Bruce LeeI

Lee Jun Fan

8,9
2 974 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Lee

W rzeczywistej otwartej walce ktoś bardziej masywniejszy lub szybszy rozwali tego co zna 100 stylów walki.

Dangeris

Nie pisz takich rzeczy, bo rozpętasz piekło;)

Dangeris

To trzeba być masywniejszym lub szybszym (nie trenując sztuk walki), żeby pokonać fightera? Szybki to ja byłem w bieganiu, w podstawówce. ;p Dzięki, teraz wiem, że to, co oglądam w telewizji to jest pic na wodę - fotomontaż. A tytuł wątku troszeczkę nieprzemyślany, bo tu nie ma mowy o Lee tylko o sztukach walki. No wtopa. ;p

Dangeris

Sportowe sztuki walki to pic na wodę. Przynajmniej tak mówił Bruce Lee. Liczy się tylko ulica a te wszystkie sportowe pasy gówno dają i niewiele znaczą.

Dangeris

Po części masz rację bo znać nie znaczy umieć tą znajomość wykorzystać.

Dangeris

Po pierwsze - najbardziej deprecjonują znajomość sztuk walk ci, co nie potrafią nic. Wy myślicie, że od siedzenia przed kompem umiecie tzw. uliczne systemy (bo nie sztuki, ale tego też nie wiecie) walki?

Po drugie - ktoś masywniejszy lub szybszy. Bruce miał chyba 171cm więc trudno o imponującą posturę. Natomiast szybszego szukaj, może znajdziesz.

Po trzecie - możesz być super silny, super szybki, jak nie masz opanowanej techniki to dostaniesz i tak. Jak to mówi Fedor - szczęki wszyscy mają takie same.

MattWWA

HAH! NIezłe!

Dodam tylko do ...

Po Drugie: Miał imponującą posturę. A szybszego - raczej nie znajdzie :)

Pozdro! A/

Dangeris

Na ulicy pan BRUCE LEE nie miał spokoju, bo albo szukali do niego H do D, albo on sam roZP...lał wszystko i wszystko co stawało mu na drodze - dlatego musiał opuścić własny kraj. Doinformuj się w temacie Dangeris.

adamozo12_filmweb

Mało brakowało by nie wpadł w szpony triady, to jest prawie został mafiozą. Miał non-stop problemy z prawem. Rodzice zdecydowali, że musi opuścić kraj - bo w końcu dojdzie albo do tragedii, albo wyląduje w kryminale na stałe. A pochodził z zamożnej i sławnej rodziny ...

adamozo12_filmweb

Wszystkich i wszystko*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones