Bruce LeeI

Lee Jun Fan

8,9
2 970 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Lee

Kto wg. was jest lepszy? Jackie Chan, Bruce Lee czy Chuck Norris?? Osobiście wolę Jackiego... zapraszam...

Cobra

zdextdowanie Bruce Lee mistrz nad mistrzami potem Chuck Norris a później van damme bezwątpienia każdy ztej trójki jest leprzy od jackiego
Jackie tez jest dobry ale niema co go porównywać z Brucem LEE

Adrian19

Mistrz nad mistrzami?! nie przesadzaj bo zyl kiedys gosc ktoremu Ci trzej panowie nie dorastali do piet, mianowicie chodzi mi o nauczyciela Bruca Lee, Yip Mana.. A jesli chodzi Ci o tylko tych trzech panow to na 1 Brucee Lee, 2 Chuck Norris, 3 Jackie Chan - jesli chodzi o sztuki walki..

Cobra

Ja też wole Jackie Chana , bo ma dobre role w wielu filmach. Jest on moim ulubionym aktorem. Noris i Lee to przeżytki. Jackie Chan górą.

Cobra

Z tej trójki bez wątpienia najlepszy jest Jackie Chan. W swoich filmach wszystkie sceny wykonuje sam. A co do Chucka Norrisa to większość azjatyckich aktorów bije go o głowę!!! Fily z Brucem są dla mnie przeżytkiem, mże gdyby pożył trochę dłużej to udało by mu się nakręcić coś lepszego.

matej1600

Może trochę się rozpędziłem, wściekłe pięści i ostatni pojedynek nie są takie złe, nie rozumiem tylko czemu wszystcy zachwycają się wejściem smoka, to najgorszy film Bruca! Ale Norris.. BEZ JAJ!

matej1600

no niezgodze sie z moimi przedmocami heh Bruce Lee to legenda juz za zycia stal sie legenda :) jest najlepszy ale niepowiem Jackie chan tez wymiata lubie tego aktora jego humor jest zarabisty a co do chucka Norrisa to przezytek kiedys mial dobre filmy ale teraz sie juz skonczyl chociaz musze przyznac ze jak na tyle lat dobrze sie trzyma pozdro dla wszystkich fanow ilmow kopanych

matej1600

do matej1600:

WEJŚCIE SMOKA - to najgorszy film BRUCE'A LEE :)
hehehhEHEHEHE!!!! miażdżysz głupotą i to samego siebie.

Moje kondolencje :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Cobra

Bruce Lee jest najlepszy, jednak według mnie John Liu jest lepszy od Jackiego Chana czy Chucka Norrisa.

Wiencor

Bruce Lee hmmm on był i zawsze będzie najleprzy ... nie słyszałem żeby kiedykolwiek przegrał w walce :)

Oczysicie dla tego ,że nie walczył ze mną :D

Cobra

" LEPSZY " zależy pod jakim względem, jeśli chodzi o filmy to Jackie Chan ale tak wogóle to nie należy porównywać takich osób jak Chuck i Bruce Lee, bo Chuck Norris to tylko tai aktoreczek, zdobył sławę PÓL OBROTEM... Bruce Lee nie gra w zbyt wielu fajnych filmach bo wszystkim na raz być nie można, Bruce Lee to mistrz nad mistrzami na ringu, a Jackie Chan na planie:)

konrads8

Słuchaj no Konrads. Chuck Norris to 6 krotny mistrz świata w karate! Jeżeli chodzi o grę aktorską to był nawet ciut lepszy od Bruce'a.

robert_28

w zasadzie 7krotny. Moim zdnaiem nie ma co porównywac tych panów. Każdy z nich jest inny. Ja osobiście jestem ogromna fanką Bruca Lee. I bez wątpienia to on był najlepszy w walce. I choć gra aktorska niezwykle mnie oczarowała to przyznać muszę , że Jackie chan jest lepszym aktorem, ale teraz sa inne czasy. Nie oszukujmy się. Norris jest dobrym aktorem, ale nie na skalę Chana.

annusek14

na pierwszym miejscu
Bruce Lee na 2 Jackie chan na na 3 chuck norris czy jakoś tak sie pisze

robert_28

Głównie do robert_28: może i Chuck aktorem nie jest złym, a jeśli chodzi o
jego karate, to Bruce nie takich mistrzów wszelkimi sposobami próbował
utrzymać jak najdłużej na nogach podczas kręcenia sekwencji walk, bo padali
jak muchy po kilku minutach starcia z nim. A Jackiego po prostu kocham ;)
Więc u mnie: 1. Jackie Chan 2. Bruce Lee i 3. Chuch Norris

użytkownik usunięty
Cobra

Zdecydowanie Jackie Chan, potem Norris i na samiutkim końcu Bruce Lee. Jackie Chan w przeciwieństwie do pozostałych jest świetnym aktorem, a spójrzcie tylko na sceny mówione Bruca Lee- bez porównania z aktorstwem Chana. Jako aktor Bruce Lee jest cienki.

jako aktora ( jego grę) to również wole jackie chana ale lee ma to coś że przyciąga :)

Cobra

Dla mnie nie ma wogole nad czym sie zastanawiac,zdecydowanie bruce lee od niego wszystko sie zaczelo u mnie,nie pogodzilem sie z jego smiercia tak jak i brandona,filmy jego to kanon milowy w filmach kopanych,na niego nie ma mocnych poprostu pisze w czasie terazniejszym bo on dla mnie jest i bedzie,a chuck to mogl sie co najwyzej uczyc od bruca zreszta rozlozyl go w drodze smoka,jackie chan nic do niego niemam sympatyczny,filmy tez spoko chodzby przyjemniaczek,ale mysle ze to wogole nie ta polka co bruce pzdr.

Cobra

Dla mnie BRUCE LEE jest najlepszy.Był jest i bendzie.To mój idol i wspaniały człowiek.Co do Jackiego to jest fajny ale ze sztuk walki robi parodie.A z Norrisem jak byłam mała to mi się podobał film strażnik teksasu tak to nie zabardzo.

Monka53

tak, cieszę się, że ktoś się ze mną zgadza :) Ja tez nie pogodziłam się ze śmiercią Bruca Lee.. nie zasłużył na nią w żadnej mierze.Jackie Chan jest prześmiesznym, przesympatycznym człowiekiem, ale nie ma tego czegoś co przyciąga.. nie fascynuje tak jak Bruce..

Cobra

JACKIE CHAN bez watpienia...
2 bruce lee
3 chuck norris< bez jaj >

Cobra

Ale powiedzcie mi moim mili jak tu ich porównywac jak przeciez np.:
jackie chan i bruce lee są z chin wiec ich styl walk to kung fu,
norris to nie iwem bo go nie lubie(stary dziad xP)
a np. moj ULUBIONY z nich VAN DAMME ćwiczy karate shotokan czyli sztuke
walki z japonii.osobiscie wole jcvd.a tak to to nie wiem..bo kazdy z nich
walczyc niby umie...
..tylko ze np JCVD i lee walczą z taką klasą.. a jackie chan niby tez ale
tak na swoj sposob.(komik, ktory mnie czasem wkurza..)
pzdr



jak ktos chce pogadac o walkach to zapraszam na gg xP(7028869)

użytkownik usunięty
karate_girl

1Bruce Lee
2Bruce Lee
3JCVD
O reszcie szkoda gadać
Według chucka norissa karzdy problem można rozwiązać kopniakiem z pól obrotu

Jak to o reszcie szkoda gadać?
Chuck Norris, Jet Li, Bolo Yeung, Jackie Chan na pewno nie byli słabsi od JCVD.

robert_28

BRUCE LEE

Cobra

Chuck Norris nie umrze, on kopnie w kalendarz - z pół obrotu

Cobra

Bruce

Cobra

Do Cobra:
Jakbyś sprecyzował pytanie dodając - w czym :) Ale zakładam, że w napier....niu :)))))))))))))))))))))))
1. BRUCE LEE
2. JEAN CLAUDE VAN DAMME (którego nie wymieniłeś)
3. https://www.youtube.com/watch?v=VgrUStgm60Y

sorry że lekko nie w temat - za to ciekawostka

Cobra

Jackie Chan jest dobry w komedii kung fu, Bruce Lee w filmach niekomediowych o kung fu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones