Daria Widawska

6,9
3 765 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daria Widawska

przypomina mi ROMY SCHNEIDER! Ma bardzo ciekawa twarz:) ale w zyciu nie powiedzialabym ze urodzila sie w 1977 poniewaz wygląda na starsza.

cykutia

Sama masz Cykutio kompleksy. Nie jestem Binek tylko Chesterka bo to mój pseudonim, mam nadzieję, że przynajmniej tego terminu nie muszę tłumaczyć. Skoro uważasz, że jesteś mądra to czemu próbujesz mi wmówić że razem z dziewczyną której nick brzmi Binek83 piszemy z tego samego komputera? Wiesz Twoja wiedza informatyczna mnie przeraża, a raczej jej brak. Nawet nie potrafisz sprawdzić danych z komputera, a cóż dopiero numer ID a nie IP. Pewnie nawet nie wiedziałabyś co te skróty oznaczają, ale nie jestem Twoją nauczycielką, więc nie będę Cię uczyć. Myślisz, że jeśli potrafisz komuś "nawrzucać typu Ty qrwo, Ty szmato" to jesteś kimś? Jesteś nikim i dobrze o tym wiesz. Tak nie zachowuje się osoba dorosła a tym bardziej dojrzała. Z resztą masz braki również z innych dziedzin, więc nie będę wyliczać bo miejsca mi nie starczy. Żal mi czytać wypowiedzi takiej Cykutii, bo nie dość że nie na poziomie to emanuje w nich pogarda dla drugiego człowieka. Pozdrowienia dla Binka:))

chesterka89

Temat już dawno nie aktywny, ale nie mogłem się powstrzymać :D "IDZ LEPIEJ NAPISZ TO AKADEMII PEDAGOGICZNEJ TO ZARAZ CI JAKIES MENDY ZAPIORA MORDE ZA PIERWSYZM LEPSZYM ROGIEM!" Tak, to mnie rozbawiło do łez... Cykutia twierdzi iż akademia pedagogiczna to dobra szkoła? Do której chodzą "jakieś mendy"? :) Poza tym, w Krakowie istnieje tylko Uniwersytet Pedagogiczny w związku z czym nie sądzę żeby student danej szkoły nie znał jej nazwy :P Pozdrawiam Binule i wszystkich popierających jej zdanie :)

Camehazai

Już dawno kawa po obiedzie, ale dziękuję za pozdrowienia:-) Mam tylko nadzieję, że ten użytkownik oprzytomniał już trochę i jest w stanie normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Szkoda, że mamy tutaj coraz więcej tego typu użytkowników.
Pozdrawiam Was serdecznie:-)

Binula

Przypadkiem trafiłem na tę dyskusję. Przeglądam różne fora, w tym onetowe, więc mam rozeznanie wśród ludzi inteligentnych inaczej zabierających głos w dyskusjach. I tak irytującej osoby, jak Binula, dawno nie spotkałem. Ludzie, którzy uważają, że zjedli wszelkie rozumy, są najgorsi. Sprawiasz wrażenie kogoś, kto na siłę próbował rozpocząć kłótnię. Cykutia nie napisała niczego złego - przedstawiła ledwie swoje zdanie. Ty ją zaatakowałoś(aś/eś) tonem jakiegoś mędrca. Musisz być bardzo smutnym człowiekiem. Tak właściwie o co ci chodziło? Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to to, że autorka tematu opisała Widawską zupełnie bez złośliwości jako "kawał baby". Nie spodobało ci się to? Ok, może i słusznie. Więc co robisz? Wycierasz sobie tyłek nazwiskiem Bartel. Krynica wszelkiej cnoty i kultury, Binula, ma prawo decydować, kogo można określać jako "kawał baby", a kogo nie!! Może podasz jakieś gabaryty określające kogoś, kogo z powodzeniem można już nazwać "kawałem baby"? Hipokryzją śmierdzisz na kilometr. Przez kilkanaście pierwszych postów dyskusja wygląda tak, że najeżdżasz chamskimi tekstami na Cykutię, a ona tłumaczy, że nie miała nic złego an myśli. Chroń mnie, Boże, przed takimi indywiduami! Życzę mniej jadu w nowym roku.

Binula

Boże Binula jakim Ty jestes primitywem,nie spotkalam tak wstretnej i zaciekle kłócącej sie osoby!!!Nawet gdybys byla profesorem nie chciałabym sie z Toba zadawac,aha...nie dziwie sie cykuti ze obrazila Cie w ten sposob.Prawda jest taka ze ludzia opadaja ręce na takich jak Ty!!!

Ewa_124

Ta "dyskusja", z której nie jestem zbyt dumna, bo niepotrzebnie dałam się wciągnąć w głupią gadkę, miała miejsce 5-6 lat temu, wiec jej dalsze komentowanie uważam za zbędne.

Ewa: Nie życzę sobie, abyś mnie nazywała prymitywem. Skoro popierasz obrażanie innych ludzi (jak według Ciebie mają powód), to chyba powinnaś się uderzyć we własną pierś. Ja już wyrosłam z piaskownicowych dyskusji na Filmwebie, czego i Tobie życzę.

I żeby uciąć tu dalsze dyskusje na temat moich dywagacji z cykutią - to było dawno temu i nieprawda. Pozdrawiam wszystkich uczestników tej rozmowy (włącznie z cykutią oczywiście)

cykutia

Chyba herszt baby dziecko nie widziało...

cykutia

Mnie też się podoba. Jednak nie przypomina mi R.S. Z Romy Shneider zawsze kojarzyła mi się Monika Richardson.

cykutia

O motyla noga, to teraz każda kobieta, która nie jest postury Foremniakowej czy Kożuchowskiej (czyli nie jest patykiem) to już kawał baby? :D

cykutia

Skisłem ze śmiechu:-D :-D :-D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones