Brigitte Bardot

Brigitte Anne Marie Bardot

8,2
1 625 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brigitte Bardot

Tancerka, modelka, aktorka, piosenkarka, najpiękniejsza osoba świata, Symbol Seksu, ikona stylu, "pisarka", działaczka na rzecz zwierząt - Brigitte Bardot ma wiele twarzy.

Którą z nich lubicie najbardziej?

Ja sądzę, że najważniejszą "rolą", z którą przyszło się uporać Bardotce jest Jej walka o naszych mniejszych braci.

Zwierzęta nie mają jak zawołać o pomoc i robi to za nie Brigitte!

To, że zrezygnowała ze splendoru życia gwiazdy filmowej ujęło mnie w Niej najbardziej i to właśnie za to Ją tak uwielbiam!

Podziwiam i szanuję, że spędza całe Swe życie, siły i pieniądze na polepszaniu życia/zdrowia zwierząt!

To coś wspaniałego!

Piękna dusza, złote serce!

Niech żyje Bardotka!

użytkownik usunięty
bardotek69

Rolę sciągającej ciuszki panienki lekkich i obyczajów i zdziwaczałej rasistki mającej za nic obce kultury i zwyczaje (Jej ''obrona ''zwierząt wynika z mody jaką teraz panuje )

Czy ty jesteś świadomy tego co piszesz? Bo śmiem powątpiewać. Twoja ignorancja mnie przeraża.
Jakbyś choć trochę wiedział na temat Brigitte Bardot, to byś nie pisał takich bzdur.
Bardotka:
* od urodzenia kocha zwierzęta
* na planie każdego ze swych filmów "adoptowała" jakiegoś zwierzaka, ratując mu zdrowie a często i życie (było tak nie tylko z psami i kotami, ale także m.in. z osiołkiem czy kaczką)
* od 1961 jest wegetarianką i w tym samym roku jako pierwsza Francuzka wystąpiła w TV z apelem o humanitarne traktowanie zwierząt w rzeźniach
* w 1966 roku również jako pierwsza znana osoba została patronką największego we Francji schroniska dla zwierząt, przy czym stan kilkunastu "rezydentów" owej instytucji był na tyle zły, że postanowiła wziąć ze sobą do domu kilkanaście psów i kotów
* w 1977 roku była również pierwszą (no a jakże!) osobą publiczną, która pojechała do Kanady zaprzestać rzezi małych foczek
* od 1986 roku prowadzi Fundację, która zrobiła wiele dobrego na całym Świecie:
* od 1998 Fundacja wybudowała schroniska dla zwierząt w byłej Jugosławii, Rumunii i Bułgarii i wysterylizowała ponad 200 000 psów i kotów
* od 1999 sfinansowała budowę szpitala dla zwierząt w Tunezji, który leczy głownie konie i osły, bo te zwierzęta najbardziej tam cierpią
* od 2002 jest współtwórczynią parku dla gazel oraz lampartów w Afryce
* od 2003 współfinansuje park dla małp w zachodniej części Afryki
* od 2003 jest fundatorką jedzenia, zabawek i innych akcesoriów w ośrodku dla małpek w Congo
* od 2003 roku Fundacja wspomaga "Przyjaciół Azjatyckich Słoni, tajlandzką organizację, która ratuje słonie. Wyleczono ich już ponad 600
* w 2006 roku Fundacja wspomogła afrykański rezerwat dla zwierząt Thukela i dzięki temu uratowano 12 słoni, a także lwy, lamparty, gepardy, hieny i kojoty tam żyjące
* dzięki Fundacji żyje w Chinach 12 gibonów z gatunku Hainanese, których 50 lat temu było ponad 2000 a teraz tylko te żywione przez Fundację
* Fundacja wspomaga Jenny Bryant, Australijkę, która ratuje misie koala

Jest jeszcze wiele innych osiągnięć Fundacji Brigitte Bardot na całym Świecie, ale po co to będę pisał, skoro do tego durnego, pustego, zakutego na cztery spusty łba i tak nic nie trafi.

Jesteś uprzedzony do Bardotki i to się nie zmieni, bo jesteś za tępy by coś do ciebie dotarło. Mam w dupie twoje zdanie na temat Jej aktorstwa czy wyglądu, bo przecież jesteś zacofanym ignorantem, ale nie rozumiem jak śmiesz podważać walkę o dobro zwierząt, którą Bardotka z wielkimi sukcesami prowadzi od ponad 30 lat?????

Nieważne co powiesz lub co zrobisz, ludzie swoje wiedzą i ta twoja gadka na temat "mody, która teraz panuje", pójdzie w niepamięć, tak jak i ty, tępy prostaku, a Brigitte Bardot na zawsze zostanie Legendą czy to Kina, czy Walki o Zwierzęta, wszystkiego nawet, ale zostanie.

Na szczęście ty przeminiesz z wiatrem. Zapomniany i nieżałowany.

PS: A tak w ogóle to nie jest miejsce dla ciebie, więc się stąd wynoś i mnie więcej nie irytuj, wredny dziadzie!

użytkownik usunięty
bardotek69

Zpomniałeś dodać coś o rasistowskich atakach na inne kultury .

Weź już skończ, nie masz argumentów i wymyślasz idiotyzmy godne pożałowania. Może lepiej przeczytaj książki Bardotki, a dopiero później się wypowiadaj na ten temat, ignorancie.

użytkownik usunięty
bardotek69

Wiesz doskonale żę była ona skazana za rasizm ( zarzucała mużułmanom że mordują barany -przy czym traktowała ich z pogardą ) . Może to nie prawda ???

A czy zarzucanie Muzułmanom, że mordują barany jest objawem rasizmu? Wątpię.

użytkownik usunięty
bardotek69

Smo zarzucenie że ktoś morduje barany nie jest objawem rasizmu ale ona dodała sporo obrazliwych epitetów (a to istotna różnica )

Jak np.? Zacytuj coś, alfo i omego.

Czekam.

użytkownik usunięty
bardotek69

''Mam dość wodzeni nas za nos i nisczenia nas ,nisczenia naszego kraju przez ludzi którzy dokonują takich aktów '' .Sąd skazał ją za to na grzywnę .Zabijanie owiec niszczy Francję ???

użytkownik usunięty

Mam dość wodzenia nas za nos i niszczenia nas niszczenia naszego kraju przez ludzi którzy dokonują takich aktów ''Sąd skazał ją za to na grzywnę .Zabijanie owiec niszczy Francję ???

To są te obraźliwe epitety? Nie wykazałeś się.

Musisz być bardzo przewrażliwiony skoro to cię tak zbulwersowało.

użytkownik usunięty
bardotek69

Mnie to nie zbulewrsowało ale widać było obrażliwe skoro są tam uznał po druge były i wcześniejsze jeszcze gorsze epitety .

użytkownik usunięty

Były jeszcze między innymi wzmianki o ''zalaniu franuskich ulic przez nigeryjskich emigrantów czy kobiety ze wschodu '' .Dzieki tobię znalazłem na nią jeszcze jeden zarzut (tym razem innej natury )Wiesz że ona porzuciła własne dziecko ???

Wcale nie porzuciła Swego dziecka. Po prostu po narodzinach Nicolasa miała depresję poporodową. Nie wiem czy wiesz, ale to dotknęło również i Audrey :-P

Idę o zakład, że jesteś rasistą i sam byś chętnie wyplenił Polskę z innych nacji, ale przyczepiłeś się do Bardotki. Co Ona ci zrobiła, pytam się. No co???

użytkownik usunięty
bardotek69

Doskonały żart . Ona przypomniała sobie o dziecku po kilkunastu latach ,coś trochę za długa ta twoja depresja nie sadzisz .Nie przypominam sobie żeby Audrey miała aż tak długi kryzys psychiczny . Po prostu ja jej wybitnie nie lubię .

I to się nie zmieni, nieważne co, bo nic nie dasz sobie przetłumaczyć i nawet gdybym wypisał wszystkie dobre rzeczy, które Bardotka zrobiła i wciąż robi, ty masz swoje zdanie, swoją teorię i to nigdy się nie zmieni. Jak już wcześniej pisałem: "jak coś jest zakute, to do środka nie dotrzesz"...

użytkownik usunięty
bardotek69

To coś jak twoje upatrywanie idału w tej pani (choć ona wszystkim ale na pewno nie była tym ) . Prawdą nas wyzwoli ,dlatego nie zmienię zdania .

No to się określiłeś:

"Tylko głupcy nie zmieniają zdania".

użytkownik usunięty
bardotek69

Tylko głupcy nie zmieniają zdania ale to dotyczy tylko sytuacji w których się mylą ,ja zaś mam rację w tej sprawie .

Tak, oczywiście.
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones