Brigitte Bardot

Brigitte Anne Marie Bardot

8,2
1 636 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brigitte Bardot

Niesamowite co zrobiła z ludźmi. Nienawidiliśmy jej i kochaliśmy jednocześnie. Mi do dzisiaj kojarzy się ze skrajnościami. Według wielu osób, jako nastolatka, była bardzo nieśmiała, a jaką rewolucję zrobiła w kinie? Gdyby nie ona ,to może nadal tkwilibyśmy przed granicą,którą balibyśmy się przełamać? Z nieśmiałej dziewczyny, wykreowano ją na symbol seksu, myślę, że nie przesadzę, większy, ciekawszy i bardziej niedostepny niż Marylin Monroe. To też pewnego rodzaju skrajność.
Myślę, że to już ostatnia taka osoba w świecie filmu, że teraz, dzisiejsze czasy nie dopuszczają już takiego, specyficznego rodzaju skrajności jaki posiadała Brigitte.

Kasia__

Ładnie to ujęłaś. Zgadzam się w 100%

_Emka_

I ja tez. Ale nie powiedzialbym, ze B.B. zostala wykreowana. Ona po prostu byla. Vadim pomogl Jej zaistniec, ale to bylo tylko 'oszlifowanie' diamentu :)

bardotek69

nieoszlifowane gówno, to Bardot.

_TURQUOISE_

Jedyne co tutaj smierdzi to smietnik w twojej gébie. I zadne wyparzenie jej nie pomoze.


(Matko...


Co ja robie... Znowu siegam bruku i odpowiadam tej prostaczce....)

bardotek69

to sie tak nie poniżaj,
nie tolerancyjny.
to jest forum wiec piszę co chcę,
Tobie odpisywać nie każę.

_TURQUOISE_

Krytyka, ale czymś zasłużona jest jak najbardziej wskazana. Jednakże TY, potrafisz tylko rzucać niewybrednymi epitetami i wyrażać się w najbardziej ordynarny sposób na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia. Dlatego też z taką ignorancją nie będę się zgadzał i starał się zniwelować ten szlam, który wylewasz na tym forum.

Jest takie dobre stanie przysłowie, które mogłabyś sobie wreszcie wziąć do serca:

"Jeśli nie masz nic dobrego do powiedzenia, nie mów nic."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones