Christopher LeeI

Christopher Frank Carandini Lee

8,3
37 566 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Lee
Anaissa

Według mnie rola hrabiego Drakuli w cyklu Dracula, w którym grał.

użytkownik usunięty
Anaissa

Scaramanga

Popieram

Anaissa

Dracula, lord Summerisle, Scaramanga, Richleau z "Devils Rides Out" .
Choć na dobrą sprawe można by wymieniać wszystkie jego role po kolei.
On jest niesamowity. Drogiego takiego aktora nie będzie pzrez długie, długie lata

użytkownik usunięty
mim1312

Richleau? Jak dla mnie tutaj, owszem, bardzo dobry, ale nic ponadto, a może wydobywa się ze mnie lekka irytacja tym filmem :)

Anaissa

Mnie urzekło ,że Tolkien pisał o magicznym glosie Sarumana nigdy bym nie przypuszczał iz tak to wyjdzie...chłop ma taki głos ,że ciary przechodzą!

udun17

Czytałem kiedyś artykuł, w którym było powiedziane, iż Tolkien znał się z sir. Christopherem Lee i powiedział mu, że jeśli będzie kręcona w przyszłości ekranizacja Władcy Pierścieni, to widzi Lee w roli Gandalfa. Jestem po części uradowany, że to Ian dostał rolę Gandalfa, a sir. Lee obsadzono w roli Sarumana. Nie wyobrażam sobie innego aktora wcielającego się w białego czarodzieja. Niesamowity głos, który przeszywa i powoduje dreszcze podczas oglądania filmowej trylogii :]

JeffJoker92

Z całej trylogii najchętniej oglądam sceny z Sarumanem; Christopher Lee nie grał Sarumana, on był Sarumanem. W każdej roli mi się podoba, tyle że przed laty kręciło się inne filmy...

Anaissa

"Krzyk strachu" - Lee zdemonizował ten film

Anaissa

Scaramanga, Dooku i hrabia Rochefort z "Trzech Muszkieterów"

Anaissa

Saruman i Dooku

Anaissa

Saruman.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones