Daniel Olbrychski

Daniel Marcel Olbrychski

7,7
37 518 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Olbrychski

Witam. Poszukuje jakiegokolwiek kontaktu z Panem Danielem Olbrychskim. Może ktoś z was ma dostęp do takich informacji i mógłby mi ich udzielić ?

Osobiście uważam tego aktora za jednego z lepszych, którzy występowali na polskiej scenie. Uwielbiam jego głos. Uważam ,że jest mistrzem w manipulacji głosem, robi to znakomicie. Szukam na internecie wszystkiego co z nim związane... przeważnie czegoś, co recytuje, lecz niestety znajduję jedynie XIII księgę Pana Tadeusza i Baśń o trzech braciach i królewnie. Mimo treści tych oto można by powiedzieć wierszy, to są one dla mnie czymś niesamowitym, gdyż mam w każdej chwili możliwość posłuchania tego głosu, na dźwięk którego przechodzą mi po ciele ciarki . ;)

Bella_Mafia

Witam!

Z danielem, można skontaktować się, przez Jego Małżonkę, która jest również menagerem aktora, w razie pytań, proszę o kontakt na adres aleida.wenus@interia.pl

Pozdrawiam,

aleida_wenus

prosze przekazac mu wiadosc,ze jako Kmicic dal sie omamic Radziwilowi a teraz daje sie oszukiwac tuskowi i jego ferajnie ,czlowieku obudz sie bo watpie czy twoja zona to Olenka a moze spotkasz Boguslawa ,ktory ci otworzy oczy

Bella_Mafia

Witam.Czy udalo sie Pani zdobyc kontakt do Daniela???

sp4yol

podbijam temat

Bella_Mafia

Fakt, jest dosyć ostrożny w tym względzie. Może i dobrze - czyta hejt na siebie (a czyta, bo mówił) jako rudego komunistę i chałturzącego geja - po forach, a nie w skrzynce pocztowej.
'Mam w każdej chwili możliwość posłuchania tego głosu, na dźwięk którego przechodzą mi po ciele ciarki...' I tego się trzymajmy. Z nagrań polecam szczerze 'Całą jaskrawość' Stachury - kawał solidnej prozy, tym razem bez aluzji erotycznych.

TangoAndWaltz

[W sprawie autografów znawcy tematu pisali na adres teatru. Czy obejmuje to również inne przypadki, nie zaręczę. Info na blogach po sieci.]

TangoAndWaltz

A propos rzeczy do słuchania z panem Danielem jeszcze
http://ninateka.pl/audio/adam-mickiewicz-tajemnice-wiary-milosci-smierci-finezje -literackie-3-3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones