Brigitte Bardot

Brigitte Anne Marie Bardot

8,2
1 640 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brigitte Bardot

Nie wiem czy to prawda jednakże słyszałam od pewnej osoby, która jest rocznikiem B.B, że Brigitte była bita przez swojego męża ? Czy naprawdę jakiś jej mężczyzna źle ją traktował ? Może to tylko plotki, które karmiły ludzi w latach 50-tych i 60-tych ? Słyszałam, że niektóre aktorki miały trudne relacje ze swoimi mężczyznami...
tylko proszę nie pisac, że piszę brednie itp. Naprawdę się tym zainteresowałam.

Claude_Claude

moze i była, po tylu kochankach ilu miała wcale bym sie nie zdziwił jeżeli by sie okazało, ze vadim ją tłukł ;D

BlackShit

poszukałem troche na ten temat i fakt, była bita ale nie przez vadima tylko przez charriera, min za to, ze chciala po raz kolejny zrobić aborcje, w końcu zmusił ją do urodzenia dziecka

BlackShit

aaa dziękuję. Własciwie to sama nie wiem co mam o tym myslec B.B zawsze podkreslala, ze nie chce miec dzieci...

BlackShit

Raczej nie była regularnie bita, raz tylko się zdarzyło, że Jacques podniósł na Nią rękę.

Radzę zaznajomić się bardziej z życiem Bardotki w książkach takich jak 'Inicjały B.B.: Pamiętniki' czy 'Krzyk w ciszy'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones