Brigitte Bardot

Brigitte Anne Marie Bardot

8,2
1 609 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brigitte Bardot

Chciałabym dostać autograf od Brigitte, ale nie wiem co napisać w liście...
A pozatym nie znam Francuskiego, chyba moge napisać po Angielsku?

Renabilla

Na początku listu przedstaw się - kim jesteś, skąd jesteś, czym się zajmujesz. Jakie są Twoje pasje i hobby. Następnie napisz kiedy i jak poznałaś Brigitte i co o Niej sądzisz (możesz napisać czy jesteś fanką Jej urody, filmów, piosenek, książek, podejścia do życia czy walki o ochronę zwierząt). Poproś ładnie o autograf. Podziękuj z góry i życz Jej wszystkiego najlepszego. Na pewno dopisze! To wszystko!

Tak, możesz napisać po angielsku, B.B. zna ten język. Ale najlepiej przetłumacz sobie tekst z angielskiego na francuski tłumaczem internetowym np.:

http://translate.google.pl/#en|fr|

Tłumaczy całkiem nieźle, ale rób to tak, jak piszę z angielskiego na francuski, ponieważ tłumacz ma problemy z językiem polskim.
A jeśli napiszesz po francusku to masz większą szansę na jakąś osobistą odpowiedź w tym języku od Bardotki (prócz oczywistego zdjęcia z dedykacją!).

Powodzenia!

bardotek69

Dziękuje za odpowiedź, ale nie wiem jeszcze co z tą kopertą?? List mam jej wysłąć w normalnej kopercie a do niej wsadzić tą dużą ??

Renabilla

Tak, możesz tak zrobić. Ja za pierwszym razem wysyłałem jeszcze prezent dla Brigitte i to było w większej kopercie, ale możesz w np, A4 wsadzić mniejszą,m zaadresowaną dla siebie.

Napisz też "nie zgniatać" oraz "ne pas plier" (co znaczy to samo w języku francuskim) na tych kopertach by nie składali w transporcie/skrzynce pocztowej.

bardotek69

A czy jako filmwebowy ekspert od Brigitte wiesz, czy odpisuje jeszcze na listy z prośbą o autograf? :D

juliamatrioszka

Tobie zapewne odpisze, mnie po ok 20 autografach ma dosc, nie odpisuje mi od lat:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones