Brigitte Bardot

Brigitte Anne Marie Bardot

8,2
1 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brigitte Bardot

W każdy piątek o 20.30 będzie można obejrzeć film z BB :)
W ubiegłym tygodniu były "Królowe Dzikiego Zachodu". Szczerze mówiąc, akurat tego filmu z nią nie lubię. Był słaby, ale liczę na to, że puszczą również te najlepsze. Jest tylko jeden problem. Piątków latem nie jest zbyt wiele, a ról z Brigitte całkiem sporo.

Pozdrawiam wszystkich wielbicieli Bardotki.

kira13

Dzisiaj o 20.30 "I Bóg stworzył kobietę" a za tydzień "Viva Maria!". :) Również się cieszę, że wreszcie zaczęli puszczać w polskim tv filmy z BB, gdyż wcześniej ciężko było o jakiś film z nią na kanałach ogólnodostępnych. Bardziej skupiano się na współczesnej komercji, niż na klasykach kina.

Desirer

"Viva Maria", świetny film!

AutorAutor

Masz rację, to świetny film ale czekam, aż puszczą jakiś mniej znany, trudno dostępny film.

Desirer

Najlepiej "Prawdę", "Pogardę", "Historie niesamowite", albo "Nienośną dziewczynę", ale szanse na to są małe(:

AutorAutor

VIVA MARIA! –18 lipca;
KOBIETY – 25 lipca ;
SHALAKO – 8 sierpnia;
SYN KOCHANEJ KAROLINY – 22 sierpnia;
BULWAR RUMU – 29 sierpnia

jonybrawurka

"Pogarda" leciała parę razy na Ale Kino!, obok "I Bóg stworzył kobietę" to chyba jedyne filmy z Bardotką puszczane w Polsce. "Syn kochanej Karoliny" to dopiero rzadki film, może to być jedyna okazja, aby go zobaczyć.

Desirer

Pełna zgoda. Tytuły ważne, w których przestaje być "B i Belotem" i ma możliwość wykazania się aktorskimi umiejętnościami. Interesujące swoją drogą, jak te tytuły same w sobie oparły się upływowi czasu

jonybrawurka

A 1 i 15 sierpnia nie będzie filmów z BB czy po prostu nie wiadomo jeszcze jakie?

AutorAutor

Historie niesamowite to straszny gniot z epizodyczna niemalze rola Bardotki, wiec nie ma co na niego tracic czasu. Zostal wydany u nas na DVD.

Jeszcze 10 lat temu Zone Europa (teraz to CBS Europa?) oraz Ale Kino! Emitowaly filmy z BB a byly to niemal wszystkie te wydane u nas potem na DVD.

Wielkie manewry
Stokrotka (niewydana ale prezentowana)
Nieznosna dziewczyna
I Bog stworzyl kobiete
Dziewczyna z reklamy/Panna mloda jest zbyt piekna
Paryzanka
Ksiezycowi jubilerzy
Czy chcialby pan ze mna zatanczyc?
Odpoczynek wojownika
Zycie prywatne (emitowana na... Polsacie!)
Pogarda
Viva Maria!
Dwa tygodnie we wrzesniu
Historie niesamowite/Trzy kroki w szalenstwo
Shalako
Kobiety
Krolowe Dzikiego Zachodu
Gdyby Don Juan byl kobieta

Wszystkie te filmy byly wyswietlane w polskiej tv badz tez zostaly wydane na DVD:

http://www.alekinoplus.pl/program/star/brigitte-bardot_5437

http://www.empik.com/kolekcja-brigitte-bardot-rozni,128633,film-p

http://www.empik.com/brigitte-bardot-kolekcja-vadim-roger,prod29230174,film-p

Wiec ich nie potrzeba. Z tych ktore prezentowane sa w cyklu TVP "Lato z Bardotką" rarytasami sa "Syn kochanej Karoliny" i "Bulwar rumu". Jakkolwiek pierwszy jest jednak bardzo zly z bardzo zla rola bardzo zle wygladajacej BB (wedlug jej autobiografii), tak ten drugi film to absolutny Top 3 z jej najlepszych filmow, tuz po "Prawdzie" i "Na wypadek nieszczescia" (ktorych, notabene, NIGDY SIE NIE DOCZEKAM!!!), wiec radze sobie zarezerwowac czas i tv, tudziez nagrywabie, bo to film naprawde godny obejrzenia!

Poza tym wielka szkoda, ze procz w.w. filmów nie moga puscic "Niedzwiedzia i laleczki" czy Babette idzie na wojne! Swietne komedie!!!

AutorAutor

Nieznośna dziewczyna leci w ten piątek o 22, a w sobotę po południu powtórka:) Ja czekam mam nadzieję na 'Prawdę', to raczej jej najlepszy film

Belbemania

Raczej? "Prawda" to bez dwóch zdań najlepszy film z B.B.!

madz20

Istnieje wersja "Prawdy" w języku polskim?

Desirer

Tak, wystarczy dobrze poszukać.

kira13

Poza tym - po 5-ciu latach, ale mam jednak nadzieje, ze to i moj apel obudzil TVP by zrobil przeglad filmow BB;) nie na 75. A jednak 80. Urodziny i filmy niespecjalne - z wyjatkiem "Bulwaru rumu" - ale jednak;)

http://forum.tvp.pl/index.php?topic=25357.0

Matko, co ja mialem w bani, hahaha:D

bardotek69

Brawo za inicjatywę:)

AutorAutor

Ah dziekuje, dziekuje;)

bardotek69

No tak, nick mówi wszystko :) Bardzo fajny pomysł! Wreszcie mam powód, żeby włączyć tv ;)

juliamatrioszka

Ciesze sie, ze sa jeszcze fani Boskiej Bardotki;)

Ogladaj Bulwar Rumu!!!

bardotek69

Są, są :)

Właśnie oglądamy Nieznośną :)


22-letnia Bardotka - ideał. Po prostu ideał, sam miód :)

Ech, cofnąć się w czasie i Vadimem być choć przez kilka dni ...



andre_

Ja wolę starszą, dojrzałą bardotkę, wtedy to było jeszcze takie dziecko- jak to się wyrazili w filmie. Miała niezaprzeczalny urok, ale mnie się średnio podoba. Lubię ją grającą silne, niezależne bohaterki, znające swoją wartość. Oczekiwałam filmu "Kobiety", ponieważ był w programie tv, a była "Nieznośna dziewczyna"...

Desirer

Nieznosna dziewczyna jest naprawde fajnym filmem a Kobiety to gniot jakich malo!!! Nie masz czego zalowac! Polecam Bulwar rumu! Dziwne, ze puszczaja co innego niz pokazuje program! Ale, czy zatem, jest szansa na najlepsze filmy BB, takie jak Prawda, Na wypadek nieszczescia, Niedzwiedz i laleczka czy Babette idzie na wojne?! Mam nadzieje! Ale oby nie zmienili zamiaru z wyemitowaniem Bulwaru rumu!

bardotek69

Oglądałem wprawdzie bo zauważyłem Lino Venturę, ale jeśli to dzięki inicjatywie to gratuluję i dziękuję.

kira13

8 sierpnia był faktycznie Shalako w tv, ktoś wie, oglądał?

Staram się śledzić piątkowe seanse z Bardot, niestety tym razem sobotnie plany pochłonęły moje myśli tak bardzo, że zapomniałam i przegapiłam film.
Jestem ciekawa czy TVP trzymało się planu, czy i tym razem zafundowało widzom niespodziankę.
Szkoda, że w tym tygodniu znowu brak Bardotki w programie : (

MademoiselleDrama

Czyli w ten piątek znów nie będzie filmu z Bardot?
Podobno miały być wakacje z Bardotką a jak dotąd wydaje mi sie ,że częściej leciał ''Żandarm z St....'' (na co nie narzekam) niż ona ..

P.S.
Tak 8 sierpnia było Shalako :) Oglądałam

MademoiselleDrama

W ten piątek faktycznie nie ma filmu z nią w programie, tylko jakieś mistrzostwa. :-/ Shalako jeszcze będziesz miała pewnie okazję zobaczyć w tv, bo nie pierwszy raz leci. "Żandarm z Saint Tropez" należy do tych filmów, które puszczaj tak często, że każdy je chyba widział. Jest cała masa filmów, które warto by było puścić w telewizji, za to serwują widzom odgrzewane kotlety. Louis de Funes jest ok (chociaż jest go za dużo), ale są filmy które nie są szczególnie wartościowe, a każdy je widział po kilka razy i zamiast nich puściliby coś innego.

kira13

Mam nadzieję, że ktoś to ponagrywał, przynajmniej te obecnie niedostępne filmy i się podzieli z internautami :P Żałuję, że tak późno tutaj zajrzałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones