Dennis Hopper

Dennis Lee Hopper

7,9
9 983 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dennis Hopper

pieprzon.... media piszą tylko o drugoligowych gwiazdkach a o smierci jednego z lepszych aktorów dowiedziałem sie przypadkiem

bennyblanco

też tak się dowiedziałam :|

użytkownik usunięty
diana6echo

A kto terez telewizje ogląda .

W internecie huczało o smierci Hoopera podobno chciał zabić swoją ostatnią żone przed śmiercią skurwysyn (ups).

Ale i tak lubię

http://www.filmweb.pl/film/Easy+Rider-1969-1018

Jack Nicholson i Peter Fonda na pogrzebie Denisa:

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1283517/Dennis-Hoppers-funeral-Jack -Nicholson-leads-mourners-memorial-service.html

bo to pewnie zła kobieta była :>

diana6echo

Była, nie przepisał jej nic w spadku. Ale czemu miałby ją zatem zabijać?

diana6echo

no ale internet to tez media ,i zupełnie przegapiłem...tv nie oglądam w ogóle

bennyblanco

przykro :(:(:(:(:(:(:( Dowiedziałem się o smierci właśnie z Filmweba kilka dni temu...a ostatnio trafiałem na fajne filmy z tym wielkim aktorem. Gdyby LejdiGadze zmarł żółw wszyscy by wiedzieli, a tak...szkoda gadać :(:(

bennyblanco

Zawsze uważałem go za jednego z najbardziej sztywnych aktorów Hollywood ale filmy z nim miały jakiś taki jedyny w swoim rodzaju niepowtarzalny klimat i chętnie się do nich wraca. Będzie go brakowało.

reese

Nie wierzę, że to piszę ale dopiero teraz się dowiedziałem o jego śmierci.
2 lata temu urodziła mi się córeczka więc podejrzewam, że w natłoku wydarzeń po prostu ominąłem tą wiadomość.
Aktor bardzo charakterystyczny, ale moja znajomość z jego filmami skończyła się na Wodnym świecie z 1995r.
Najlepszy był w latach 50-tych i 60-tych, przynajmniej wg moich ocen filmów w których grał.

Borys_80

Ja tak samo patrząc na film z nim ;/

bennyblanco

A co ja mam powiedzieć ??? Dowiedziałem się dzisiaj, zaledwie dziesięć lat po fakcie. :-)

bennyblanco

A ja się dowiedziałem dzisiaj...

sirius_sky

A ja dzisiaj :/ Po filmie Wodny świat.

bennyblanco

Nie, q..., żyje wiecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones