Brigitte Bardot

Brigitte Anne Marie Bardot

8,2
1 609 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brigitte Bardot

a wygalda na 20 cud geneycznyyyy

wojti_venom

Stówka Brigitte.

Jakbym trochę wypił - to nawet nawet.

Troublesome

Jak na swój wiek, wygląda świetnie! :) Fajnie, że nie bierze udziału w tym zbiorowym, ślepym pędzie ku wiecznej młodości i nie odczuwa potrzeby przeistaczania się w botoksowo-plastikową lalę.

magmos

Zastanawiam się - kiedy te kobiety zrozumieją, że to raczej je oszpeca. Jeszcze potrafię zrozumieć gdy reperuje się z umiarem. Jednak i tak na końcu się traci. Wieje głupotą i cyrkiem.

Troublesome

Myślę, że to kwestia samoakceptacji. Jeśli lubisz samego siebie, to automatycznie jesteś otwarty na zmiany, potrafisz spojrzeć na życie i na ludzi z dystansu. Nie odczuwasz też potrzeby ciągłego porównywania się z innymi i spełniania cudzych (nierzadko bzdurnych) wymagań.

magmos

Zgadzam się.

Troublesome

Uff :D

magmos

Pfff ;p

magmos

Bawi mnie, ze podoba Ci sie w Brigitte to, czego tak bardzo brakuje Twojej idolce Sophii - naturalnosci. Bo niestety, ale ponaciagana to Zoska jest:/

bardotek69

To miło, że poprawiłam Ci poczucie samopoczucie! Spieszę również donieść, że jedno nie musi wykluczać drugiego - artystę (podobnie jak każdego człowieka) można cenić z wielu powodów. O ile u Bardot podoba mi się to, że całe życie konsekwentnie idzie pod prąd, o tyle u Loren cenię przede wszystkim talent (uważam, że była i jest piekielnie dobrą aktorką!). Do lat 90. była również niezwykle atrakcyjną kobietą. Nie patrzę jednak na nią przez różowe okulary (tym właśnie różni się relacja fan-idol od relacji wielbiciel-artysta) i nie pochwalam wszystkiego co robi; nie staram się przekuwać wad na zalety.

magmos

Loren mimo, że uśmiechnęła się do chirurgii plastycznej i skorzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznie nie można odmówić klasy - czesze się, ubiera adekwatnie do wieku i figury - jest damą. Podobnie jak Fonda, Deneuve, Lollobrigida. Dyskusyjne jest to czy Brigitte akceptuje w pełni swój wiek, bo przecież jej make up i fryzury zupełnie nie odpowiadają jej wiekowi, być może są zgodne z jej temperamentem i poczuciem estetyki ale wielu ludzi mogą razić na równi z botoksem u Deneuve czy liftingiem u Loren. Warto akceptować ludzkie wybory i przestać komentować coś tak mało istotnego jak cielesność. Ilu ludzi tyle opinii.

madz20

Eksponowanie 80-letnich piersi na wierzchu nazywasz klasa i bycie dama? Farbowanie wlosow, noszenie doczepek, peruk i sztucznych rzes tym wieku tez?

http://cdnph.upi.com/sv/b/upi/UPI-7261398895965/2014/1/6392375aa62cf34ea8aea63e1 061ad73/Sophia-Loren-named-guest-of-honor-at-Cannes.jpg

http://lookdavip.tgcom24.it/wp-content/uploads/2014/05/Cannes-Film-Festival-2014 -Sophia-Loren-abito-Armani-Prive-7.jpg

Zas ubieranie sie na czarno od stop do glow, noszenie swoich, naturalnie siwych wlosow w koku - nierozpuszczonych(!) - nazywasz juz byciem niepogodzonym ze swoim wiekiem!

Hahahahaha, rozwalilas mnie tokiem myslenie, widac GMO daje o sobie znac!

XXI wiek i jego uroki!

bardotek69

Sądzę, że znakomita większość użytkowników podzieli opinię, że Loren ubrana galowo (nie dostrzegłam biustu na wierzchu) z pofarbowanymi włosami i z doczepionymi sztucznymi rzęsami wygląda dostojniej i milej dla oka niż koszmarnie umalowana Bardot z kiepem w dłoni (miłośniczce natury nie uchodzi kopcenie papierochów - hipokryzja?).
Jestem zdania, że lepiej o siebie dbać niż się zapuścić. Wolę XXI wiek, kiedy starsze kobiety mają prawo o siebie dbać i mogę otwarcie mówić, że chcą się podobać, niż zniewolenie obyczajowe, które prezentujesz.

madz20

Oczywiscie, ze bedzie to milsze dla oka dla 90% spoleczenstwa ktore zyje w epoce kultu botoksu, sylikonu i wypelniaczy, kultu wiecznej mlodosci i piekna za wszelka cene. Co ma palenie papierosow do milosci do zwierzat? Kazdy ma prawo na takir rozrywki jakie lubi. Poza tym makijaz Bardot a sztuczne rzesy Loren? I ogolnie jej wyglad? Kto tu sie nie pogodzil z utraconym czasem? Jezeli dla ciebie umalowana i prosto ubrana Bardot jest zapuszczona to rozumiem, ze gro dzisiejszych babc jest? Bo wyglada Bardotka jak taka typowa babka, a nie woskowa kukla.

bardotek69

Prowadzenie dysput z elementem porównawczym jest niemożliwe, jeśli nie mierzysz wszystkich jedną miarą. Obiektywnie rzecz biorąc Loren wygląda lepiej, bo jest po prostu schludna, ogarnięta i zadbana - patrząc na nadesłane przez Ciebie zdjęcia nie mogę powiedzieć tego o Bardot. Karmienie kozy z wyzywającym makijażem bardziej mnie dziwi niż look Loren na wielkiej, filmowej gali. Są gwiazdy, które nie sięgają po chirurgię plastyczną, np. Julie Andrews, Anouk Aimee a wyglądają znacznie lepiej niż Bardot. Nie lepiej dopuścić do siebie fakt, że czas nie jest dla wszystkich równie łaskawy zamiast zaklinać rzeczywistość?

madz20

Chyba zartujesz. Julie Andrews juz niemal oczu nie moze otworzyc od ilosci botoksu czy jakis innych wypelniaczy w jej twarzy. Garnitur sztucznych zebow tez do najnaturalniejszych nie nalezy. Anouk Aimee jednak wyglada swietnie jak na swoj wiek, do tego ma swoje zeby, jak i Bardotka! Jestem pod wrazeniem.

Na szczescie gro ludzi ceni Bardot za to ze zestarzala sie bez ingerencji chirurga. Ponadto dla tak wielu jest wciaz piekna:):

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2773048/Brigitte-Bardot-The-woman-inve nted-sex.html#comments-2773048

Piekne zdjecie Deneuve na profilu, z jakiego filmu/okresu? 69/70 rok?

bardotek69

Ja mam sympatię do Bardot w ogóle i miałabym ją bez względu na to czy wstrzyknęłaby sobie botoks, kwas hialuronowy, zrobiła lifting czy porcelanowe zęby. Tak jak wcześniej napisałam kwestie cielesności nie są warte zażartych dysput. Mogę tylko powiedzieć, że myślałam, że czas lepiej/ łagodniej obejdzie się z Bardotką.

Zdjęcie z avatara jest z 1968 r.

użytkownik usunięty
bardotek69

Właśnie w tym wieku powinno się farbować włosy. Sophia na załączonych przez Ciebie zdjęciach wygląda bardzo korzystnie, o niebo lepiej niż zaniedbana w tej kwestii Brigitte, której o dziwo nie wytykasz mocnego makijażu oczu.
Brak konsekwencji godny fanatyka...

To chyba kwestia indywidualnego podejscia. Bardot byla znana z mocno podkreslonych oczu i juz tak zostalo. Pozostawila jednak za soba peruki, doczepy, treski i sztuczne rzesy, ktore jak widac Sophia kocha.

Sorry, ale mnie akurat to tak nie razi jak sztucznosc Sophii, a do fanatyka mi, uwierz, daleko.

użytkownik usunięty
bardotek69

Dzięki temu, ze Sophia to kocha nadal wygląda jak piękna, zadbana kobieta. Bardot natomiast jak stara babcia, która nigdy nie była gwiazdą filmową.

Przez ponad 43 lata nie jest juz gwiazda filmowa i nie musi sie martwic o to by wygladac jak takowa.

Wyglada na 80-letnia babcia czyli tak jak powinna wygladac.

Sophia - za duzo wszystkiego.

magmos

Bez tego "poczucia" w pierwszym zdaniu - to niezamierzone cudowne rozmnożenie ;)

wojti_venom

Bez przesady. Bardot to świetna babka ale wcale nie wygląda nadzwyczajnie. Ot... puszysta starsza pani z charakterystycznym sobie makijażem i fryzurą lolitki...

madz20

nigdy specjalnie urodziwa nie była.. była potrzeba na lolitke, a ze ta dawała gdzie trzeba to i poszło.. aktorka tez mierna, świadczy chociażby o tym to ze skonczyła aktorstwo przed 40stką bo ambitniejszych ról juz nie ogarniała poza ''ślicznotką i lolitką'' wkurza mnie jak tylko dlatego ze miały swoj czas dawno temu robi sie z nich retro divy.. a show buisness jest nie zmienny.. młode dziołchy na starcie to z wyra do wyra skaczą.. ale ludzie wolą żyć w obłudzie i w takiej bajce

miku22

Gdzie masz oczy i mozg? Gusta gustami ale jak mozna nazwsc kobiete niegdys znana jaka najpiekniejsza na Ziemii za "niezbyt urodziwa"?
Polecam ci tez sie doksztalcic w tematach o ktorych nie masz zielonego pojecia zanim zrobisz z siebie publicznie blazna. Bo niestety, ale Bardot nie zyskala przez lozko ZADNEJ roli.
Co do aktorstwa to najpierw sobie obejrzyj Prawde, Na wypadek nieszczescia, Bulwar rumu, Niedzwiedzia i laleczke i Babette idzie na wojne np bo twoja ignorancja w tym zagadnieniu az bije po oczach. A daleko postaciom granym przez BB w w.w. filmach do lolitek. Poza tym to Bardotka za aktorke sie nigdy nie uwazala, nie grala a byla, nic dziwnego wiec ze odeszla z kina tak szybko jak mogla, by robic cos na czym jej naprawde zalezy - walczyc o prawa zwierzat.
A retro diva to Brigitte Bardot jest i pozostanie. Obok Sophii Loren jest ostatnia wielka gwiazda swiatowego formatu zlotej ery kina, ktora do dzis zyje i ma sie dobrze. Elizabeth Taylor, Marilyn Monroe, Audrey Hepburn, Grace Kelly - one wszystkie odeszly a Brigitte swietowala wczoraj swe 80 urodziny, wiec miej troche wstydu i szacunku i nie obrazaj kobiety w takim dniu.

madz20

Chyba troche nie na czasie jestes, bo "puszysta" to moze byc welna a Brigitte jest bardzo szczupla!


http://www.pudelek.pl/artykul/71547/brigitte_bardot_w_urodzinowej_sesji_zdjecia/

bardotek69

Może dlatego, że nie czytam pudelka ? :D
Google po wpisaniu "Bardot 2014" wyrzuca zupełnie inne zdjęcia - śmiem twierdzić, że korzystniejsze...

madz20

Na pewno, skoro ostatnie przed tymi byly zrobione 7 lat temu.

wojti_venom

To fajnie, ze ci wyglada na 20, bo na zdjeciu profilowym miala Bardota ok 33 lat:)

wojti_venom

stara rura, francuska violetta villas, zeschizowana i odizolowana od świata, ona i jej ferajna zwierzat.
milion razy wolę Fonde,mimo tego,ze ponaciagana itd, to wyglada mega

BlackShit

To wypad na jej forum chamie i prostaku. Matka cie nie nauczyla ze jesli nie masz nic milego do powiedzenia lepiej jest zamilknac?

bardotek69

życie to nie tylko miłe słówka, bardotku

BlackShit

Niestety, czarny szicie:D

BlackShit

byłem neabany

wojti_venom

Chyba wciaz jestes:P

bardotek69

nie dzisiaj tylko nacpany

wojti_venom

Jeszcze lepiej! Co bierzesz? Here, koke, hasz, lsd:P?

bardotek69

kodeine

wojti_venom

Dobra schiza?

bardotek69

taak,zajebista

wojti_venom

Eheś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones