Bruce Dern

Bruce MacLeish Dern

7,5
10 579 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Dern

Ciągle słyszę, że DiCaprio już dawno powinien dostać Oscara. Ale prawda jest taka, że jeśli mieliby komuś w tym roku dać "spóźnionego" Oscara, to właśnie Dernowi. Wciąż jestem za McConaugheyem, ale nie pogniewałbym się, gdyby wygrał Bruce.

NickError

Popieram każde słowo, świetny w Nebrasce - szkoda tylko, że McConaugheya nikt w tym roku nie przebije...

przemo_02

A dla Derna to pewnie ostatnia szansa. DiCaprio będzie miał jeszcze przynajmniej kilka.

przemo_02

Oj no nie wiem czy szkoda. Gość zasługuje. Pokazał że nawet z brania udziału w badziewnych komediach można wyjść na prostą i zacząć grać w dobrych filmach. Powinien napisać książke o swoim ,,skoku'' w górę i wysłać ją Kutcherowi czy Sandlerowi.

Bartonson12

Sandler ma na swoim koncie świetną rolę w filmie "Zabić wspomnienia". Kutcher grał w ... nie, tu masz rację:-)

Binula

Można by Kutcherowi naciągnąć ,,Efekt motyla'' no i ,,Jobsa''. Śmieszy mnie jedynie to że on myślał że za Jobsa dostanie Oscara...

Bartonson12

efekt motyla to jedyny film, w którym Kutcher gra kogoś normalnego (jak na niego ;p)

osobiście kocham go za rolę Kelso w 70s Show, ale bądźmy szczerzy, nie może całe życie grać debila ;p Jest dobry w rolach komediowych i powinien przy nich pozostać, tylko dlaczego zazwyczaj wybiera te najdurniejsze?! :P

tolerancja91

Bo one mu wychodzą najlepiej :)

Binula

I w "Lewym sercowym".

NickError

niestety nie widziałam, choć wierzę na słowo, bo u takiego reżysera nie ma mowy o przypadkowych rolach.

NickError

zagrał w Lewym sercowym? naprawdę muszę w końcu ten film zobaczyć

NickError

Role w "Coming Home", "Thumb Tripping" czy "Great Gatsby" też niczego sobie! Bruce'owi należy się przynajmniej jeden Oscar, bo to aktor ze starej, dobrej gwardii jak Nicholson, czy Eastwood. No cóż, niektórzy bohaterowie nie zostają odznaczeni, ale to nic - komu potrzebny ten masoński "order" :) Ważne, że ludzie go doceniają, chociaż na filmwebie ma trochę niską ocenę..

NickError

ja bym też oscara dał jego córke choćby za " historia Rose " " Dzikość serca " " Wild " no i za role życia której nie każda aktorka byłaby wstanie sprostać a mianowicie " Inland empire"

NickError

To prawda. Stary jestem ale nie pamiętam żadnej fałszywej nuty w jego grze. Zdecydowanie niedoceniony.

NickError

Dostał złotą palme za Nebraske.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones