny :)

xena_4

To samo pomyślałam o genach:D:D: Dzięki za zdjęcie, wydawlali się fajną parą:) To co - BEN, BIERZ SIĘ DO ROBOTY I SZUKAJ DZIEWCZYNY:D

czarna_mamba_9

Dokładnie. Fajna była z nich para. Podejrzewam, że dali sobie spokój ze związkiem, bo po dziesięciu latach nadszedł czas, by się określić, co dalej. Najwidoczniej Ben nie czuł się gotowy na zakładanie rodziny. Ale co ciekawe, w wywiadach niedawno się przyznał, że nadal coś czuje do niej, ale wie, że nie ma szans, by się znów zeszli. Cóż, w życiu bywa i tak.

Obejrzyj sobie ten filmik, gdzie Ben opowiada o książkach. Jest tam kilka momentów, gdzie jest z Olivią http://www.youtube.com/watch?v=k7IcxD0nY04 - warto, zwłaszcza, że przez większość czasu jest bez koszulki :P

xena_4

LOL Ben bez koszulki :D W ogóle z tym zarostem wygląda inaczej, ale też nieźle - z kimś mi się kojarzył, zastanawiałam się z kim i w końcu mam - Z Christianem Balem:) Do Olivii nic nie mam, a przyczyny ich rozstania... no cóż... możemy się tylko domyślac:) Ale to, że nie ma szans by się znów zeszli... Obstawiam że z nim nie wytrzymała - tzn za dużo pracy i ta sława.... Cóż, zostaje to w sferze spekulacji:)

xena_4

W ostatnich wywiadach mówił też, że chce mieć dzieci:)

wlochatyandrzej

Ja tam moge mu w tym pomóc ;)

LadyDarkness

Nie jesteś chyba jedyną chętną;D

xena_4

A nie masz wrażenia, że to Olivia nie chciała się określić? Pewnie, że to jej przede wszystkim lata lecą, ale wygląda mi na to, że Olivia jest silnym typem o zacięciu feministycznym i utknięcie w domu z progeniturą Benową niekoniecznie było tym, co chciała robić te parę lat temu. Teraz, kto wie? Szipuj dalej :-)
A co do Hugh Granta - jego geny, o ile mi wiadomo, zostały już dwukrotnie odziedziczone. A że nie nadaje się na ojca rodziny? Niektórzy tak mają.

ACCb

Tylko wiesz, od momentu zerwania minęło już trochę czasu. Oboje się cały czas zmieniają, dojrzewają...I kto wie - może jednak może marzenie się spełni :)

Olivia o zacięciu feministycznym :) To ja już wiem, dlaczego podświadomie i świadomie tak bardzo ją lubię. W końcu jestem taka jak ona :)

czarna_mamba_9

Jak oglądałaś Sherlocka, to ona zagrała rolę sekretarki w "the blind banker"

malgorka

Nie wiedziałam:D Muszę się przyjrzec;D

czarna_mamba_9

http://24.media.tumblr.com/tumblr_l8paq8eaQS1qaqdm0o1_500.png Warto sobie przypomnieć te sceny <3 Kręcone jeszcze w czasach, kiedy byli razem. Gra grą, ale zauważ, jak oni na siebie patrzą <3

Zresztą, Sherlock, to nie jedyny serial, gdzie grali razem. Był też mały epizod innego, bardzo starego serialu, którego nazwy nie pamiętam:
http://img21.mtime.cn/mg/2011/06/18/223728.49271730.jpg

xena_4

No wiem, sweet to jest :D <3

malgorka

A tak na nią patrzę i myślę "Skądś ją znam".

użytkownik usunięty
xena_4

A kto powiedzial ze Hugh Grant tego zaluje? albo ktokolwiek... to, ze ktos nigdy sie nie ozenil i nie zalozyl rodziny nie oznacza ze zmarnowal zycie lubi tez zaluje. Zazwyczaj to inni ludzie (ci w zwiazkach) lubia patrzec na innych z gory i politowaniem. Nie potrafia zrozumiec albo nie chca zrozumiec tego i owego. By the way to oni zazwyczaj tkwia w zalosnych zwiazkach, udajac usmiech i wmawiajac sobie i innym ze sa spelnieni.

On sam tak powiedział w jednym z wywiadów, że "żałuje, że nie założyłem rodziny, kiedy był na to czas" - to są jego słowa.

użytkownik usunięty
xena_4

nigdy tego nie slyszlalam z jego ust

xena_4

No właśnie, chyba nie wytrzymała. Rozstali się w 2011 roku czyli po 2 sezonie Sherlocka, gdzie Benek już zaczynał być sławny i dostawał coraz więcej propozycji. Kurczę, a może jemu odbiła sława i porzucił długoletnią partnerkę? Niedługo po ich rozstaniu widywano go z jakimiś laskami.

malgorka

Rozstali się w 2010 roku zaraz po ukończeniu zdjęć do pierwszego sezonu Sherlocka. Coś tam potem próbował z innymi laskami, ale jednak nadal bardziej go ciągnie do Olivii.

xena_4

Dla jego dobra byłoby lepiej, gdyby zeszli sie z Olivią. W końcu w wywiadach bardzo ciepło się o niej wypowiada i byli ze sobą długo. Poza tym, znalezienie dziewczyny w jego obecnej sytuacji jest bardzo ciężkie, bo jak odnaleźć w tłumie fanek tą która zobaczy w nim kogoś więcej niż Sherlocka. Trzymam kciuki za małe Cumberbatche :D

xena_4

Dzięki za odpowiedź - nie miałam pojęcia że miał dziewczynę :)

johny_depp_rzadzi

A co do tego czy jest gejem... też mnie to zastanawia. Myślę, że wiele osób ostatnio tak go odbiera ze względu na Sherlocka gdzie jest dużo scen... gdzie ma się wątpliwości co do ich orientacji:) I "w życiu codziennym" ma wielu przyjaciół gejów. Ostatnio słyszałam, że wybrał się na ślub swojego przyjaciela-geja, wiele aktorów z którymi gra/grał są gejami. Chociażby Spock ze Star Treka (zapomniałam nazwiska, przepraszam) jak i sam Andrew Scott (I osoby które oglądały The Empty Hearse już z 3 sezonu Sherlocka wiedzą jaka tam jest z nim scena). Także myślę, że to wpływa na to, że wiele osób teraz tak myśli. Do tego ten fakt, że nie ma od dłuższego czasu partnerki (jest tam widywany z kobietami, ale sądzę, że to czyste koleżeńskie spotkania). Ale czy faktycznie nim jest? Tak na prawdę wie on sam. Gdyby tak się okazało i się ujawnił nie miałabym nic przeciwko. Nadal byłby dla mnie przecudownym aktorem i człowiekiem.

wlochatyandrzej

Prawda, bo np. Tom Hiddleston jest podejrzewany o bycie gejem, bo z nikim nie jest widywany i udzielił raz wywiadu do gejowskiego czasopisma (bo chyba został wybrany najseksowniejszym facetem czy jakoś tak).
Benny musi się jakoś bronić przed prasą, dlatego widywany jest z modelkami od czasu do czasu, a czasami z paroma osobami dzień po dniu. Wszyscy wtedy myślą, że ma powodzenie i zostawiają go w spokoju. Takie są zasady showbiznesu.
Dla mnie Olivia i Benedict byli fajną parą i myślę, że Benny kochał ją bardziej niż późniejsze dziewczyny. Przynajmniej przy niej zawsze się uśmiechał do kamery, całował ją itd. To byłoby bardzo miłe, gdyby do siebie wrócili.

johny_depp_rzadzi

Myślę, że nie jest gejem. :)
http://www. whosdatedwho.com/tpx_132888/benedict-cumberbatch/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
johny_depp_rzadzi

A jakie to ma znaczenie??? Nie rozumiem .

permis

W grze aktorskiej znaczenia to nie ma żadnego. Po prostu ludzie są ciekawi, zwłaszcza jak ma się do czynienia z kimś tak tajemniczym, jak Ben.

johny_depp_rzadzi

na pewno jest zwolennikiem małżeństw wśród homoseksualistów

johny_depp_rzadzi

A ta informacja jest ważna dla Ciebie ze względów ... ?

johny_depp_rzadzi

On nie jest gejem. Przez wiele lat miał kila dziewczyn, a teraz sobie szuka. Tak mówił w wywiadzie.

johny_depp_rzadzi

przecież on ma dupę więc jaki gej? litości...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones