Daniel Olbrychski

Daniel Marcel Olbrychski

7,7
37 619 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Olbrychski

Olbrychski nie zna się na gospodarce ale niewiedza nie usprawiedliwia go. Ja wolę PIS-owską dyktaturę i 5,2% PKB za rok 2018 niż PO-ski klimat gdy było poniżej 2% PKB. Wolę 15 zł netto za godzinę niż 5 zł jak była za czasów „normalności” bonzów Olbrychskiego. Wolę 5,6% bezrobocia niż 13% z czasów świetności tych których popiera Olbrychski. Wolę Polskę Dudy niż Warszawę HGW czy Trzaskowskiego gdzie bez interwencji PIS-u byłoby nie 98% bonifikaty na wykup mieszkań a 60%. Tak to jest ta „Normalność” Olbrychskiego. Bieda, bezrobocie, kraj bez stoczni bez przemysłu z fałszywie pojmowaną KOD-wska wolnością z PO-wskimi przestępcami na wolności. Kto sprzedał FSM Bielsko Biała Pani Olbrychski. Pan kumple. https://www.youtube.com/watch?v=E_0S4b4f-QY&t=196s

kubakuba_filmweb

Mam gdzieś taką elitę jak Olbrychski, Janda, Stuhr i podobnych. Żegnam Panów. Wspominam stare kino ale mam was w 4 literach. nie jesteście elitą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones