Denzel Washington

Denzel Hayes Washington Jr.

8,5
76 025 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denzel Washington

Proszę pisać kto ile filmów ma oglądniętych z Denzelem Washingtonem i jaka średnia wam wyszła.

Moja średnia przy 30 filmach to 7.5

jumalaz

Jak na razie 2560:) Oglądam nawet filmy które wiem że nie będą mi się podobały więc też jestem kinomaniakiem

polak1989

no nieźle :p ja wole obejrzeć jakiś dobry film, bo za bardzo nie mam kiedy ich wszystkich oglądać, chociaż w ten weekend widziałem ich 11 :D. Narazie mam 574 :)

polak1989

a ja mam 4100, więc trochę ci brakuje

weeman86

Pogratulować. Ale oglądnięte od deski do deski czy jak coś się nie podoba to w połowie przerywasz i oceniasz?

polak1989

mam skalę, ze powyżej oceny 5 mam obejrzane od początku do końca. Poniżej 5 mam obejrzane różnie. Czasem całe, a czasem wyłączam po 15 minutach.

weeman86

I to jest właśnie głupota wg mnie. Oceniać film po 15 minutach. Niby oglądnięty a nic się o filmie nie wie.

polak1989

23 filmy - 9,3.

polak1989

32, średnia 7,9

weeman86

Dla mnie on zawsze grał na 10:)

Tobby

u mnie 27 - 8,6

polak1989

Może jeszcze ta liczba nie jest bardzo imponująca, ale zawsze to coś
obejrzałeś: 13 tytułów

średnia ocena: 7,5
chcesz obejrzeć: 1 tytuł

polak1989

10-7,8

obejrzanych juz 607 :)

polak1989

13 filmów - 7,8
Filmów ogółem widziałem ponad 1000.

MarcoK

18 - 7,8

polak1989

Obejrzanych na razie tylko 5,średnia 5

HugoMaserati

obejrzanych 8
średnia 8.1
ulubiony 1
chcesz obejrzeć 8
wszystkie filmy 2000

marta_34

Dla mnie on zawsze grał na 10:)

polak1989

a też się w to zabawię:
Z udziałem tej osoby:
obejrzałeś: 18 tytułów
średnia ocena: 6,8

wszystkich obejrzanych filmów 851
średnia wszystkich obejrzanych filmów 5,93
Oznacza to, że Danzel W. znacznie zawyża moją średnią z wszystkich obejrzanych filmów :)

polak1989

7,8 przy 14 filmach , a więc uważam że naprawdę dobrze

polak1989

7,5 przy 39 filmach z jego udziałem. Nie udało mi się dotrzeć jedynie do tych na samym początku jego kariery z lat 70 ;) Może ktoś dysponuje linkiem? Tak samo trudność mam ze znalezieniem Mississippi Masala.

Wszystkich filmów mam obejrzane 1064 ze średnią 6, 76 ... staram się unikać badziewi.

wbl86

W takim razie może będziesz wiedział gdzie znaleźć następujące filmy z napisami PL:
-Związek przeszczepionych serc
-Gliniarz na Karaibach
-Za królową i ojczyznę
-Żądza władzy
Oraz te mniej popularne jak Wilma np.

Mam stałe łącze więc strony typu rapid odpadają.

polak1989

Wszystko z chom i ubit

wbl86

Ubit?

wbl86

Wszystkie pozycje z Washingtonem, łącznie z najstarszymi są na stronie z nazwą, wywodzącą się od pewnego gryzonia... - oczywiście w żadnym wypadku nie popieram ściągania nielegalnie filmów :-)

polak1989

Kompromitujący wątek ale bez żenady wpisało się kilkadziesiąt osób. O co chodzi?!
Przerażające.

darek638

O co Tobie chodzi?!

darek638

Zmień pan avatara, oszczędź wstydu i idź spać. Jak się nie podoba to po prostu proszę nie czytać i nie pisać w tym temacie.

polak1989

Co może komukolwiek dać wymiana zdań o tym kto ile filmów widział
i jakie dał oceny? Trochę pokory, ciutenieczko chociaż życzę.

darek638

Tu piszą fani tego konkretnego aktora. Porównujemy oceny i statystyki i piszemy gdzie z nim filmy można znaleźć.

Co komukolwiek dał Twój wpis o Wyjeździe Integracyjnym??? Trochę pokory. Jak gość dał 5 to powinno Cię to gów.o obchodzić, podobnie jest z tym tematem.

polak1989

obejrzałeś: 8 tytułów
średnia ocena: 7,1

vilee

Dla mnie on zawsze grał na 10:)

polak1989

9 tytułów, średnia ocena: 7,6.
Ostatnio obejrzany Fallen, fajny klimacik rodem z Archiwum X, jednak mocno bajkowaty, dlatego 7/10.
Najwyżej oceniony to Tytani, jakoś mocno poruszył mnie ten film, rzadko daję dyszki, według mnie Tytanom jak najbardziej się należała.
Najsłabszy film jaki oglądałem z Danzelem to Gra o Honor, nie rozumiem tej wysokiej średniej.

polak1989

Obejrzałeś: 9 tytułów
Średnia ocena: 7,6
Chcę obejrzeć: 17 tytułów

polak1989

12 tytułów
średnia 7,1
1 ulubiony - Filadelfia

ms_Glizda

u mnie 27 - 8,6

polak1989

17 filmow srednia 7.7 :) widzialem wiecej ale nie pamietam tych starszych to zostawiam bez oceny :) jeszcze sie nei spotkalem z kiepskim filmem z Denzelem oszywiscie z tych nowszych :) pozdrawiam

polak1989

38 Filmów, średnia 7,6.

polak1989

10 średnia 7

polak1989

obejrzałeś: 21 tytułów | średnia ocena: 7,9
masz ulubionych: 1 tytuł

polak1989

obejrzałeś: 14 tytułów średnia ocena: 9,5
chcesz obejrzeć: 2 tytuły
masz ulubionych: 7 tytułów
Tyle, że część ocen pewnie bym zmienił po obejrzeniu par filmów. Często gęsto daję oceny na żywioł, zaraz po obejrzeniu a niektóre oglądałem dawno temu i być może dziś ocenił bym je inaczej. Ale zawsze jak oglądam film z Danzelem to jest świetny.

polak1989

Ja widziałem z nim 39 filmów - średnia 6,3...

PWMarshal

Już równe 40 :-)

PWMarshal

Może będziesz wiedział gdzie znaleźć następujące filmy z napisami PL:
-Związek przeszczepionych serc
-Gliniarz na Karaibach
-Za królową i ojczyznę
-Żądza władzy
Oraz te mniej popularne jak Wilma np.

Mam stałe łącze więc strony typu rapid odpadają.

polak1989

Witam,
Podejrzewam, że chodzi Ci o stałe IP, a nie o stałe łącze :-). Niezależnie od tego pobieranie w sposób nielegalny filmów ze stron typu PEB jest wykroczeniem, a nie przestępstwem. W związku z tym, jeśli nie udostępniasz filmów, a tylko pobierasz w zasadzie nie masz czym się martwić. Oczywiście takie działanie jest karygodne i w żadnym wypadku nie można go polecać :-). Jeśli natomiast mimo to obawiasz się, to zdecydowanie najlepszym sposobem jest pobranie filmu ze strony Chom.... - tam są wszystkie wymienione przez Ciebie tytuły - oczywiście niestety trzeba wysłać sms-a, co wiąże się z kosztami...
Pozdrawiam

polak1989

22 tytuły - średnia 6.4 - najwyżej 8/10 "Krzyk Wolności", a najniżej 4/10 za "Metro Strachu" oraz "Niepowstrzymany".

polak1989

Moja średnia z 23 filmów to 7,5.

polak1989

18- 7,9!

polak1989

obejrzałeś: 5 tytułów
średnia ocena: 6,2

polak1989

obejrzałeś: 26 tytułów
średnia ocena: 6,6

polak1989

16 - 5.1
po wpisach wychodzi, że czego się nie tknie to złoto. normalnie afromidas. aktor z niego wcale nie wybitny i zagrał w ledwie kilku filmach, o których będzie się pamiętać za 10 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones