Daniel Olbrychski

Daniel Marcel Olbrychski

7,7
37 518 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Olbrychski

Cenie Pana Obryckiego za kreacje aktorskie w życiu publicznym dno.

smaluu

Ale dlaczego dno? Co on takiego robi? Ludzi bije? Dzieci molestuje? Radziłbym ważyć słowa, chyba, że masz jakąś wiedzę na ten temat, wtedy prosiłbym o jakiś fakty to może też zmienię zdanie

Jacek_Mch

Relacja Ojciec syn szukaj, a znajdziesz.

Nic mnie tak nie denerwuje jak popieranie patologii.

smaluu

Pełne poparcie.

smaluu

Ja nie wnikam aż tak głęboko w życiorysy aktorów, bo nie mam aż tyle czasu, a co on z Rafałem wyrabiał? Mają złe relacje?

użytkownik usunięty
smaluu

Ja nic nie mogę znaleźć i nie rozumiem tej ugrupowanej nienawiści do niego.

użytkownik usunięty

Ja też nie rozumiem tego zbiorowego hejtu... tzn rozumiem, dostaje mu się za wypowiedzi, udziela się w życiu publicznym, wypowiada się na tematy światopoglądowe. A ludzie wszystko mieszają, oceniają aktorstwo przez pryzmat Olbrychskiego-obywatela. Dla mnie to Wielki Aktor... kreacje w "Pannach z Wilka" "Brzezinie" "Ziemi obiecanej" Rafał Olbromski w "Popiołach".... świetne. A większość oceniających Olbrychskiego pewnie nawet tych filmów nie widziało. Ot i tyle.

Tez kurcze szukałem i nic

użytkownik usunięty
Jacek_Mch

Jeśli się lubi artystów za ich twórczość, to lepiej nie śledzić ich prawdziwego życia.
Polecam każdemu! :)
Możecie zobaczyć niekoniecznie to, co chcielibyście. Ja tak miałem z Rewińskim, Pręgowskim, Kukizem.

użytkownik usunięty

A jeżeli ktoś nie lubi ludzi żydowskiego pochodzenia, no to cóż...
W Polskiej kulturze jest ich naprawdę wiele- muzyka, film czy polityka.

W sumie masz rację... a Kukiz i Rewiński to trochę rzeczywiście popłynęli... a o co chodzi z Pręgowskim?

smaluu

Na razie znalazłam o rodzinie jego syna - to o to?...
http://www.fakt.pl/Czy-Olbrychski-straci-synow-,artykuly,43135,1.html

smaluu

CH.J nie aktor! W czym ten k.tas był wybitny??!

pon_voytace

Świetnie nadaje się do ról zdrajców i lizusów.

smaluu

Melduję posłusznie, iż jebł..m!

użytkownik usunięty
pon_voytace

Rozumiem, że nie oddzielasz życia prywatnego od granych ról?

AJ WAJ!

smaluu

Dokładnie, aktor wybitny, ale platformers pier.dolony :/

Cobra_Choke

To rozumiem, że lepiej by był pier...onym pisiorem? Dla mnie to akurat bycie pisowcem zdecydowanie większe powody do wstydu. Choć do platformersów mi daleko światopoglądowo, to patrząc na Kłamczyńskiego wymiotować mi się chce.

John_Paul_II

Napisz tylko co ci PiS złego zrobił, co ci ukradł, jakie afery wykręcił i gdzie cię Kaczyński okłamał. Pier.dolisz jak 3/4 bezmyślnych kretynów w tym kraju.

Cobra_Choke

Obelga personalna mimo, że mnie nie znasz... Typowo pisowskie, ale tacy już jesteście ograniczeni intelektualnie i światopoglądowo. Może otworzę ci klapki byś zobaczył w jakiego podłego kłamcę jesteś zapatrzony. Od razu uprzedzę twoje oskarżenia - PO mam głęboko w... nosie. Tak też strzelaj dalej, może kiedyś trafisz w odpowiednią partię.
Kłamstwa Kłamczyńskiego:
1) nie będę premierem gdy mój brat będzie prezydentem
2) nie będziemy współpracowali z przestępcami (sam ma wyrok, który olewa...)
3) nie będzie współpracy w Samoobroną
4) nikt nam nie udowodni, że białe to białe, a czarne to czarne (to tak dla rozluźnienia) - błędy zdarzają się każdemu
Tylko pierwsze 3 przykłady z jego zakłamanego życia u mnie go skreślają! Jest tego wiele, wiele więcej. Wystarczy go posłuchać i sprawdzić w dostępnych danych, że wszystko co bredzi to wielkie kłamstwo. Nawet gdyby się przedstawił to dla potwierdzenia zażądałbym okazania dowodu osobistego. Menda zawsze pozostanie mendą.
Kolejne nieprawdziwe informacje wygadywane przez tego kłamcę:
- za pisowskich rządów PKP wykazywało straty w wysokości 200 mln PLN, a w 2012 roku było to już 2 mld PLN (w rzeczywistości za czasów rządów PiS było to... o dziwo powiedział prawdę, a w 2011r. PKP wykazało dodatni wynik finansowy w wysokości 378 mln PLN)
- PO zmniejsza wydatki na naukę i szkolnictwo (w rzeczywistości: na naukę 2008 - 4,2 mld PLN, 2013 - 6,5 mld PLN, na szkolnictwo wyższe 2008 - 10,7 mld PLN, 2013 - 13,6 mld PLN
- za pisowskich rządów wydawano więcej na rolnictwo (w rzeczywistości w 2007 roku - 35,7 mld PLN, w 2013 roku - 52,3 mld PLN, za czasów rządów PiS udział PKB wydawanego na rolnictwo w 2007 roku zmniejszono z 3,35% do 2,94% PKB)
- za pisowskich rządów gaz z Rosji kosztował mniej (w rzeczywistości minister PiS wynegocjował podwyżkę cen gazu o 11%, a minister Pawlak wynegocjował obniżkę o 20%)
- wybudowanie autostrady kosztowało 16,5 mld PLN za km za rządów PO (w rzeczywistości ok 9,6 mld PLN)
- w latach 2008-2012 rząd PO zlikwidował 4685 szkół (w rzeczywistości 2037), co rocznie dawało średnio 509 szkół gdy za czasów PiS tylko w roku szkolnym 2006/2007 było ich 653
- w roku 2012 za rządów PO wybudowano 86 tyś. mieszkań (w rzeczywistości 152 tyś.)
I tu masz jasno na białym jaką parszywą i kłamliwą gnidą jest Kłamczyński... Miłej lektury życzę.
Co do afer nazwisko Kłamczyńskiego lub jego przydupasów wiązane są z następującymi aferami:
- afera spółki TELEGRAF i Ekspresu Wieczornego
- afera FOZZ
- umorzenie przez rząd PiS długów PC (obie partie założone przez braci Kłamczyńskich)
- afera SKOKów (wyprowadzenie pieniędzy za granicę przez senatora PiS, a przecież oni tak walczą ze wszystkimi, którzy nie trzymają pieniędzy w kraju)
Gdybyś miał choć troszkę odsłonięte klapeczki na oczkach to wiedziałbyś, że Kłamczyński i ta jego PiSowska banda nie różni się NICZYM od innych partii, a nawet jest gorsza, ponieważ uznaje się za prawie, że Świętą.
Odpowiedz sobie na pytanie jak ci nie wstyd wierzyć temu kłamcy?

John_Paul_II

Wciąż piszesz bzdury, beznadziejne przedruki z gazetki Wyborczej. I oczywiście afera FOZZ, jakim trzeba być debilem by ciągle to powtarzać. Popytaj swoich żydowskich lewicowych kolesi i Bagsika w szczególności gdzie są te pieniądze. A cała reszta ... szkoda gadać.

Za PO i SLD przy współpracy z PSL, a to ostatnie 8 lat idioto i nie mówiąc o rządach AWS wcześniej
Polska została zrujnowana i wyprzedana do cna. Samobójstwa każdego dnia, emigracja na patologiczną skalę, bo w normalnych krajach wyjeżdżają tylko MÓZGI by zarabiać więcej, a w Polsce wyjeżdża każdy bo tu nic nie ma. ZUS okrada ludzi od lat, afera Amber Gold, mataczenie przy śledztwie Smoleńskim, gdzie pieniądze z OFE ? Afera podsłuchowa u Sowy, niebotyczny dług do spłacenia, którego nawet nasze dzieci nie spłacą, niszczenie polskich przedsiębiorców, ciągłe przekłamywanie historii i gloryfikacja zbrodniarzy, a nie prawdziwych patriotów i bohaterów. Nierozliczona komuna i zbrodniarze komunistyczni, liczba urzędników wzrosła do chorych rozmiarów, polityka pro rodzinna nie istnieje, socjal dla najbardziej potrzebujących nie istnieje, żadnej pomocy, matka musi sprzedawać nerkę, bieda z nędzą, szkoły zamykane i nie pie.rdol głupot bo szkoły są SYSTEMATYCZNIE zamykane. Umowy śmieciowe, skorumpowane sądy, prawo po stronie przestępców.

Weź się lecz na nogi bo na głowę już za późno, czuję, że jesteś błaznem od Palikota.

Cobra_Choke

Przestań mnie obrażać PiSowskie ścierwo! Ale dostosuję się do twojego niskiego poziomu...
Różnica pomiędzy tobą debilu bez szkoły jest taka, że ja nikogo nie wybielam.
- Samobójstwa cwelu były za SLD, AWS czy też za PiS i PO
- emigracja na patologiczną skalę tłuku była również za czasów SLD czy też PiS i teraz za PO (najpierw sprawdź kiedy ile wyjechało palancie)
- ZUS okradał ludzi ciulu za SLD, AWS, PiS i PO w równy sposób
- afery parabanków (a takim deklu jest AMBER GOLD) były tępaku za rządów SLD, AWS, PiS i PO
- mataczenie przy śledztwie smoleńskim (to się pisze pierdoło z małej litery - polskiego nie uszyli świniarzu?) - nie rozśmieszaj mnie... Jedyny który do tej pory się przyznał, że kłamał należał do... komisji Macierewicza... A może przekonały cię argumenty w postaci pękających parówek lub puszek po pepsi lub coli? żal.pl
- pieniądze z OFE - pierwszy celny argument... myślałem że taki przygłup jak ty nie będzie miał żadnego
- afera podsłuchowa u Sowy? a afery podsłuchowe za czasów innych rządów? w tym pisowska próba przekupienia posłów innych partii za pieniądze z budżetu? To rozumiem dla ciebie nie jest afera ponieważ tyczy się nędzo niemyta twoich mocodawców, którzy płacą ci za pisanie o innych?
- niebotyczny dług do spłacenia - dług rośnie idioto od lat i to niezależnie od partii rządzącej... również PiSiory mają w tym swoje zasługi (choćby to że za ich niekompetencję zapłaciliśmy za budowę jednego z odcinków autostrady 2X tyle za ile miała być budowana, ale żeby o tym wiedzieć musiałbyś umieć czytać i dodatkowo rozumieć to co czytasz)
- niszczenie polskich przedsiębiorstw - i to mówi lizus partii, która potrafiła niszczyć najlepiej...
- przekłamywanie historii i gloryfikowanie zbrodniarzy - hahaha - no nie rozśmieszaj mnie... bo padnę palancie... jak słyszę te wasze stękania jakim to wielkim prezydentem był (miernota) Kaczyński, głównym opozycjonista drugi Kaczyński - i ty śmiesz mówić o zakłamywaniu historii?
Na resztę pisowska gnido nie odpowiem, ponieważ szkoda mojego cennego czasu na takiego śmiecia jak ty!
U ciebie już nawet szans na leczenie nóg nie ma cieciu obsrany.
I znów nie trafiłeś szmaciarzu z partią... Ale takie już wasze zasrane, obsrane życie pisowskie, że racji nigdy nie macie.

Cobra_Choke

I daruj sobie jakiekolwiek odpowiedzi pisowski parchu, ponieważ nie masz żadnych argumentów, poza powtarzaniem sloganów przygłupów z partii jednopłetwej.

John_Paul_II

Dostałeś chociaż te 5 zł netto za te debilne wpisy je.bany kretynie Palikociarski ??? :)) Wyrobiłeś normę ??? Jak tak to weź te 5 zł, kup NASZ DZIENNIK, zainwestuj w wiedzę bo póki co cały czas żydowski cebulaku powtarzasz przedruki, które produkuje masowo gimbaza na jakichś portalach dla idiotów.

Cobra_Choke

No toś mnie rozwalił... "Nasz Szmatławiec"... sorry dziennik jako obiektywne źródło wiedzy... hahaha... Jak już gówno, które masz zamiast mózgu troszkę stężeje i pozwoli samodzielnie myśleć to się odezwij, ponieważ obecnie nawet we własnym języku nie potrafisz pisać idioto. Normalnie poprawiłeś mi humor swoim idiotyzmem... Masz tak od urodzenia, czy może się tego wyuczyłeś pisowski knurze?

John_Paul_II

Volksdeutsche Rage ahahahahahaha :)) papa cebulaczku Palikotku.

Cobra_Choke

Do nieusłyszenia ścierwojadzie pisowski... Choć rozmowy z tak ograniczonym debilem jak ty będzie mi troszkę brakowało, ponieważ już dawno nie musiałem się zniżać tak nisko intelektualnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones