Christopher LeeI

Christopher Frank Carandini Lee

8,3
37 562 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Lee

Rzyczyłbym 100 lat, ale em, no wiecie...

Jacob Voorhees

Życzyć nie zawadzi. Wszystkiego Najlepszego, Panie Lee.

Jacob Voorhees

no to 200 lat! :D

Jacob Voorhees

W jego przypadku to już raczej 200 lat trzeba życzyć! ;)

Jacob Voorhees

co wy dla mnie 200 to za mało ja bym życzyła 300 lat czyli zarazem zdrowia nagród i wszystkiego naj. :*

ola542

To Majar, on jest nieśmiertelny, nie martwcie się :P

przeme13

No, i do tego wampir :)

Jacob Voorhees

200 lat! I Wszystkiego Najlepszego!

Jacob Voorhees

Koleś z dobrym dorobkiem filmowym oby każdy aktor trzymał się tak jak on

Jacob Voorhees

naj, naj ;d

Jacob Voorhees

200 lat i wszystkiego najlepszego - za wybitne osiągnięcia oraz za to co zrobił pan dla światowego kina.

Jacob Voorhees

90 lat... Jej! Życzę mu 10x tyle i jeszcze więcej :) Chcę mu też podziękować bo aktorem jest niesamowitym i uwielbiam go oglądać w filmach.

Jacob Voorhees

Najlepszego, najlepszego!

Jacob Voorhees

Ja również życzę mu wszystkiego najlepszego! :)

Znakomity aktor, bardzo pracowity i mimo wieku wciąż aktywny, ale trochę niedoceniany - przez całe życie nie dostał żadnej nagrody! :/

Dodam na marginesie, że kilka dni temu 90. urodziny obchodził mój dziadek. :)

Jacob Voorhees

Panie Lee wszystkiego najlepszego! Życzyłbym stu, ale sto to zbyt mało, aby cieszyć się pana rolami. 200 lat, więc Panu życzę!

użytkownik usunięty
Jacob Voorhees

Zdrówka Panie Lee!

Jacob Voorhees

Co najmniej drugie tyle.

beewolf_2

Najlepszego. To aż dziwne, że nie ma jeszcze Oscara na koncie ale powinien dostać już jakiegoś za całokształt kariery...

Jacob Voorhees

Też dokładam się do życzeń. Czekamy na Hobbita i Sarumana, powoli ulegającego podszeptom Ciemnej Strony Mocy.

użytkownik usunięty
LorDofDarkness

Lee mówił że w Hobbicie Saruman jest całkowicie pozytywną postacią. Co dziwi, bo zna się on na WP jak mało kto a w tamtym czasie Saruman już ulegał swojej żądzy pierścienia.

użytkownik usunięty
Jacob Voorhees

hehe;p Wszechstronny ktor:D

Wszystkiego naj naj sir Lee. Nie obraził bym się jak by się okazało, że jest nieśmiertelny co raz ciężej o tak dobrych aktorów. Jego dorobkiem można by obdzielić co najmniej kilku aktorów.

użytkownik usunięty
Adamw1988

tylko szkoda że ma tak mnało nagród

No właśnie trochę chyba mało doceniany przez krytyków? Jak dla mnie to Oscar za całokształt twórczości byłby odpowiedni.

użytkownik usunięty
Adamw1988

jest taki Oscar? XD

to są tak zwane Oscary honorowe i specjalne np. Wajda dostał za całokształt osiągnięć reżyserskich. (przeprasza za tak wolną odpowiedź ale byłem na Ukrainie i nie miałem dostępu do internetu)

użytkownik usunięty
Jacob Voorhees

A ja (Ż)yczę ci lepszej ortografii, litości żeby akurat w tym słowie zrobić błąd?

Dzięki za poprawienie, mam dysleksie i nie mam polskiego komputera więc mi nie poprawia

użytkownik usunięty
Jacob Voorhees

Czyli przeczytałeś około milion razy w życiu słowo "życzyć" i nie zapamiętałeś jakie "ż" było? Rozumiem, że nie jesteś katolikiem, gdyż w tym wyznaniu "życzeń" występuje wręcz do obrzydzenia. Czyli pewnie nie mieszkasz w Polsce, a język znasz tylko od rodziców, to by w pełni wszystko wyjaśniało, tylko musisz potwierdzić, że tak jest, bo nie chcę wysuwać daleko idących wniosków.

Z góry przepraszam jeśli w jakiś sposób Cię uraziłem, ale sam przez całe to słowo mnie mocno wkurza "życzyć". Mam pewne zawirowania z przeszłości z tym związane. Pozdrawiam

Spoko, mnie wkurza jak ktoś mówi pisze zamiast jest napisane, ale nie skupiam się teraz polskiego, poszedł na bok.

użytkownik usunięty
Jacob Voorhees

A wracając do tematu, kto wie- może naprawdę jest magiem i jakoś do tej setki dociągnie, he he :)

Jacob Voorhees

Ja, Hrabia Dooku życzę mu nieśmiertelności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones