Benedict Cumberbatch

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch

8,8
110 567 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benedict Cumberbatch

Jestem świeżo po lekturze i czytając nie wyobrażałam sobie nikogo innego w roli Technika Harlana oprócz Cumberbatch'a. Sam książkowy opis, poza kolorem oczu i włosów, to wypisz wymaluj Benedict.

Isaac Asimov nigdy jednak nie miał szczęścia do ekranizacji swoich powieści i zawsze kończyło się na Disneyowskim happy endzie (Człowiek przyszłości z Robinem Williamsem czy I Robot).

A Koniec Wieczności to już w sam sobie gotowy scenariusz wizualnego widowiska (podróże w czasie), z wielowarstwową fabułą. Ja przeczytałam książkę jednym tchem.

diana6echo

eee

wybór nie jest tak oczywisty
cucumber to raczek koleś w rodzaju Dr. Who szaleńca

dla mnie bardziej pasowałby ktoś jak Clive Owen albo Bale lub ktoś starszy tak pod 50tke

ale nikt i tak nie nakręci tego filmu i to jest piękne, pomimo że nabyli prawa to dla nich rodzaj zamrożonej inwestycji na długie długie lata
albo będą wyrywali kawałki powieści aby zalepić dziury w swoich dennych produkcjach bo dużo słabych filmów wykorzystuje motywy z Końca wieczności


caninae

Wszyscy byleby nie Clive Owen - tak obrzydził mi postać Króla Artura, że nadal czkawką mi się odbija. Cumberbatch nie jest znowu taki młody ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones