Denzel Washington

Denzel Hayes Washington Jr.

8,5
75 894 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denzel Washington

Proszę pisać kto ile filmów ma oglądniętych z Denzelem Washingtonem i jaka średnia wam wyszła.

Moja średnia przy 30 filmach to 7.5

polak1989

29 filmow - 7.5 :)

DasEfx90

Już 31 ale średnia zmalała do 7.4 :)

polak1989

12 filmów, średnia 8,3. Duzo filmów oglądasz polak1989 :P

Mr.sebastian

2450 to chyba nie aż tak dużo ;)

polak1989

Krytykiem filmowym powinieneś zostać jak tak lubisz oglądać filmy ;)

Mr.sebastian

Właśnie nie bo krytycy się nie znają ;)

Mr.sebastian

ja mam ocenione 4100.Obejrzanych więcej.

weeman86

Ile dziennie filmów oglądasz i jak możesz sobie pozwolić na tak częste oglądanie filmów?

Mr.sebastian

oglądam filmy od dziecka. Kiedyś wujek miał wypożyczalnię VHS. Teraz oglądam 1, 2, góra 3 filmy dziennie. Zależy od wolnego czasu.

DasEfx90

Dla mnie on zawsze grał na 10:)

polak1989

22 filmy , srednia 7,8
Dzis obejrzany LOT, za 30minut zaczynam CHWAŁA... wiec średnia pewnie pójdzie w góre..

Porter_5

Chwały akurat jeszcze nie oglądałem więc zaraz też się za nią zabieram

polak1989

a Lot? co mowisz ...bo mnie zmiazrzył!!

Porter_5

Lot to dla mnie film dobry na wieczór, a na następny dzień się już o nim nie pamięta. Dziwi mnie tyle nominacji do oscara. Choć początek filmu rewelacja

polak1989

mnie tematyka alkoholowa porusza... troche go zapamietam

polak1989

Już nie przesadzaj z tym zapominaniem o nim następnego dnia. I nie rozumiem co masz nasz myśli pisząc, że dziwi Cię tyle nominaciji do oscara? Hmm z tego co widzę, to ma tylko 2: Denzel i scenariusz. To tak dużo?

TheKing23

Film dobry ale bez rewelacji jak dla mnie. A z nominacjami przesadziłem ale to i tak o 2 za dużo :)

polak1989

chyba o dwie za mało... jeżeli faktycznie uważasz, że Denzel za tą rolę nie zasłuzył nawet na nominację to nie mam więcej pytań....

TheKing23

Tobie podobał się Lot, mnie np Django. Wg mnie Ty przesadziłes troszkę z tą 5.

polak1989

Jeżeli jest to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku i względem tego reżysera mam prawo mieć pewne nadzieje, zwłaszcze po bardzo dobrych Bękartach wojny, a w zamian otrzymuję kichę, bez jakiegokolwiek polotu, to uważam, że moja ocena jest słuszna...

Porter_5

Nie mogę się doczekać Lotu. Wyczekuje z niecierpliwością na ten film!

Mr.sebastian

Już jest na necie z napisami pl

Mr.sebastian

w polsce premiera pewnie w 2014r...

Porter_5

Dla mnie on zawsze grał na 10:)

polak1989

Póki co 28 filmów, przy średniej 8,0 ;)

polak1989

30 film i srednia sie nie zmienia czyli 7.5 - jutro ogladam filadelfie bo wstyd, ale nie ogladlaem jeszcze nigdy :D do tego mam na dysku rykoszet (ale zapowiada sie szmira) i moze jutro obejrze jeszcze zone pastora :D wiec kto wie moze 33 filmy i srednai sie zwiekszy :)

DasEfx90

Jak na razie dla mnie żona pastora największa szmira z denzelem. Jak na razie średnia 7,4 przy 32 filmach i chyba jeszcze z 5 na dysku:)

polak1989

widze ze tez wielki kinomaniak i psychofan denzela :) i dobrze takich ludzi nam trzeba :D!

DasEfx90

Niestety albo stety mam fioła na punkcie filmów, tych dobrych i nawet tych kiepskich.

Podobnie mam z innymi reżyserami/aktorami:
Tim Burton - 29 filmów, średnia 6,4
Quentin Tarantino - 19 filmów, średnia 7,2
Jason Statham - 26 filmów, średnia 7,1

A to tylko moi nieliczni ulubieni aktorzy i reżyserzy:)

polak1989

to u mnie tak jest z
Don Cheadle - 20 filmow - 7.9
Samuel L Jackson 38 filmow - 6.8
Sean Penn - 17 - 7.8

+ oczywiscie Denzel,a rezyser to Spike Lee jak narazie 10 filmow i srednia 7.5 ale jego filmy sa ciezko dostepne :)

DasEfx90

Samuel L Jackson 32 filmów - 7.0
Sean Penn - 12 - 7.8

Niedługo postaram się przegonić :)

polak1989

24 filmy. Średnia 8,0 ;)

mtthw

u mnie 27 - 8,6

polak1989

12 / 7.1

polak1989

27 filmów - średnia ocena 8,7
Z tego co widzę, to chyba najwyższa. Lubię Denzela, ale filmy z jego udziałem staram się oceniać subiektywnie. Kiedy się waham między jakąś np 8 czy 9, to ze względu na aktora daję 9. Są też filmy wg mnie słabsze z jego udziałem np Book of Eli albo Safe House, ale są też jedne z moich ulubionych filmów jak Traning Day, American Gangster, Hurricane czy He Got Game.

heheh, to moja pierwsza wypowiedź na filmwebie :P

gkp19

Dla mnie on zawsze grał na 10:)

Tobby

u mnie 27 - 8,6

polak1989

31 -7,2

kakojek

36 filmów - ocena 7.3

polak1989

15 - 8,3

polak1989

38 obejrzanych-moja średnia nigdy się nie zmieniła-10,0!!!!!!!

niesia_szym

Hahaha, dobre sobie, prawie uwierzyłem :)

polak1989

Chyba nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź. Nie wierzysz że obejrzałam 38 filmów(co naprawde nie jest trudne jeśli niesamowicie bardzo lubi się danego aktora) ,czy że moja średnia to 10,0 ( a taką jest, gdyż każdy film z Denzelem baaardzo mi się podoba i wracam do nich kiedy tylko mogę)

niesia_szym

Ja też jestem jego fanem i jeżeli film jest denny to nawet denzel filmu nie uratuje. Przykładem jest rykoszet lub też żona pastora. Ocena 10 dla tych filmów tylko dlatego że gra tam denzel jest jakimś żartem. Filmy ledwo co średnie. Mam nadzieje że tym razem zrozumiesz moją wypowiedź.

niesia_szym

I wierze że obejrzałaś 38 filmów tylko ta ocena to jakiś żart

polak1989

Potrafię zrozumieć, że dla Ciebie te filmy są średnie. Dla mnie Rykoszet zasługuje na 10,0 a Żonę Pastora oglądałam parę razy i również uważam że film jest świetny (jest filmem rodzinnym i bardziej bajkowym i patrząc pod względem takich filmów zasługuje dla mnie na 10,0). Każdy może mieć zdanie na ten temat inne, ja mam właśnie takie. Nie oglądałam żadnego filmu z Denzelem który uważałabym za średni. Nie oceniam zdania innych, poprostu mam swoje i nie jest wcale dla mnie śmieszne. Miłego dnia

polak1989

Obejrzałem 11 filmów, średnia 8,5. Dodam, że dałem mu dwie dziesiątki za "Filadelfia" i John Q".

undisputedweed

Ja dałem 3 dziewiątki za Księga ocalenia, Plan doskonały i Człowiek w ogniu.

polak1989

19 filmów - 8,3 :)

polak1989

narazie tylko 6, średnia równiutkie 8 :D swoją drogą sporo masz filmow obejrzanych, ja dopiero lece do 600 a co po niektórzy nazywają mnie maniakiem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones