Brigitte Bardot

Brigitte Anne Marie Bardot

8,2
1 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brigitte Bardot

Wiem, że B.B od dziesięciu lat nie ma kontaktu z własnym synem. Czy ktoś ma zdjęcie jak Nicolas Bardot wygląda, jak mu się żyje ? Czy Bardotka ma jakieś wnuki ? W jakim wieku ? Czy syn wybaczył jej ?

Claude_Claude

Tak, ja mam, ale nie pokażę. A to dlatego, że Nicolas Charrier (ma przecież nazwisko po ojcu) nie utrzymuje kontaktów z matką i nie chce mieć nic wspólnego z show-biznesem.

bardotek69

Czy to on jest na tym zdjęciu z ojcem? http://fan-de-bb.forumpro.fr/t334-que-devient-jacques-charrier

delonka_fw

Nie no, co Ty! Myślisz, że wyglądałby starzej od swego ojca!?

bardotek69

Jacques to ten siedzący? Zwróciłam na Niego uwagę w " Babette idzie na wojnę". wtedy był niczego sobie, ale tutaj żaden Go nie przypomina. A wogóle dałbyś to zdjęcie Nicolasa. To że nie chce mieć nic wspólnego z show-biznesem nie oznacza chyba, że nie chcałby mieć nic wspólnego z fankami Jego matki :) ?

delonka_fw

dlaczego ona nie utrzymuje kontaktw z synem? Co on miałby jej wybaczyć.....?

buziaczek_filmweb

To, że w swojej autobiografii przyznała Bardotka, iż wcale nie chciała dziecka, że zmusił Ją do tego mąż i strasznie (wtedy) tego żałowała. Później przyznała, że gdy Nicolas był nastolatkiem bardzo się do siebie zbliżyli i ich kontakty znacznie się poprawiły, jednak gdy przyznała w latach 90 to o czym napisałem powyżej to zarówno Jacques (który był mężem B.B.) jak i ich syn Nicolas zerwali całkowicie kontakt z Brigitte.

delonka_fw

Raczej Nicolas nie chce mieć nic wspólnego z B.B. w ogóle, a więc i fankami jego matki także. Poszukaj w necie, a znajdziesz.

bardotek69

Oglądałam kiedyś program o Bardot i ona mówiła , że to jej były mąż nastawił negatywnie do niej jej syna , a ona próbowała coś z tym zrobić , ale nie wyszło .

shahska

A kij mu w oko, niech sobie nie chce kontaktu z matką, ja bym się nie przejmowała gnojem.

bapoza

Jeśli to prawda co piszą w jej biografii to muszę przyznać mu rację (choć uwielbiam jego matkę), że nie chce mieć z nią żadnego kontaktu. Sama Brigitte przyznała, że
1. Nie chciała dziecka ( lekarz nie zgodził się na aborcje zw względów zdrowotnych)
2. Oddała syna zaraz po urodzeniu ciotce i nie chciała go nawet zobaczyć czy potrzymać.
3. Kiedy tylko rozwiodła się z ojcem Nicholasa natychmiast zrzekła się praw rodzicielskich i popędziła do swoich kochanków, którzy nie traktowali jej z resztą zbyt dobrze.
4. Sama przyznała że nie chciała mieć dzieci ( usunęła 3 ciąże).
5. Nigdy nie interesowała się synem
Mam nadzieję że Nicholas kiedyś wybaczy matce, ale czy ona na to zasługuje, to już nie nam oceniać...
PS: Jeśli ktoś tu jest "gnojem" to na pewno nie Nicholas:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VincentVanGlock

Wiesz Brigitte, gdy mówi o syna ma łzy w oczach. Po drugie bardzo go kocha, to widać. Weźcie sobie pod uwagę, że jej mąż odsunął Nicolasa od niej. Przeciez jest wiele zdjec na ktorych sa razem i sa szczesliwi. Nie mowcie tak, po syn mial z nia kontakt, gdy dorosnal, ale teraz cos sie w ich relacjach zepsulo.

Claude_Claude

Zepsuło się to, że Brigitte wydała swoją autobiografie "Pamiętniki" czy jakoś tak. W których dokładnie opisała swoje życie relacje z mężczyznami, uczucia do syna itd:) Myślę że to co tam jej syn przeczytał musiało nim nieźle wstrząsnąć... Co innego się domyślać jak to było a co innego wiedzieć na pewno...

użytkownik usunięty
Pat1991

To trochę lipa, też bym się wkurzył czytając coś takiego eh gdzie ta kobieta miała rozum, opisać nawet największy sekret dla kasy. Ludzie to jednak gotowi są sprzedać wszystko.

Najpierw radze przeczytać a dopiero potem krytykować. W Pamietnikach opisala Bardot swoje zycie takim jakie było, pozbawione plot i domyslow, wyjasnila wszystko. Z synem było tak a nie inaczej i sama przyznala jako matka i ze zaprzepascila relacje jaka z nim mogla mieć ale wyznala ze go kocha i jest szczesliwa ze go ma. Pieniadze swoja droga, prawda gora,

użytkownik usunięty
bardotek69

Po prostu nie jestem fanbojem i patrzę na to wszystko zdrowo i rozsądnie a krytykować można bo nie ma tutaj jakiejś nietykalnej kasty.

Pat1991

A jak miala zachowac się kobieta zmuszona do donoszenia niechcianej cią

rsezorena

Niechcianej ciąży. W takie wybory nie należy ingerować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones